Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 15.-20.10. 2016 č. 12

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne stretnutia U15

18.10. 16.00 (UTOROK) Slovensko – Švajčiarsko Chromý, Hajnala, Tanglmayer (HP NTC Senec)

20.10. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Švajčiarsko Ďurčo M., Malárik, Ruc (HP V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo

15.10. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia – Levice Tanglmayer, Hudy, Martiš (Zmena HP UT Sklodowskej )

15.10. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda Bohun, Kočický, Franek (AR2) za Abrmana (Zmena HP UT Pasienky

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 12. kolo

16.10. 15.00 Borinka – Kalinkovo Fischer, Choreň, Štofik (AR2) za Abrmana; Pavlík R.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávka

18.10. 15.00 (STR) Ružinov – Zohor Franek, Gosiorovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

16.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – Sv. Jur Franek za Štofika, Krčová

16.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec Choreň, Štofik za Abrmana

Prípravka PMA1 – 7. kolo

15.10. 10.00 D. Lužná – Inter Barát (R) za Orlíkovú

Prípravka PMC – 7. kolo

15.10. 11.15 D. Lužná – Inter Barát (R) za Orlíkovú

Prípravka PMA2 – 7. kolo

15.10. 9.30 Ivanka p/D – FA Lafranconi Žilavý L. (R) za Lacenu

Prípravka PMB2 – 7. kolo

15.10. 11.00 Ivanka p/D – FA Lafranconi Žilavý L. (R) za Lacenu

Prípravka PRSC – 8. kolo

15.10. 9.30 Miloslavov – Most p/B Randa

15.10. 11.00 Miloslavov „B“ – Bernolákovo Randa

Prípravka PRPK – 8. kolo

16.10. 9.00 PŠC Pezinok – Budmerice Húska

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 10. kolo

16.10. 15.00 Jarovce – Ch. Grob Dubravec, Rataj, Krčová (AR2) za BFZ za Lacenu; Minarovič

16.10. 15.00 NMŠK 1922 – Igram Koštrna, Barát, Knopp; Brody (D) za BFZ

16.10. 15.00 Malinovo – FA Bratislava Bláha, Ruc, Gosiorovský za BFZ; Lônčík (D) za SFZ

16.10. 15.00 N. Dedinka – Iskra Petržalka Chalka, Orlíková, Höger; Ľupták (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 10. kolo

15.10. 15.00 P. Mikuláš – P.Štvrtok Farkaš M., Habo, Polakovič A.; Lazar (D) BFZ za Hílku

16.10. 15.00 Sv. Jur „B“ – Grinava Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Kalmár (AR1) za BFZ, Huska; Berkovič

16.10. 15.00 CFK Pezinok – Modra Kožuch, Dávid D., Lomňančík (AR2) za Dávida M., Farkaš (D) za (BFZ)

16.10. 15.00 Kostolište – Budmerice Hajnala (R) za BFZ, Škrinár, Rybecký,Pinček (D) za BFZ

Seniori V. liga S6V – 8. kolo

16.10. 15.00 Doľany – Láb Olša D. (R) za BFZ, Olša M.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV