Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 21.-23.10. 2016 č. 13

Súťaže riadené SFZ

II. Liga Ženy skupina „A“ – 9. kolo

23.10. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „A“ Kocurek (R) za Gažiho, Samko (AR1) za Srnu

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 13. kolo

22.10. 15.00 Domino – Jablonové Kardelis, Kica (AR1) za Srnu, Choreň; Mydlárik

23.10. 15.00 V. Leváre – Borinka Matejová, Gaži (AR1) za Kočického, Kočický (AR2) za Strapeka; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo

23.10. 10.30 Rača – Ružinov Hajnala (R) za Srnu, Tanglmayer, Štofik (AR2) za Hajnalu

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

22.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – Ružinov Kica, Ježík

Prípravka PMA1 – 8. kolo

FKP Dúbravka – D. N. Ves (Odložený na neurčito)

Prípravka PMB1 – 8. kolo

FKP Dúbravka – D. N. Ves (Odložený na neurčito)

Prípravka PMC – 8. kolo

FKP Dúbravka – D. N. Ves (Odložený na neurčito)

Prípravka PMA3 – 9. kolo

22.10. 12.00 Scorpions – Rusovce Toman za (R)

Prípravka PRSC – 9. kolo

23.10. 9.00 Tomašov – Miloslavov Hádek

Prípravka PRPK – 9. kolo

23.10. 10.00 Modra – Sv.Jur Húska

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

23.10. 15.00 Danubia H. Šúr – Jarovce Choreň, Kachnič, Budač; Brody za BFZ

23.10. 15.00 Malinovo – Miloslavov Koštrna, Höger, Kašper; Lônčík (D) za SFZ

23.10. 15.00 K. Ves – NMŠK 1922 Chalka, Matúš, Rataj; Bóc (D) za SFZ

Seniori VI. liga S6A – 9. kolo

21.10. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – FK Mariathal Chalka, Vány, Rataj; Šuniar (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA- vidiek

Seniori V. liga S5V – 11. kolo

23.10. 15.00 Budmerice – P. Mikuláš Dujava (R) za BFZ, Húska, Farkaš M.; (D)

23.10. 15.00 Modra – Kostolište Hajnala (R) za BFZ, Mičura, Kľúčik; Ležovič

23.10. 15.00 Gajary – CFK Pezinok Olša D. (R) za BFZ, Olša M., Opálek, Hílka

Dorast SD4V – 13. kolo

23.10. 12.30 V. Leváre – Doľany Kočický, Gaži za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV