Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 29.10.-2.11. 2016 č. 14

Súťaže riadené SFZ

II. Liga Ženy skupina „A“ – 10. kolo

29.10. 13.00 NMŠK 1922 – D. Streda Štofik (R) za Hajnalu, Samko (Zmena UHČ)

30.10. 14.00 Vrakuňa – FK Dúbravka Matejová, Gosiorovský (AR1) za Kicu

Súťaže riadené BFZ

Družobné stretnutia BFZ – JmKFS (HP Rača)

2.11. 11.00 (STREDA) BFZ U13 – JmKFS U13 Tanglmayer, Valko

2.11. 12.45 (STREDA) BFZ U14 – JmKFS U14 Hajnala, Tanglmayer, Valko

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 14. kolo

29.10. 14.00 Báhoň – Most p/B Hajnala (R) za Pavlíkovú, Martinkovič, Gaži; Hájek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

29.10. 14.00 Lamač – V. Leváre Kardelis (R) za Kicu, Čižmár, Franek; Lazar

30.10. 14.00 Šenkvice – Limbach Triskal, Valko, Maretta (AR2) za Budáča; Pavlík R.

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo

29.9. 10.30 Iskra Petržalka – Jablonové Polakovič Ľ., Laciňák (AR1) za Kardelisa, Henček (AR2) za Budáča

30.9. 9.30 Ružinov – Rohožník Parilák, Bohun, Straka M. (AR2) ObFZ-m za Kočického

30.9. 11.30 Šenkvice – Kráľová p/S Maretta (R) za Budáča, Valko, Triskal

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 12. kolo

30.10. 10.00 D. N. Ves – Domino „B“ Hrazdira (R) za Marettu, Samko (AR1) za Gosiorovského

30.10. 11.30 Ružinov – NMŠK 1922 Bohun, Straka M. (AR1) ObFZ-m za Kočického

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

29.10. 9.30-11.30 Ružinov – Sv. Jur Štofik (R) za Sabelu, Pati Nagy

29.10. 10.00-12.00 D. Lužná – Bernolákovo Sabela (R) za Štofika, Hádek

30.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rača Ralbovský, Kožuch za ObFZ-v

30.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – MŠK Senec Henček, Gosiorovský za Kicu

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 12. kolo

29.10. 10.30 Krasňany – Malinovo Ruc (R) za BFZ, Kašper, Knopp; Páchnik (D) za BFZ

29.10. 14.00 FA Bratislava – Igram Křivan, Kramár, Rataj; Brody (D) za BFZ (HP Ekonóm)

30.10. 14.00 NMŠK 1922 – Ch. Grob Koštrna, Orlíková, Kružliak A.; Príkopa (D) za BFZ

30.10. 14.00 N. Dedinka – K. Ves Kašper, Křivan, Kramár (AR2) za Dubravca; Marczell (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 10. kolo

28.10. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Kaplna Chalka, Koštrna, Křivan; Darlea (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 12. kolo

30.10. 9.00 Tomášov – MŠK Senec „B“ Hádek (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 12. kolo

29.10. 14.00 Sv. Jur „B“ – Jablonec Olša M., Lalo (AR1) BFZ za Patleviča, Huska; Berkovič

29.10. 14.00 P.Štvrtok – Budmerice Habo, Škrinár, Farkaš M., Keller (D) za BFZ

30.10. 14.00 Vištuk – Z. Ves Augustovič, Rybár, Opálek; Banič (D) za BFZ

30.10. 14.00 Dubová – Zohor Martinkovič (R) za BFZ, Tahotný, Habo; Dadykin (D) za SFZ

30.10. 14.00 CFK Pezinok – Grinava Tománek (R) za BFZ, Paracková , Mičura; Lazar (D) za BFZ

Seniori V. liga S6V – 10. kolo

29.10. 14.00 Doľany – FC Malacky „B“ Olša D. (R) BFZ za Polakoviča A., Paracková, Tahotný; Ležovič


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV