Obsadenie R a DS – PR BFZ 28.8.-6.9. 2018 č. 7

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy – 2. kolo

2.9. 10.00 Slovan – Myjava  Krčová, Martiš, Kakaščik

II. Liga Ženy – 2. kolo

1.9. 17.00 Sv. Jur – Kopčany  Lalo

2.9. 17.00 FC Petržalka – D. Lužná  Choreň  

I. Liga dorastenky – 2. kolo

1.9. 10.00 NMŠK 1922 – Slovan  Krčová, Matejová  

I. Liga žiačky – 2. kolo

1.9. 12.00 NMŠK 1922 – Slovan  Matejová

St. dorast LSD – U19 – 4. kolo

1.9. 11.00 D. Streda – Michalovce  Mastiš, Henček, Lauer; Cuninka

1.9. 11.00 Trnava – Prešov  Marsal, Roszbeck, Štofik; Zábranský

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 4. kolo

1.9. 11.00-13.15 Slovan – Ružomberok  Straka, Tománek, Hajnala 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo 

1.9. 10.00-12.00 Inter – Nitra  Polakovič, Vašš, Triskal

1.9. 10.00-12.00 Slovan – Trnava  Cvengroš, Čižmár, Gosiorovský

2.9. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Olša D., Piatka, Laciňák,  

2.9. 12.00-14.00 Domino – Z. Moravce  Martinkovič, Volek, Gosiorovský

Súťaže riadené ZsFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 5. kolo

1.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Prievidza  Hegedüs, Bláha, Ralbovský

2.9. 10.00-12.30 K. Ves – Rača  Lauer, Straka, Štofik   

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 5. kolo

1.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – Skalica  Lalo, Malárik, Szakáll  

1.9. 10.30-13.00 Domino – Komárno  Hudy, Klúčik, Polák  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 4. kolo

29.8. 17.00 (STREDA) Slovan „B“ – Lozorno  Harajbič, Straka, Kardelis; Páchnik  

29.8. 17.00 (STREDA) Bernolákovo – Rača  Tománek, Choreň, Štofik; Jablonický   

29.8. 17.00 (STREDA) Rohožník – Most p/B  Malárik, Martiš, Olša D.; Pinček  

29.8. 17.00 (STREDA) Rovinka – PŠC Pezinok  Hegedüs, Pati Nagy, Martnkovič; Líška  

29.8. 17.00 (STREDA) FC Malacky – Ivanka p/D  Bláha, Cvengroš, Laciňák; Lazar

29.8. 17.00 (STREDA) Vajnory – D. Lužná  Lauer, Lalo, Srna; Truchlý  

29.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Báhoň  Henček, Polakovič, Matejová; Keller

29.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Tomášov  Budáč, Bohun, Ralbovský; Príkopa

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo

Rača – Rohožník  Odohrané

1.9. 17.00 Báhoň – D. N. Ves  Pati Nagy, Harajbič, Laciňák; Lazar   

1.9. 17.00 D. Lužná – Rusovce  Choreň, Olša, Martinkovič; Pinček   

1.9. 17.00 PŠC Pezinok – FC Malacky  Pavlíková, Martiš, Volek; Ľupták

2.9. 17.00 Tomášov – Slovan „B“  Polakovič, Henček, Martiška; Keller    

2.9. 17.00 Ivanka p/D – Vajnory  Tománek, Hegedüs, Matejová; Líška   

2.9. 17.00 Most p/B – Rovinka  Cvengroš, Bláha, Ralbovský; Truchlý   

2.9. 17.00 Lozorno – Bernolákovo  Malárik, Bohun, Hudy; Darlea   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

29.8. 17.00 (STREDA) Viničné – Domino  Hádek, Kašper, Krčová; Farkaš

29.8. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Lamač  Hajnala, Sabela, Szakáll; Marczell

29.8. 17.00 (STREDA) Limbach – S. Grob  Vašš, Klúčik, Triskal; Perašín  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) V. Leváre – Čunovo  Piatka, Valko, Brody; Pavlík R.

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Kostolište – Jakubov  Hudy, Kožuch, Polák; Slezák  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – K. Ves  Bogdáň, Martinkovič, Samko; Brody  

30.8. 17.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – CFK Pezinok  Čižmár, Gosiorovský,Vanek; Vnuk  

12.9. 16.30 (STREDA) Senec – Závod  Kakaščik, Martiš, Kachnič; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

1.9. 17.00 Lamač – Limbach  Vanek, Piatka, Krčová; Vnuk

1.9. 17.00 Domino – Vrakuňa  Kožuch, Valko, Gosiorovský; Príkopa

1.9. 17.00 Jakubov – Viničné  Srna, Brody, Kakaščik; Pavlík R.  

2.9. 17.00 S. Grob – V. Leváre  Čižmár, Bogdáň, Szakáll; Marczell

2.9. 17.00 Závod – Kalinkovo  Ježík, Vašš, Kašper; Farkaš   

2.9. 17.00 CFK Pezinok – Senec  Hajnala, Lomňančík, Samko; Banič  

2.9. 17.00 K. Ves – Sv. Jur  Polák, Kachnič, Sabela; Perašín

2.9. 17.00 Čunovo – Kostolište  Fischer, Hádek, Triskal; Jablonický  

St. dorast SD3R – U19 – 2. kolo 

28.8. 17.00 (UTOROK) Rovinka – D. N. Ves  Brody, Henček

28.8. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – Zohor  Choreň, Srna

28.8. 17.00 (UTOROK) Rohožník – D. Lužná  Tománek, Polák 

28.8. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Ivanka p/D  Hudy, Lomňančík

28.8. 17.00 (UTOROK) Šamorín Hamuliakovo – Senec  Hajnala, Hádek

28.8. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Bernolákovo  Bláha, Gosiorovský

29.8. 9.00 (STREDA) PŠC Pezinok – NMŠK  Lalo, Olša D.

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo 

1.9. 9.00 Senec – PŠC Pezinok  Valko, Piatka

1.9. 10.30 Iskra Petržalka – Rohožník  Volek, Harajbič

1.9. 11.00 D. N. Ves – Zohor  Kakaščik, Kašper

1.9. 14.00 NMŠK 1922 – Ružinov  Samko, Kašper

1.9. 17.00 Bernolákovo – Rovinka  Hajnala, Hegedüs

1.9. 17.00 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Henček, Lauer

2.9. 17.00 D. Lužná – Inter „B“  Pati Nagy, Harajbič

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

1.9. 9.00 D. N. Ves – FC Petržalka „B“  Kašper

1.9. 12.30 Rusovce – FK Dúbravka  Martiš

2.9. 13.00 Ružinov – Stupava  Srna

2.9. 14.30 Jarovce – NMŠK 1922  Brody

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

1.9. 13.00 Kalinkovo – Šenkvice  Hádek   

1.9. 14.30 Senec – PŠC Pezinok  Bogdáň

1.9. 14.30 Častá – Ivanka p/D  Sabela

1.9. 17.00 Malinovo – Sv. Jur  Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Rača – FKP Dúbravka  Bogdáň

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Bernolákovo – PFA ŠTK Šamorín  Hegedüs

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Senec – Žolík Malacky  Piatka

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) CFK Pezinok – Vrakuňa  Kožuch     

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – Šenkvice  Lalo

28.8. 17.00-15.00 (UTOROK) Rusovce – Sv. Jur  Kakaščík

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

1.9. 9.30-11.30 Šenkvice –Rusovce  Olša D.

1.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Bernolákovo  Lomňančík

2.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Rača  Lalo

2.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Vanek  

2.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – CFK Pezinok  Kožuch

2.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – NMŠK 1922  Harajbič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

6.9. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Senec  Brody

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 2. kolo

2.9. 14.30 CFK Pezinok – Modra  Lomňančík (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY