Výsledky ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK” a Program nadstavbovej časti ZHL BFZ mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”

Výsledky ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”:

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2016/2017 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2002 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2004 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 6. kola v kategórii starších žiakov a 5. kolom v kategórii mladších žiakov.

Výsledky Zimnej halovej ligy starších a mladších žiakov BFZ – O Pohár predsedu BSK.

STARŠÍ ŽIACI (nar. po 1. 1. 2002 a mladší, Hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava):

Skupina „A“ – 6. kolo (29. 1. 17): NMŠK 1922 – FK Lamač 8:3, Hornáček 4, Martinkovič, Piteľ, Čumakov, Hargaš – Trenčan, Vrba, Idrisov. SDM Domino „A“ – FK Scorpions 4:3, Pružinec 3, Franek – Mulik 3. FK Šam.Hamuliakovo – ŠK N. Dedinka 0:8, Konečný, Lukács a Braviak po 2, Mečár, Múčka. ŠK Šenkvice – FKP Dúbravka „A“ 7:6, Šoka 3, Sandtner 2, Žilinský, Juranová – Špitalský 2, Keys, Cox, Fízik, Bernhauer. 

1. SDM Domino A               6          4          1          1          36:21   13  

2. ŠK Šenkvice                    6          4          1          1          34:19   13

3. FKP Dúbravka A              6          4          0          2          34:15   12  

4. NMŠK 1922 Bratislava      6          4          0          2          25:15   12

5. FK Scorpions                   6          3          1          2          27:28   10  

6. ŠK Nová Dedinka            6          1          1          4          19:29   4   

7. FK Lamač                        6          1          1          4          21:39    4  

8. FK Šamorín-Hamuliakovo 6          0          1          5          13:43   1  

Poradie strelcov: 11 gólov – Hornáček (NMŠK 1922), Šoka (Šenkvice), 9 – Cox (FKP A), 7 – Vacula, Franek (Domino A), 6 –Goldschmidt (Domino A), Mulik (Scorpions), 5 – Borkovič (Lamač), Tokár, Sandtner (Šenkvice), Hlavatý (Scorpions), Januška (FKP A), Lukács (N. Dedinka), 4 – Timko, Kotrík (Šam./Ham.), Kudláč (Lamač), Purdek (Scorpions), Žilinský (Šenkvice), Bernhauer (FKP A), 3 – Lacho, Pružinec (Domino A), Kovács, Fizik (FKP A), Somorovský, Hájnik (Šenkvice), Mifkovič, Rybár, Mulik, Caban (Scorpions), Havrilla (NMŠK 1922), Múčková, Mečár (N. Dedinka), Trenčan, Idrisov (Lamač), 2 – Szabo, Múčka, Braviak, Konečný (N. Dedinka), Badalov (Scorpions), Košík, Čief, Martinkovič (NMŠK), Korič (Šenkvice), Rožka, Bínovský (Domino A), Duffek, Mazán, Thorpe, Špitalský (FKP A), Holossy (Šam./Ham.), 1 – Blažek, Tuhý, Mikuška, Kohút, Králik, Olejka (Domino A), Kohút, Tóth, Bognár (Šam./Ham.), Beliansky, Blanár, Piteľ, Čumakov, Hargaš (NMŠK 1922), Ištok (Scorpions), Keys, Molora (FKP A), Vrba, Brunovský, Kováč, Olejar, Kočiš, Zeman (Lamač), Juranová (Šenkvice).

Skupina „B“ – 6. kolo (29. 1. 17): NMŠK 1922 žiačky – ŠK Tomášov 0:5, Košč 2, Furdík, Fakla, Sirkovský. ŠK Žolík Malacky – FKP Dúbravka „B“ 6:4,Zachar 2, Vasaráb, Karman, Rizvani, Kuma – Jamnický a Mazán po 2. Iskra Petržalka – Slovan Ivanka p/D. 5:0, Csiba 2, Dvorák, Oparty, Shatylo. 

1.ŠK Žolík Malacky         6          6          0          0          84:11   18

2. ŠK Vrakuňa                6          5          0          1          41:11   15   

3. MŠK Iskra Petržalka    6          4          0          2          25:30   12

4. ŠK Tomášov                6          2          2          2          20:22   8  

5. FKP Dúbravka B          6          2          1          3          25:19   7    

6. FK Slovan Ivanka p/D. 6          2          1          3          24:32   7

7. SDM Domino B            6          1          0          5          22:52   3

8. NMŠK 1922 – žiačky    6          0          0          6          2:66     0  

Poradie strelcov: 11 – Karman (Žolík), 10 – Šimek, Kuma (Žolík), 9 – Zachar (Žolík), 8 – Kadlic (Domino B), Haramia (Žolík),Oparty (I. Petržalka), 7 – Lipták, Vasaráb (Žolík), Farkaš (Tomášov), Herzán, Blažek (Vrakuňa), 6 – Saakjan (FKP B), 5 – Lopoš, Hrebeň, Novák (Žolík), Volek (Ivanka), 4 – Žiak, Mesároš, Lavrinčík, Malík (Vrakuňa), Antal (Tomášov), Jamnický (FKP B), Dvorak, Csiba (I. Petržalka), 3 – Šesták (Žolík), L. Štefkovič, Petrovský, Hlinčík, Labaš, Chudada (Ivanka), Mrocková, Patúc (Domino), Peterka, Paracka (Vrakuňa), Špitalský, Ivák, Duffek (FKP B), Dučaj (I. Petržalka), 2 – Mitrišin (Žolík), M. Štefkovič (Ivanka), Karolčík (Domino B), Rigo, Majerčák (Vrakuňa), Sojka, Zatovič, Mazán (FKP B), Dospel (I. Petržalka), Sirkovský, Fakla, Furdík, Košč (Tomášov), 1 – Jurištová, Zápražná (NMŠK 1922), Bajči, Matuška, Praslička, Shatylo (I. Petržalka), Horváth (Tomášov), Molnár, Boušek (Ivanka), Mauer, Babík, Štefančin, Kružliak, Džuppa, Gostič (Domino B), Rizvani, Novota (Žolík).

Stretnutia rozhodovali : Martin Abrman a Michal Volek.

Program posledného 7. kola (5. 2. 17): 9.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka, 10.00 Ivanka p/D. – NMŠK 1922 žiačky, 11.00 FKP Dúbravka „B“ – ŠK Vrakuňa, 12.00 ŠK Tomášov – Žolík Malacky, 13.00 FKP Dúbravka „A“ – Šam./Hamuliakovo, 14.00 FK Lamač – ŠK Šenkvice, 15.00 FK Scorpion – NMŠK 1922, 16.00 ŠK N. Dedinka – SDM Domino „A“. 

MLADŠÍ ŽIACI (nar. po 1. 1. 2004 a mladší, telocvičňa SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača)

Skupina „A“ – 5. kolo (28. 1. 17): NMŠK 1922 „B“ – ŠK Bernolákovo 2:9 (0:5), Šiška, Tesák – Talajka a Vanko po 3, Stroppiana, Lukáč, Adamec. FK Blatné – FK Rača 1:9 (0:4), Varga – Polakovič 3, Vlčák a Mikuš po 2, Pilinský, Bochnička. PFA Šamorín – Slovan Ivanka p/D. 10:3 (4:1), Kiss 4, Čulaga 3, Tóth, Kucsera, Surovčík – Jozič, Kadnár, Vasiľ (PZ).

1. ŠTK Šamorín         4          4          0          0          39:9     12

2. FK Rača                 4          2          1          1          25:9     7  

3. ŠK Bernolákovo     4          2          1          1          21:17   7

4. FK Blatné              4          1          0          3          12:30   3   

5. NMŠK 1922 „B“     4          0          0          4          4:36     0    

Poradie strelcov: 8 gólov – Kiss (Šamorín), 7 – Čulaga (Šamorín), 6 – Kucsera, 5 – Šníder (Šamorín), Varga (Blatné), Bochnička, Vlčák (Rača), 3 – Penčev, Tóth, Udvardi (Šamorín), Guoth, Tóth, Talajka, Vanko, Lukáč, Stroppiana (Bernolákovo), Taufer, Hudák, Polakovič (Rača), Korytiak (Blatné), 2 – Adamec (Bernolákovo), Bartal (Šamorín), Tesák (NMŠK), Mikuš (Rača), 1 – Šiška, Doroshenko (NMŠK), Buzek (Bernolákovo), Heckl, Kubica, Dugovič, Greguš (Blatné), Knap, Rojnik, Mišík, Pilinský (Rača), Kosťov, Frano (Šamorín)

Skupina „B“ – 5. kolo (28. 1. 17): FK Lamač – ŠK Vrakuňa 4:3 (1:2), Janvars a Šimončík po 2 – Stojkovič 2, Čerňanský. ŠK N. Dedinka – Iskra Petržalka „A“ 5:4 (3:2), Kajoš 2, Dian, Štofa, Novotný (vl.) – Neupauer a Hlpka po 2.

1. ŠK Nová Dedinka   4          4          0          0          19:9     12   

2. Iskra Petržalka „A“    4          3          0          1          24:12   9

3. FK Lamač              4          2          0          2          12:18   6   

4. FK Ivanka p/D.       4          1          0          3          12:18   3   

5. ŠK Vrakuňa           4          0          0          4          11:21    0   

Poradie strelcov: 9 gólov – Hlpka (I. Petržalka A), 6 – Klaučo (I. Petržalka A), Malík (Vrakuňa), Kajoš (N. Dedinka), 4 – Roller (N. Dedinka), Boušek (Ivanka), 3 – Hlásnik (I. Petržalka A), Kakaš (N. Dedinka), Šimončík, Janvars (Lamač), 2 – Podloha, Chiriac(Lamač), Nagy (N. Dedinka), Gajdoš, Novotný, Neupauer (I. Petržalka A), Lovás, Melioris, Frtús (Ivanka), Stojkovič (Vrakuňa), 1 –Strešnjak, Formánek, Čerňanský (Vrakuňa), Dian, Štofa, Vadovič (N. Dedinka), Kováč, Rajdl (Lamač), Jozič, Vasiľ (Ivanka).

Skupina „C“ – 5. kolo (28. 1. 17): Slovan Modra – SDM Domino 1:2 (1:2), Tóthová – Pružinec 2. FK Čunovo – ŠK Šenkvice 1:9 (0:3), Ďurači – Mosnák 4, Bilčík 3, Jurka, Bariny. 

1. SDM Domino         4          4          0          0          15:8     12  

2. SFC Kalinkovo      4          2          1          1          23:2     7      

3. ŠK Šenkvice          4          2          1          1          21:9      7

4. Slovan Modra        4          1          0          3          8:28     3   

5. TJ Čunovo            4          0          0          4          5:25     0  

Poradie strelcov: 9 gólov – Hrdličková (Kalinkovo), 6 – Blanarovič (Kalinkovo), Bilčík (Šenkvice), 5 – Plavnik (Kalinkovo), Mosnák (Šenkvice), 4 – Zajíc (Domino), 3 – Turlík (Domino), Tabaček, Tóthová (Modra), Ďurači (Čunovo), 2 – Šmilňák, Pružinec (Domino), Labaj (Čunovo), Kudlička (Kalinkovo), Š. Polakovič, Peško, Setnický, Bariny (Šenkvice), 1 – Füle (Kalinkovo), Lorenc, Mrocek, Katriňák, Kováč (Domino), Jurka, Gura (Šenkvice), Tichý, Dobai  (Modra).

Skupina „D“ – 5. kolo (28. 1. 17): FK Limbach – Žolík Malacky 0:18 (0:9), Repaský 4, Kubinec, Ďurica a Šauša po 3, Gašpar a Haramia po 2, Švarc. MŠK Kráľová p.S. – NMŠK 1922 „A“ 3:6 (2:4), Dobrovič 3 – Markócsy 3, Fratrič, Procházka, Balážik. Dohrávka 4. kola: NMŠK 1922 „A“ – Iskra Petržalka „B“ 8:0 (4:0), Markócsy 3, Jurišta 2, Fratrič, Hrivnák, Lazík. Zápas Kalinkovo – I. Petržalka B (PZ) sa nehralo.

1. NMŠK 1922 „A“     4          4          0          0          36:7     12  

2. ŠK Žolík Malacky  4          3          0          1          28:9     9

3. MŠK Kráľová p/S. 4          1          1          2          13:14   4  

4. Iskra Petržalka „B“  4          1          1          2          10:15   4   

5. FK Limbach            4          0          0          4          3:45    0  

Poradie strelcov: 9 gólov – Balážik (NMŠK), 8 – Repaský (Žolík), 7 – Dobrovič (Kráľová), 6 – Jurišta, Markócsy (NMŠK), 5 – Lázik (NMŠK), 4 – Šauša, Kubinec (Žolík), 3 – Jehlár (I. Petržalka B), Švarc, Gašpar, Ďurica (Žolík), Hrivnák (NMŠK), 2 – Jakabovič, Fratrič (NMŠK), Skurák, Fusek, Zeman (I. Petržalka B), Hanker (Limbach), Králik, Tomášov (Kráľová), Haramia (Žolík), 1 – Koller (I. Petržalka B), Šagát, Frniak  (Kráľová), Staroň, Dunár, Procházka (NMŠK), Vavřík (Limbach), Višváder (Žolík). 

Stretnutia rozhodovali : Martin Straka a Oliver Kravárik.

Program nadstavbovej časti mladší žiaci – Telocvičňa SOŠ Na Pántoch

Program 6. kola (4. 2. 2017):

9.00  A5   NMŠK 1922 „B“  D5   FK Limbach, 

9.50 A4   FK Blatné  D4   Iskra Petržalka „B“, 

10.40 A3  ŠK Bernolákovo  D3  MŠK Kráľová p/S., 

11.30 semifinále: A2  FK Rača  D1  NMŠK 1922 „A“, 

12.20 semifinále: A1  PFA ŠTK Šamorín  D2  ŠK Žolík Malacky, 

13.10 B5  ŠK Vrakuňa  C5  TJ Čunovo, 

14.00 B4  FK Ivanka p/D.  C4  Slovan Modra,

14.50 B3  FK Lamač  C3  ŠK Šenkvice, 

15.40 semifinále: B2  Iskra Petržalka „A“  C1  SDM Domino, 

16.30 semifinále: B1  ŠK Nová Dedinka  C2  SFC Kalinkovo.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV