22.ročník Bratislava cupu ovládol výber ZsFZ

Víťazom 22.ročníka medzinárodného halového turnaja mladších žiakov U13 BRATISLAVA Cup 2016 sa stal výber Západoslovenského futbalového zväzu. Počas oboch hracích dní nenašli v jednotlivých stretnutiach premožiteľa a právom sa tešia s víťazstva. Výbery BFZ sa umiestnili na 4 a 6. mieste

Výsledky 2. hracieho dňa

Záhrebský NSGyör-Moson-Sopron LSZ 10:0, Rukavina 2, Čabrajič, Gurlica, Runjič, Krdžalič, Dizdarevič, Čuljak, Martinovič, Rimai (vl.).

Bratislavský FZ biely – Viedenský FV 4:2, Juritka a Sauer po 2 – Ramic, Brydniak.

Juhomoravský KFS – FS Belehrad 5:1, Hlucháň 3, Lír 2 – Brajič.

Záhrebský NS – Viedenský FV 3:2, Gurlica 2, Čuljak – Sattlberger, Olpak.

Juhomoravský KFSGyör–Moson-Sopron LSZ 5:0, Hlucháň, Šlapanský, Adámek, Kozelek, Lír.

Bratislavský FZ biely – FS Belehrad 6:0, Ryznič 2, Lednár, Záhon, Juritka, Sauer.

Juhomoravský KFS – Viedenský FV 3:2, Strnad, Kozelek, Lír – Sattlberger, Olpak.

Bratislavský FZ bielyGyör–Moson-Sopron LSZ 2:3, Juritka, Sauer – Lányi 2, Simon.

Záhrebský NS – FS Belehrad 2:2 – na pok. kopy 3:2, Lukanič, Čuljak – Radovanovič, Ognjenovič.

Tabuľka o umiestnenie v turnaji

5. Záhrebský NS    5   4   1   0   26:8 14

6. Bratislavský FZ biely    5   3   0   2   22:12   9

7. Juhomoravský KFS       5   3   0   2  16:16 9

8. Viedenský FV                5   1   1   3   14:14  5

9. FS Belehrad                   5   1   2   2    7:16   5

10. Györ–Moson-Sopron LSZ   5   1   0   4   6:25  3

1.semifinále: Západoslovenský FZBratislavský FZ červený 10:1, Repa 5, Vajling 2, Fatona, Bagin, Demian – Murgaš.

2. semifinále: Pražský FS – MNZ Ljubľjana 3:5, Boček, Trédl, Haushofer – Rovšek, Novak, Jerin, Škrinjar, Pograjc.

O 3. miesto: Bratislavský FZ červený – Pražský FS 2:8 (2:2), Šuto, Murgaš – Michl 3, Ružička a Haushofer 2, Pavlovský.

FINÁLE: Západoslovenský FZ – MNZ Ljubľjana 15:2 (8:2), Gajdoš a Repa po 5, Vajling a Horniak po 2, Kereszteszi – Rovšek a Pograjc.

Najlepší hráč – Artur Gajdoš (Západoslovenský FZ)

Najlepší brankár – Jozef Špitálsky (Pražský FS)

Najlepší strelec – Martin Repa (Západoslovenský FZ) 11 gólov


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV