Bratislava cup 2016 – výsledky 1. hracieho dňa

22. ročník medzinárodného halového turnaja mladších žiakov BRATISLAVA Cup 2016 dnes vyvrcholí stretnutiami o celkové umiestnenie. Výsledky 1.hracieho dňa

Skupina A

Výber Bratislavského futbalového zväzu – bieli (BFZ B)

Výber Jihomoravského krajského fotbalového svazu (JmKFS)

Výber Západoslovenského futbalového zväzu (ZsFZ)

Výber Zagrebački nogometni savez (ZNS)

Výber Pražského fotbalového svazu (PFS)

Skupina B

Výber Bratislavského futbalového zväzu – červení (BFZ Č)

Výber Medopčinska nogometna zveza Ljubľjana (MNZLj)

Výber Györ – Moson – Sopron Labdarúgó Szövetség (GMSLSZ)

Výber Wiener fussball verband (WFV)

Výber Futbalskeho saveza Beograda (FSB)

Skupina A

Západoslovenský FZ – Pražský FS 7:2, Horniak 4, Demian 3 – Boček, Tischler.

Juhomoravský KFS – Záhrebský NS 1:6, Lír – Gurlica a Dizdarevič po 2, Runjič, Čuljak.

Bratislavský FZ biely – Západoslovenský FZ 1:5, Benko – Kmeťo a Horniak po 2, Gajdoš.

Pražský FS – Juhomoravský KFS 8:4, Boček 2, Gerža, Michl, Tischler, Ružička, Vais, Haushofer – Hlucháň, Strnad, Lír, Štola.

Záhrebský NS – Bratislavský FZ biely 5:3, Čuljak 2, Gurlica, Krdžalič, Dizdarevič – Súkenník, Ryznič, Sauer.

Západoslovenský FZJmKFS 7:1, Bagin 2, Bednár, Vajling, Horniak, Demian, Gajdoš – Hlucháň.

Pražský FS – Záhrebský NS 2:2, na pk 3:1, Pavlovský, Michl – Gurlica, Dizdarevič.

Bratislavský FZ biely – JmKFS 7:2, Sauer 3, Súkenník, Rusnák, Ryznič, Záhon – Strnad, Kozelek.

Západoslovenský FZ – Záhrebský NS 3:2, Bednár, Repa, Gajdoš – Gurlica, Čuljak.

Pražský FS – Bratislavský FZ biely 7:2, Michl 4, Pavlovský, Trédl, Ružička – Benko, Sauer.

1.Západoslovenský FZ 4 4 0 0 22:6 12

2. Pražský FS 4 2 1 1 19:15 8

3. Záhrebský NS 4 2 1 1 15:9 7

4. Bratislavský FZ biely 4 1 0 3 13:19 3

5. Juhomoravský KFS 4 0 0 4 8:28 0

Skupina B

Györ–Moson-Sopron LSZ – MNZ Ljubľjana 1:3, Kalmár – Rovšek, Novak, Škrinjar.

FS Belehrad – Viedenský FV 2:2 – na pk 2:3, Marič, Brajič – Kalini, Nikolic.

Bratislavský FZ červený – Györ–Moson-Sopron LSZ 7:2, Murgaš 4, Mišovič, Šuto, Meszároš – Fekete, Grúber.

MNZ Ljubľjana – FS Belehrad 4:5, Novak 3, Škrinjar – Ognjenovič 2, Marič, Brajič, Dordevič.

Viedenský FV – Bratislavský FZ červený 0:1, Šuto.

Györ–Moson-Sopron LSZ – FS Belehrad 1:2, Rimai – Brajič, Dordevič.

MNZ Ljubľjana – Viedenský FV 3:1, Mušič 2, Novak – Kalini.

Bratislavský FZ červený – FS Belehrad 4:0, Kachnič 2, Keszöcze, Mišovič.

Györ–Moson-Sopron LSZ – Viedenský FV 2:6, Kalmár, Lányi – Mitrovic a Brydniak po 2, Sattlberger, Ramic.

MNZ LjubľjanaBratislavský FZ červený 6:1, Rovšek, Škrinjar, Mušič, Dermastja, Korošec, Pograjc – Murgaš.

1. MNZ Ljubľjana 4 3 0 1 16:8 9

2. Bratislavský FZ červený 4 3 0 1 13:8 9

3. FS Belehrad 4 2 1 1 9:11 7

4. Viedenský FV 4 1 1 2 9:8 5

5. Györ–Moson-Sopron LSZ 4 0 0 4 6:18 0

Tabuľka o umiestnenie na 5. – 10. mieste pred druhým hracím dňom

5. Záhrebský NS 2 2 0 0 11:4 6

6. Viedenský FV 2 1 1 0 8:4 5

7. FS Belehrad 2 1 1 0 4:3 4

8. Bratislavský FZ biely 2 1 0 1 10:7 3

9. Györ–Moson-Sopron LSZ 2 0 0 2 3:8 0

10. Juhomoravský KFS 2 0 0 2 3:13 0

Stretnutia o konečné umiestnenie (4. 12. 2016 nedeľa)

8.30 A3 Záhrebský NSGyör-Moson-Sopron LSZ

8.55 A4 Bratislavský FZ biely – Viedenský FV

9.20 A5 Juhomoravský KFS – FS Belehrad

9.45 A3 Záhrebský NS – Viedenský FV

10.10 1.semifinále: A1 Západoslovenský FZBratislavský FZ červený

10.35 2. semifinále: A2 Pražský FS – MNZ Ljubľjana

11.00 A5 Juhomoravský KFSGyör–Moson-Sopron LSZ

11.25 A4 Bratislavský FZ biely – FS Belehrad

11.50 A3 Záhrebský NS – FS Belehrad

12.15 A4 Bratislavský FZ bielyGyör–Moson-Sopron LSZ

12.40 A5 Juhomoravský KFS – Viedenský FV

13.10 O 3. miesto

13.50 FINÁLE

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV