SENIORI
ŽENY
DORAST
ŽIACI
PRÍPRAVKY
Linky
Športová hala v Senci bola v nedeľu 10.3.2024 dejiskom finálového turnaja ZHL BFZ U13 a U15.Do finálového turnaja postúpili 4 najlepšie tímy po základnej časti v oboch kategóriách. Finalový turnaj sa odohral systémom každý s každým. Víťazmi sa stali mladší žiaci FK Rača Bratislava a starší žiaci FK Slovan Ivanka pri Dunaji. V oboch kategóriách boli vyhodnotení aj najlepší strelci, kde dominovali hráči MŠK Senec. V kategórii mladších žiakov sa najlepším strelcom s 12 gólmi Lukáš Korytiak, medzi staršími žiakmi dominoval s 18 gólmi Dávid Metzner. Ceny pre najlepších odovdávali predseda BFZ p. Juraj Jánošík, podpredseda BFZ p. Miroslav Baxa, regionálny tréner SFZ pre BFZ p. Maroš Skovajsa a predseda KM BFZ p. Marek Porvazník. Vedenie BFZ ďakuje za spoluorganizáciu turnaja najmä MŠK Senec za poskytnutie športovej haly a všetkým, ktorí sa na turnaji podielali.
Konečné výsledky ZHL
Mladší žiaci U13:
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
FK Rača | OFK Dunajská Lužná |
7:1 |
2. |
FK Vajnory | FC Žolík Malacky |
1:3 |
3. |
FK Rača | FC Žolík Malacky |
4:0 |
4. |
OFK Dunajská Lužná | FK Vajnory |
0:0 |
5. |
FK Vajnory | FK Rača |
0:1 |
6. |
FC Žolík Malacky | OFK Dunajská Lužná |
4:2 |
Konečné umiestnenia:
1. FK Rača 9 bodov (12:1)
2. FC Žolík Malacky 6 bodov (7:7)
3. FK Vajnory 4 body (1:4)
4. OFK Dunajská Lužná 1 b (3:11)
Najlepší strelec ZHL U13: Lukas Korytiak (MŠK Senec) – 12 gólov
Starší žiaci U15:
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
MŠK Senec | FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
1:4 |
2. |
FC Žolík Malacky | FKP Bratislava |
3:1 |
3. |
MŠK Senec | FKP Bratislava |
6:0 |
4. |
FK Slovan Ivanka pri Dunaji | FC Žolík Malacky |
1:1 |
5. |
FC Žolík Malacky | MŠK Senec |
3:1 |
6. |
FKP Bratislava | FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
0:5 |
Konečné umiestnenia:
1. FK Ivanka pri Dunaji 7 bodov (10:2)
2. FC Žolík Malacky 7 bodov (7:3)
3. MŠK Senec 3 body (8:7)
4. FKP Bratislava 0 bodov (1:9)
Najlepší strelec ZHL U15: David Metzner (MŠK Senec) – 18 gólov
ŠK Svätý Jur smúti. V stredu 28.2.2024 zomrel vo veku 90 rokov Ing. Rudol Kaufmann, ktorý bol bývalým hráčom klubu ŠK Svätý Jur, kde začal hrávať za žiakov, neskôr v doraste a keď ho tréner vybral do mužskej jedenástky ako prvého z dorasteneckej na priateľský zápas v 17 – tich rokoch, chytil sa príležitosti a už ju nepustil. Počas vojenčiny hrával za klub v Hraniciach na Morave, kde vojenčil v delostreleckom účilišti.Po návrate domov, na pol roka bol hráčom v Slovane Bratislava, potom zasa pol roka v Trnave a po zranení, ktoré tam utrpel sa vrátil domov a zaradil sa opäť do družstva mužov Svätého Jura a stal sa kapitánom mužstva a to až do ukončenia svojej aktívnej činnosti. Hrával na rôznych postoch, pre svoju rýchlosť najskôr na pravom krídle, neskôr prešiel zálohou až na stopéra a to pre výbornú orientáciu a hru hlavou.S futbalom skončil po 30–ke, keď už popri zamestnaní aj študoval a mal aj založenú už rodinu.Na svojich spoluhráčov nedal dopustiť a často spomínal na ešte žijúcich a mladších – Tibora Hronského a Ondreja Vavríka a už nežijúcich, s ktorými trávil roky na štadióne a to na Štefana Juhása, Jozefa Ondrejkoviča, Jana Havelku, Karola Pažitného, Lena Saska, Mira Nováka, Laca Kozmona, Jana Kujoviča a ďalších.Pôsobil vo Svätom Jure aj v občianskej sfére, 2 obdobia bol poslancom Mestského zastupitelstva a venoval sa aj založeniu a organizácii Stavebného bytového družstva vo Svätom Jure a pomáhal pri výstavbe v Základnej škole pri stavbe dielní a Družiny mládeže.Patrí mu vďaka za všetko – čo odovzdal v prospech občanov a jurského futbalu, a to, že svätojurskí futbalisti a funkcionári na neho nezabudli – pri príležitosti 75. výročia narodenia ho ocenili trofejou “Za zásluhy o rozvoj futbalu vo Svätom Jure”, a permanentkou na všetky stretnutia svätojurských družstiev a taktiež obdržal ocenenie pri storočnici futbalu v ŠK Svätý Jur v r. 2021.Dnes, keď už mal 90 rokov, futbal sledoval zďaleka, kožená ho však stále lákala ale teraz už len v televízii, kde podľa možnosti nevynechal ani jeden prenos futbalu. Patril medzi tvorcov dejín svätojurského futbalu.
Posledná rozlúčka so zosnulým bude v pondelok 4.3.2024 o 15:00 na rímskokatolíckom dolnom cintoríne vo Svätom Jure
Česť jeho pamiatke.
V sobotu 24.2.2024 bola športová hala v Pezinku dejiskom 24.ročníka medzinárodného futbalového turnaja prípraviek U11 ATTRACT Kerobaj 2024. Okrem domácich výberov ObFZ Bratislava – vidiek a Bratislava – mesto prijali pozvanie výbery ObFZ Trna, ObFZ Nitra a družobné zväzy z Českej republiky MeFS Brno – Mesto a OFS Brno – venkov. Slávnostné otvorenie turnaja vykonali predseda BFZ Juraj Jánošík, predseda ObFZ Bratislava – vidiek a primátor mesta Pezinok JUDr. Roman Mács. Všetky družstvá odohrali stretnutia systémom každý s každým a predviedli výborné výkony Víťazom sa stal výber MeFS Brno – Mesto, ktorý ako jediný nenašiel premožiteľa vo svojich stretnutiach. Na 2 .mieste sa umiestnil výber ObFZ Nitra a na 3. výber ObFZ Bratislava – vidiek.V individuálnych oceneniach boli organizátormi vyhlásení najlepší brankár, hráč a strelec. Ceny odovdali predseda BFZ p. Juraj Jánošík a zakladateľ turnaja p. Ladislav Jaborek.
VÝSLEDKY TURNAJA:
ZÁPAS | TÍM | TÍM |
VÝSLEDOK |
1 |
ObFZ Bratislava Vidiek | ObFZ Bratislava Mesto |
1:0 |
2 |
ObFZ Nitra | ObFZ Trnava |
3:1 |
3 |
OFS Brno Venkov | MĚFS Brno Mesto |
0:8 |
4 |
ObFZ Trnava | ObFZ Bratislava Vidiek |
4:4 |
5 |
ObFZ Bratislava Mesto | OFS Brno Venkov |
1:1 |
6 |
MĚFS Brno Mesto | ObFZ Nitra |
2:0 |
7 |
ObFZ Bratislava Mesto | ObFZ Trnava |
1:2 |
8 |
ObFZ Nitra | OFS Brno Venkov |
3:0 |
9 |
ObFZ Bratislava Vidiek | MĚFS Brno Mesto |
1:1 |
10 |
ObFZ Nitra | ObFZ Bratislava Vidiek |
4:2 |
11 |
MĚFS Brno Mesto | ObFZ Bratislava Mesto |
6:0 |
12 |
ObFZ Trnava | OFS Brno Venkov |
5:0 |
13 |
ObFZ Bratislava Mesto | ObFZ Nitra |
1:2 |
14 |
ObFZ Bratislava Vidiek | OFS Brno Venkov |
4:2 |
15 |
MĚFS Brno Mesto | ObFZ Trnava |
3:0 |
NAJLEPŠÍ STRELEC: Nikita Popovych (MĚFS Brno Mesto) – 5 gólov
NAJLEPŠÍ BRANKÁR: Tomáš Šimko (ObFZ Bratislava – Mesto)
NAJLEPŠÍ HRÁČ: Jakub Bokor (ObFZ Trnava)
V sobotu 24.2. od 9:30 hodiny bude športová hala v Pezinku dejiskom populárneho mládežníckeho turnaja ATTRACT Kerobaj vekovej kategórie U11, ktorý napíše v tomto roku svoju 24 kapitolu. Na turnaj potvrdilo účasť 6 výberov, 4 zo Slovenska: ObFZ Bratislava – mesto, ObFZ Bratislava – vidiek, ObFZ Trnava, ObFZ Nitra a 2 z Českej republiky: MeFS Brno – mesto a OFS Brno – venkov. Turnaj sa odohrá systémom každý s každým, hrací čas je 1x 18 minút.
Rozpis zápasov:
zápas | Čas | Tím | Tím |
Výsledok |
|
1 |
9:30 | ObFZ Bratislava Vidiek | ObFZ Bratislava Mesto |
: |
|
2 |
9:50 | ObFZ Nitra | ObFZ Trnava |
: |
|
3 |
10:10 | OFS Brno Venkov | MĚFS Brno Mesto |
: |
|
10:30 Slávnostné otvorenie turnaja |
|||||
4 |
10:40 | ObFZ Trnava | ObFZ Bratislava Vidiek |
: |
|
5 |
11:00 | ObFZ Bratislava Mesto | OFS Brno Venkov |
: |
|
6 |
11:20 | MĚFS Brno Mesto | ObFZ Nitra |
: |
|
7 |
11:40 | ObFZ Bratislava Mesto | ObFZ Trnava |
: |
|
8 |
12:00 | ObFZ Nitra | OFS Brno Venkov |
: |
|
9 |
12:20 | ObFZ Bratislava Vidiek | MĚFS Brno Mesto |
: |
|
10 |
12:40 | ObFZ Nitra | ObFZ Bratislava Vidiek |
: |
|
11 |
13:00 | MĚFS Brno Mesto | ObFZ Bratislava Mesto |
: |
|
12 |
13:20 | ObFZ Trnava | OFS Brno Venkov |
: |
|
13 |
13:40 | ObFZ Bratislava Mesto | ObFZ Nitra |
: |
|
14 |
14:00 | ObFZ Bratislava Vidiek | OFS Brno Venkov |
: |
|
15 |
14:20 | MĚFS Brno Mesto | ObFZ Trnava |
: |
|
14:45 Slávnostné vyhodnotenie turnaja |
Počas uplynulého víkendu sa v priestoroch hotela NIVY uskutočnil tradičný zimný doškoľovací seminár R a D.BFZ. Bohatý program sa začal v sobotu ráno testom z pravidiel futbalu a pokračoval ústnou skúškou. Daľšími témami boli zmeny a doplnky pravidiel a nechýbala videoanalýza situácií z jesenných stretnutí a daľší test, tentokrát formnou videotestu. Návštevu na seminári si nenechali ujsť predstavitelia BFZ na čele s predsedm BFZ p. Jurajom Jánošíkom, podpredsedovia BFZ pp. Pavel Derkay a Miroslav Baxa a tiež pracovníci sekretariátu BFZ Ján Farbula a Jana Škreková.Priestor na zasadnutie dostala aj asociácia rozhodcov BFZ, ktorá je pridruženým členom BFZ, od ktorej všetci R dostali jednotnú vychádzkovú výstroj. V nedeľu dopoludnia seminár vyvrcholil pokynmi pre jarnú časť. Na záver predseda KRaD BFZ Michal Smolák vyjadril spokojnosť s priebehom seminára, v testoch aj ústnych skúškach uspelo všetkých 37 rozhodcov a 16 delegátov a poprial všetkým úspešnú jarnú časť súťažného ročníka 2023/2024.
sobota 17.2.
starší žiaci U15:
1.blok:
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
TJ Rovinka | FKP Bratislava |
2:7 |
2. |
FKP Bratislava | FC Slovan Ivanka pri Dunaji |
0:6 |
3. |
FC Slovan Ivanka pri Dunaji | TJ Rovinka |
7:0 |
2.blok:
Domáci |
Hostia |
výsledok |
|
1. |
ŠK Bernolákovo | OŠK Chorvátsky Grob |
2:1 |
2. |
OŠK Chorvátsky Grob | FC Žolík Malacky |
0:7 |
3. |
FC Žolík Malacky | ŠK Bernolákovo |
7:2 |
3.blok:
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
OFK Dunajská Lužná | OŠK Slovenský Grob |
4:7 |
2. |
OŠK Slovenský Grob | MŠK Senec |
2:20 |
3. |
MŠK Senec | OFK Dunajská Lužná |
5:4 |
Konečná tabuľka ZHL – starší žiaci U15:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
MŠK Senec | 8 | 8 | 0 | 0 | 67:10 |
24 |
2. |
Slovan Ivanka p. Dunaji | 8 | 7 | 0 | 1 | 46:10 |
21 |
3. |
FC Žolík Malacky | 8 | 6 | 0 | 2 | 57:8 |
18 |
4. |
FKP Bratislava | 8 | 4 | 1 | 3 | 25:27 |
13 |
5. |
OŠK Slovenský Grob | 8 | 3 | 1 | 4 | 19:56 |
10 |
6. |
OFK Dunajská Lužná | 8 | 3 | 0 | 5 | 19:42 |
9 |
7. |
ŠK Bernolákovo | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:27 |
8 |
8. |
OŠK Chorvátsky Grob | 8 | 1 | 0 | 7 | 10:36 |
3 |
9. |
TJ Rovinka | 8 | 0 | 0 | 8 | 7:47 |
0 |
* prvé 4 tímy postupujú na finálový turnaj, ktorý sa odohrá dňa 10.3.2024.
Strelci gólov:
18 gólov: Metzner (MŠK Senec)
13 gólov: Vincek (FC Žolík Malacky)
11 gólov: Jánošík (MŠK Senec), Kovačič, Žitný (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
10 gólov: Privrel (FC Žolík Malacky)
9 gólov: Bychok (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
8 gólov: Jahn (OŠK Slovenský Grob)
7 gólov: Námesný, Vrlák, Žilavý (všetci FC Žolík Malacky), Dúbravský, Schwanz (obaja OFK Dunajská Lužná), Majerník (MŠK Senec)
6 gólov: Kozák (FC Žolík Malacky)
5 gólov: Konkoľ, T.Takáč (obaja MŠK Senec), Lichvár, Mlynárik (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Gašpar (OŠK Slovenský Grob)
4 góly: Franček (MŠK Senec), Šimončič (TJ Rovinka), Čermák (FKP Bratislava), Dominik Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Mecháček (FC Žolík Malacky)
3 góly: Barič, Hambálek, Capek, Štrbák (všetci FKP Bratislava), Kohutiar, Pospíšil (obaja MŠK Senec), Páleník (OŠK Chorvátsky Grob), Juríček (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Jarošik (ŠK Bernolákovo), Cisár (OŠK Slovenský Grob)
2 góly: E.Takáč, Knut, Gerčák (všetci MŠK Senec), Michalec, Ševcech, Dulai (všetci ŠK Bernolákovo), Podkonický, Hodúr (obaja OFK Dunajská Lužná), Fabian, Svitek (obaja FKP Bratislava) Dávid Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Haško (OŠK Slovenský Grob)
1 gól: Kopček, Orgler, Kohutiar, Jasek (všetci MŠK Senec), Svrček, Kažimír, Michelik, Ferenčák, Posmik (všetci ŠK Bernolákovo), Iliáš, Fuch, Sudek, Trelka (všetci FKP Bratislava), Vicen, Baliga, Vlk (všetci FC Žolík Malacky), Kalec, Daniš, Fischer (všetci TJ Rovinka), Hatala, Šutlák (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Buček (OŠK Chorvátsky Grob), Šefčík (OŠK Slovenský Grob)
Konečná tabuľka ZHL – mladší žiaci U13:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
FK Rača | 16 | 14 | 2 | 0 | 53:3 |
44 |
2. |
OFK Dunajská Lužná | 16 | 11 | 1 | 4 | 35:20 |
34 |
3. |
FK Vajnory | 16 | 10 | 2 | 4 | 29:20 |
32 |
4. |
FC Žolík Malacky | 16 | 10 | 0 | 6 | 33:18 |
30 |
5. |
FKP Bratislava B | 16 | 8 | 3 | 5 | 29:17 |
27 |
6. |
OŠK Chorvátsky Grob | 16 | 8 | 2 | 6 | 25:24 |
26 |
7. |
MŠK Senec | 16 | 7 | 4 | 5 | 33:26 |
25 |
8. |
OŠK Slovenský Grob | 16 | 7 | 4 | 5 | 22:19 |
25 |
9. |
ŠK Bernolákovo | 16 | 6 | 3 | 7 | 20:23 |
21 |
10. |
FKP Bratislava A | 16 | 4 | 4 | 8 | 19:26 |
16 |
11. |
TJ Slovan Vištuk | 16 | 2 | 6 | 8 | 8:22 |
12 |
12. |
TJ Rovinka | 16 | 3 | 3 | 10 | 16:44 |
12 |
13. |
Slovan Ivanka p.Dunaji | 16 | 3 | 2 | 11 | 11:33 |
11 |
14. |
ŠK Svätý Jur | 16 | 1 | 0 | 15 | 9:47 |
3 |
* prvé 4 tímy postupujú na finálový turnaj, ktorý sa odohrá dňa 10.3.2024.
Strelci gólov:
12 gólov: Korytiak (MŠK Senec)
9 gólov: Razgyel (MŠK Senec), Rentmeister (FKP Bratislava „A“)
8 gólov: Frlajs, Eliáš (FK Rača), Petričko (FKP Bratislava „B“), Gembeš (FC Žolík Malacky), Demovič (OFK Dunajská Lužná), Druga (OŠK Slovenský Grob)
7 gólov: Mozzhov (FKP Bratislava „A“), Gnojčák (FK Rača), Šefčík (TJ Rovinka), Kucharčík L. (ŠK Svätý Jur)
6 gólov: Ištvánik (MŠK Senec), Varga, (FK Rača), Németh (FK Vajnory)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky), Krištofič (FK Vajnory), Dananajová (FKP Bratislava „B“), Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Straňák (TJ Rovinka), Slováček (OŠK Slovenský Grob), Gazda (ŠK Bernolákovo), Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Kováč (FK Rača)
4 góly: Horváth, Toplanský, Turan (FK Rača), Busch, Haba (obaja FC Žolík Malacky), Jančok (OFK Dunajská Lužná)
3 góly: Macek, Križan, Polčic, Žáček, Rusiňák (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Gero, Florek, Dlugolinský (všetci FK Vajnory), Sládek, Vančo (obaja OFK Dunajská Lužná), Shestak, Mikluš (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Špergl, Živčak (obaja FC Žolík Malacky), Gračka, Bielik (obaja OŠK Slovenský Grob), Koščák (TJ Slovan Vištuk), Ščambura (ŠK Bernolákovo), Cajchan (MŠK Senec), Bezák (FK Rača)
2 góly: Cidorík, Krištofič, Jakubec (všetci FK Vajnory), Bohm (MŠK Senec), Nagy (OFK Dunajská Lužná), Androvič (FK Rača), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Kottlik (FC Žolik Malacky), Belfi (FKP Bratislava „A“), Solčan, Rác (obaja FKP Bratislava „B“), Feneš, Beňo (obaja ŠK Bernolákovo), Kačír (TJ Rovinka), Rehák (OŠK Chorvátsky Grob), Petráš (TJ Slovan Vištuk), Kucharčík S. (ŠK Svätý Jur)
1 gól: Furucs, Ferenčič, Hanák (všetci FC Žolík Malacky), Todor, Sokola, Tvrdoň, Dostál, Komrska (všetci FKP Bratislava „A“), Kuruc, Fabian, Mojžiš (všetci FKP Bratislava „B“), Mery, Jalč , Gabriel (všetci FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Filip Nagy, Kvasňovský, Solarz, Krucký, Jurica, Pomichal, Pollák (všetci OFK Dunajská Lužná), Smatušík, Kováčik, Jablonický, (všetci FK Rača), Mikuška, Rábel (obaja OŠK Chorvátsky Grob), Dunda, Styk, Angelovič (všetci FK Vajnory), Beňovič, Kriho (obaja TJ Slovan Vištuk), Vydra, Genčúr (obaja OŠK Slovenský Grob), Pytel, Trebichalský (obaja TJ Rovinka), Horváth (ŠK Bernolákovo), Vdoviak (MŠK Senec)
Dnes sa krásneho životného jubilea 80 rokov dožíva bývalý rozhodca, ešte stále aktívny delegát v súťažiach ObFZ Bratislava – mesto, dlhoročný futbalový funkcionár a nadšenec Ján Šuniar st. Rodák z Kokavy nad Rimavicou bol v rokoch 2005 až 2010 sekretárom Bratislavského futbalového zväzu a okrem rozhodcovskej a delegátskej kariéry pracoval ako dobrovoľný fukcionár aj v odborných komisiách BFZ. Vedenie BFZ, ObFZ Bratislava – mesto a ObFZ Bratislava – vidiek praje dnešnému oslávencovi všetko najlepšie, veľa zdravia, pohody a úspechov nielen v kruhu najbližších , ale aj na futbalových štadiónoch.
Janko, živió
sobota 27.1.
starší žiaci U15
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
TJ Rovinka | OŠK Slovenský Grob |
1:4 |
2. |
OŠK Slovenský Grob | FC Žolík Malacky |
0:13 |
3. |
FC Žolík Malacky |
TJ Rovinka |
10:0 |
nedeľa 28.1.
Mladší žiaci U13
1.blok
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
OŠK Slovenský Grob | OFK Dunajská Lužná |
1:5 |
2. |
FK Rača |
FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
4:0 |
3. |
OŠK Slovenský Grob | FK Rača |
0:5 |
4. |
OFK Dunajská Lužná |
FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
2:2 |
5. |
FK Slovan Ivanka pri Dunaji | OŠK Slovenský Grob |
1:4 |
6. |
OFK Dunajská Lužná |
FK Rača |
0:7 |
7. |
OŠK Slovenský Grob |
OFK Dunajská Lužná |
2:0 |
8. |
FK Rača | FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
1:0 |
9. |
OŠK Slovenský Grob | TJ Rovinka |
4:2 |
2.blok
Domáci |
Hostia |
výsledok |
|
1. |
TJ Rovinka | OŠK Chorvátsky Grob |
1:3 |
2. |
FKP Bratislava B | MŠK Senec |
1:3 |
3. |
Slovan Vištuk |
TJ Rovinka |
0:4 |
4. |
OŠK Chorvátsky Grob | FKP Bratislava B |
2:1 |
5. |
MŠK Senec | Slovan Vištuk |
0:0 |
6. |
TJ Rovinka |
FKP Bratislava B |
1:2 |
7. |
Slovan Vištuk | OŠK Chorvátsky Grob |
0:0 |
8. |
TJ Rovinka |
MŠK Senec |
0:7 |
9. |
FKP Bratislava B |
Slovan Vištuk |
1:0 |
10. |
OŠK Chorvátsky Grob |
MŠK Senec |
1:2 |
3.blok
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
ŠK Bernolákovo | FK Vajnory |
2:3 |
2. |
FKP Bratislava A |
FC Žolík Malacky |
0:2 |
3. |
ŠK Svätý Jur |
ŠK Bernolákovo |
0:3 |
4. |
FK Vajnory | FKP Bratislava A |
1:1 |
5. |
FC Žolík Malacky |
ŠK Svätý Jur |
5:0 |
6. |
ŠK Bernolákovo |
FKP Bratislava A |
0:2 |
7. |
ŠK Svätý Jur |
FK Vajnory |
2:3 |
8. |
ŠK Bernolákovo |
FC Žolík Malacky |
0:5 |
9. |
FKP Bratislava A | ŠK Svätý Jur |
6:0 |
10. |
FK Vajnory | FC Žolík Malacky |
0:2 |
11. |
ŠK Bernolákovo | FK Vajnory |
3:2 |
Priebežná tabuľka ZHL – starší žiaci U15:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
FC Žolík Malacky | 6 | 4 | 0 | 2 | 43:6 |
12 |
2. |
MŠK Senec | 4 | 4 | 0 | 0 | 27:2 |
12 |
3. |
Slovan Ivanka p. Dunaji | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:9 |
9 |
4. |
FKP Bratislava | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 |
9 |
5. |
OŠK Slovenský Grob | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:32 |
7 |
6. |
OFK Dunajská Lužná | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:19 |
6 |
7. |
ŠK Bernolákovo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 |
4 |
8. |
OŠK Chorvátsky Grob | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 |
3 |
9. |
TJ Rovinka | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:33 |
0 |
Strelci gólov:
11 gólov: Vincek (FC Žolík Malacky)
9 gólov: Privrel (FC Žolík Malacky)
6 gólov: Kovačič (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Vrlák (FC Žolík Malacky)
5 gólov: Jánošík (MŠK Senec), Jahn (OŠK Slovenský Grob), Námesný, Žilavý (obaja FC Žolík Malacky)
4 góly: Franček, Metzner, T.Takáč (všetci MŠK Senec), Dúbravský (OFK Dunajská Lužná), Mlynárik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
3 góly: Žitný (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Barič, Hambálek (obaja FKP Bratislava), Kohutiar (MŠK Senec), Dominik Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Šimončič (TJ Rovinka), Kozák (FC Žolík Malacky)
2 góly: Podkonický (OFK Dunajská Lužná), E.Takáč, Majerník (obaja MŠK Senec), Lichvár (Slovan Ivanka pri Dunaji), Dávid Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Haško (OŠK Slovenský Grob), Mecháček (FC Žolík Malacky)
1 gól: Pospíšil, Kopček, Orgler, Kohutiar, Konkoľ (všetci MŠK Senec), Vicen, Námesný, Baliga (všetci FC Žolík Malacky), Buček (OŠK Chorvátsky Grob), Čermák, Iliáš, Fuch, Štrbák, Sudek (všetci FKP Bratislava), Cisár, Gašpar, Šefčík (všetci OŠK Slovenský Grob), Jarošik, Svrček, Ševcech, Kažimír (všetci ŠK Bernolákovo), Kalec, Daniš (TJ Rovinka), Bychok (Slovan Ivanka pri Dunaji), Schwarz (OFK Dunajská Lužná)
Priebežná tabuľka ZHL – mladší žiaci U13:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
FK Rača | 12 | 11 | 1 | 0 | 40:2 |
34 |
2. | FC Žolík Malacky | 12 | 10 | 0 | 2 | 33:6 |
30 |
3. |
OFK Dunajská Lužná | 12 | 7 | 1 | 4 | 26:19 |
22 |
4. |
FK Vajnory | 12 | 7 | 1 | 4 | 20:17 |
22 |
5. |
MŠK Senec | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:18 |
19 |
6. |
FKP Bratislava B | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:15 |
18 |
7. |
ŠK Bernolákovo | 12 | 5 | 3 | 3 | 16:17 |
18 |
8. |
OŠK Chorvátsky Grob | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:22 |
17 |
9. |
OŠK Slovenský Grob | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:18 |
15 |
10. |
FKP Bratislava A | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:20 |
12 |
11. |
TJ Rovinka | 12 | 3 | 3 | 6 | 15:24 |
12 |
12. |
TJ Slovan Vištuk | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:16 |
10 |
13. |
Slovan Ivanka p.Dunaji | 12 | 2 | 2 | 8 | 10:26 |
8 |
14. |
ŠK Svätý Jur | 12 | 0 | 0 | 12 | 3:38 |
0 |
Strelci gólov:
9 gólov: Korytiak (MŠK Senec)
8 gólov: Petričko (FKP Bratislava „B“), Gembeš (FC Žolík Malacky), Demovič (OFK Dunajská Lužná), Frlajs (FK Rača)
7 gólov: Mozzhov, Rentmeister (FKP Bratislava „A“), Eliáš (FK Rača), Šefčík (TJ Rovinka)
6 gólov: Gnojčák (FK Rača)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky), Krištofič (FK Vajnory), Dananajová (FKP Bratislava „B“), Razgyel (MŠK Senec), Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Straňák (TJ Rovinka)
4 góly: Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Busch, Haba (obaja FC Žolík Malacky), Horváth, Gazda (obaja ŠK Bernolákovo), Németh (FK Vajnory), Varga, Toplanský (obaja FK Rača), Druga, Slováček (obaja OŠK Slovenský Grob)
3 góly: Koščák (TJ Slovan Vištuk), Jančok, Sládek (obaja OFK Dunajská Lužná), Macek (OŠK Chorvátsky Grob), Shestak, Mikluš (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Gero (FK Vajnory), Špergl, Živčak (FC Žolík Malacky), Ščambura (ŠK Bernolákovo), Cajchan (MŠK Senec), Kucharčík (ŠK Svätý Jur), Gračka (OŠK Slovenský Grob)
2 góly: Ištvánik, Bohm (obaja MŠK Senec), Vančo, Nagy (obaja OFK Dunajská Lužná), Androvič, Kováč (obaja FK Rača), Cidorík, Florek (obaja FK Vajnory), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Kottlik (FC Žolik Malacky), Belfi (FKP Bratislava „A“), Feneš, Beňo (obaja ŠK Bernolákovo), Polčic (OŠK Chorvátsky Grob), Kačír (TJ Rovinka)
1 gól: Furucs, Ferenčič, Hanák (všetci FC Žolík Malacky), Kuruc, Fabian, Solčan, Mojžiš, Rác (všetci FKP Bratislava „B“), Mery, Jalč (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Todor, Sokola, Tvrdoň, Dostál (všetci FKP Bratislava „A“), F.Nagy, Kvasňovský, Solarz, Krucký (všetci OFK Dunajská Lužná), Turan, Bezák, Smatušík, Kováčik (všetci FK Rača), Mikuška, Rusiňák, Žáček, Rábel, Rehák, Macek, Križan (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Jakubec, Dunda, Styk, Dlugolinsky (všetci FK Vajnory), Beňovič, Kriho, Petráš (všetci TJ Slovan Vištuk), Vydra, Genčúr, Bielik (všetci OŠK Slovenský Grob), Pytel (TJ Rovinka), Horváth (ŠK Bernolákovo)
sobota 20.1.
starší žiaci U15:
Domáci | Hostia | výsledok | |
1. |
ŠK Bernolákovo | OŠK Slovenský Grob |
2:2 |
2. |
OŠK Slovenský Grob | FC Slovan Ivanka p.Dunaji |
0:12 |
3. |
FC Slovan Ivanka p.Dunaji | ŠK Bernolákovo |
1:0 |
Domáci |
Hostia |
výsledok |
|
1. |
OFK Dunajská Lužná | FKP Bratislava |
1:5 |
2. |
FKP Bratislava | FC Žolík Malacky |
0:4 |
3. |
FC Žolík Malacky | OFK Dunajská Lužná |
14:1 |
nedeľa 21.1.
mladší žiaci U13:
Domáci | Hostia | výsledok | |
1. |
ŠK Bernolákovo | FK Rača |
1:1 |
2. |
FKP Bratislava A | MŠK Senec |
2:2 |
3. |
ŠK Bernolákovo | FKP Bratislava A |
1:0 |
4. |
FK Rača | MŠK Senec |
2:0 |
5. |
MŠK Senec | ŠK Bernolákovo |
1:1 |
6. |
FK Rača | FKP Bratislava A |
4:0 |
7. |
ŠK Bernolákovo | FK Rača |
0:3 |
8. |
FKP Bratislava A | MŠK Senec |
3:1 |
starší žiaci U13:
|
Domáci | Hostia |
výsledok |
1. |
TJ Rovinka | OŠK Chorvátsky Grob |
2:4 |
2. |
OŠK Chorvátsky Grob | MŠK Senec |
1:9 |
3. |
MŠK Senec | TJ Rovinka |
9:1 |
Priebežná tabuľka ZHL – starší žiaci U15:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
MŠK Senec | 4 | 4 | 0 | 0 | 27:2 |
12 |
2. |
Slovan Ivanka pri D. | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:9 |
9 |
3. |
FKP Bratislava | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 |
9 |
4. |
FC Žolík Malacky | 4 | 2 | 0 | 2 | 20:6 |
6 |
5. |
OFK Dunajská Lužná | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:19 |
6 |
6. |
ŠK Bernolákovo | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 |
4 |
7. |
OŠK Slovenský Grob | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:18 |
4 |
8. | OŠK Chorvátsky Grob | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 |
3 |
9. |
TJ Rovinka | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:19 |
0 |
Strelci gólov:
6 gólov: Kovačič (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
5 gólov: Jánošík (MŠK Senec)
4 góly: Vrlák, Vincek, Privrel, Námesný (všetci FC Žolík Malacky), Franček Metzner, T.Takáč,(všetci MŠK Senec), Dúbravský (OFK Dunajská Lužná), Mlynárik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
3 góly: Barič, Hambálek (obaja FKP Bratislava), Žitný (FK Slovan Ivanka pri Dunaji) Kohutiar (MŠK Senec), Dominik Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob)
2 góly: E.Takáč, Majerník (obaja MŠK Senec), Jahn (OŠK Slovenský Grob), Podkonický (OFK Dunajská Lužná), Šimončič (TJ Rovinka), Lichvár (Slovan Ivanka pri Dunaji), Dávid Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob)
1 gól: Pospíšil, Kopček, Orgler, Kohutiar, Konkoľ (všetci MŠK Senec), Vicen, Námesný, Baliga, Žilavý, Macháček (všetci FC Žolík Malacky), Jarošik, Svrček, Ševcech, Kažimír (všetci ŠK Bernolákovo), Čermák, Iliáš, Fuch, Štrbák, Sudek (všetci FKP Bratislava), Cisár, Gašpar, Šefčík, Haško (všetci OŠK Slovenský Grob), Kalec, Daniš (obaja TJ Rovinka), Buček (OŠK Chorvátsky Grob), Bychok (Slovan Ivanka pri Dunaji), Schwarz (OFK Dunajská Lužná)
Priebežná tabuľka ZHL – mladší žiaci U13:
ZHL |
MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. | FK Rača | 8 | 7 | 1 | 0 | 23:2 |
22 |
2. |
FC Žolík Malacky | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:6 |
18 |
3. |
OFK Dunajská Lužná | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:7 |
18 |
4. |
FK Vajnory | 7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 |
15 |
5. |
FKP Bratislava B | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:9 |
12 |
6. |
ŠK Bernolákovo | 7 | 3 | 3 | 1 | 8:5 |
12 |
7. |
OŠK Chorvátsky Grob | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:18 |
10 |
8. |
TJ Rovinka | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 |
9 |
9. |
MŠK Senec | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:16 |
9 |
10. |
TJ Slovan Vištuk | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:11 |
8 |
11. |
FK Slovan Ivanka p.D. | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 |
7 |
12. |
OŠK Slovenský Grob | 7 | 1 | 3 | 3 | 3:5 |
6 |
13. |
FKP Bratislava A | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 |
1 |
14. |
ŠK Svätý Jur | 8 | 0 | 0 | 8 | 1:21 |
0 |
Strelci gólov:
8 gólov: Petričko (FKP Bratislava B)
6 gólov: Demovič (OFK Dunajská Lužná), Šefčík (TJ Rovinka)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky), Frlajs (FK Rača)
4 góly: Busch, Gembeš (obaja FC Žolík Malacky), Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Horváth (ŠK Bernolákovo), Gnojčák (FK Rača)
3 góly: Rentmeister, Dananajová (obaja FKP Bratislava B), Koščák (TJ Slovan Vištuk), Jančok (OFK Dunajská Lužná), Macek (OŠK Chorvátsky Grob), Mozzou (FKP Bratislava A), Shestak (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Krištofič (FK Vajnory), Eliáš (FK Rača), Razgyel (MŠK Senec)
2 góly: Korytiak, Bohm (obaja MŠK Senec), Sládek, Vančo (obaja OFK Dunajská Lužná), Varga, Androvič (všetci FK Rača), Cidorík, Németh (obaja FK Vajnory), Gazda (ŠK Bernolákovo), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Špergl (FC Žolík Malacky)
1 gól: Ištvánik, Cajchan (všetci MŠK Senec), Furucs, Kottlik, Haba, Ferenčič (všetci FC Žolík Malacky), Sokola, Belpi, Tvrdoň, Dostál (všetci FKP Bratislava A), Kuruc, Fabian (obaja FKP Bratislava B), Mery, Jalč (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Nagy, Kvasňovský (obaja OFK Dunajská Lužná), Turan, Kováč, Dminik Bezák, Toplanský (všetci FK Rača), Mikuška, Rusiňák, Žáček, Rábel (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Gero, Jakubec, Dunda, Florek (všetci FK Vajnory), Feneš, Šimon Ščambura (obaja ŠK Bernolákovo), Beňovič, Kriho, Petráš (všetci TJ Slovan Vištuk), Kucharčík (ŠK Svätý Jur), Vydra, Slováček, Gračka (OŠK Slovenský Grob), Pytel (TJ Rovinka)
Výsledky 2.kola ZHL mladších žiakov
Sobota 13.1.
|
Domáci | Hostia |
Výsledok |
1. |
TJ Rovinka | OFK Dunajská Lužná | 1:2 |
2. |
FC Žolík Malacky | FK Slovan Ivanka pri Dunaji | 0:2 |
3. |
Slovan Vištuk | TJ Rovinka | 0:0 |
4. |
OFK Dunajská Lužná | FC Žolík Malacky | 0:3 |
5. |
FK Slovan Ivanka pri Dunaji | Slovan Vištuk | 1:2 |
6. | TJ Rovinka | FC Žolík Malacky |
3:1 |
7. | Slovan Vištuk | OFK Dunajská Lužná |
0:2 |
8. | TJ Rovinka | FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
3:1 |
9. | FC Žolík Malacky | Slovan Vištuk |
2:0 |
10. | OFK Dunajská Lužná | FK Slovan Ivanka pri Dunaji |
4:0 |
Nedeľa 14.1.
|
Domáci | Hostia |
Výsledok |
1. |
OŠK Slovenský Grob | FK Vajnory | 0:1 |
2. |
OŠK Chorvátsky Grob | FKP Bratislava B | 3:0 |
3. |
ŠK Svätý Jur | OŠK Slovenský Grob |
0:2 |
4. |
FK Vajnory | OŠK Chorvátsky Grob | 3:0 |
5. |
FKP Bratislava B | ŠK Svätý Jur | 3:0 |
6. |
OŠK Slovenský Grob | OŠK Chorvátsky Grob |
0:0 |
7. | ŠK Svätý Jur | FK Vajnory |
0:2 |
8. | OŠK Slovenský Grob | FKP Bratislava B |
1:1 |
9. | OŠK Chorvátsky Grob | ŠK Svätý Jur |
5:1 |
10. | FK Vajnory | FKP Bratislava B |
0:4 |
Priebežná tabuľka ZHL – mladší žiaci:
ZHL | MLADŠÍ ŽIACI | Z | V | R | P | SKÓRE |
BODY |
1. |
FC Žolík Malacky | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:6 |
18 |
2. |
OFK Dunajská Lužná | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:7 | 18 |
3. |
FK Vajnory | 7 | 5 | 0 | 2 | 11:7 | 15 |
4. |
FK Rača | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:1 | 12 |
5. | FKP Bratislava B | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:9 |
12 |
6. | OŠK Chorvátsky Grob | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:18 |
10 |
7. |
TJ Rovinka | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:8 | 9 |
8. |
TJ Slovan Vištuk | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:11 | 8 |
9. | ŠK Bernolákovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 |
7 |
10. | MŠK Senec | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:8 |
7 |
11. |
FK Slovan Ivanka p.D. |
8 | 2 | 1 | 5 | 7:15 | 7 |
12. |
OŠK Slovenský Grob | 7 | 1 | 3 | 3 | 3:5 |
6 |
13. | FKP Bratislava A | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 |
1 |
14. | ŠK Svätý Jur | 8 | 0 | 0 | 8 | 1:21 |
0 |
Strelci gólov:
8 gólov: Petričko (FKP Bratislava B)
6 gólov: Demovič (OFK Dunajská Lužná), Šefčík (TJ Rovinka)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky)
4 góly: Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Busch, Gembeš (obaja Žolík Malacky)
3 góly: Koščák (TJ Slovan Vištuk), Jančok (OFK Dunajská Lužná), Frlajs (FK Rača), Macek (OŠK Chorvátsky Grob), Krištofič (FK Vajnory), Shestak (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Rentmeister, Dananajová (obaja FKP Bratislava B)
2 góly: Gazda (ŠK Bernolákovo), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Špergl (FC Žolík Malacky), Razgyel, Korytiak (obaja MŠK Senec) Sládek, Vančo (obaja OFK Dunajská Lužná), Cidorík, Németh (obaja FK Vajnory), Varga, Gnojčák, Androvič (FK Rača)
1 gól: Ištvánik (MŠK Senec), Furucs, Kottlik, Haba, Ferenčič (všetci FC Žolík Malacky), Sokola, Belpi (obaja FKP Bratislava A), Kuruc, Fabian (všetci FKP Bratislava B), Mery, Jalč (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Nagy, Kvasňovský (obaja OFK Dunajská Lužná), Turan, Kováč, Bezák, Eliáš (všetci FK Rača), Mikuška, Rusiňák, Žáček, Rábel (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Gero, Jakubec, Dunda, Florek (všetci FK Vajnory), Feneš, Horváth, Ščambura (všetci ŠK Bernolákovo), Beňovič, Kriho, Petráš (všetci TJ Slovan Vištuk), Kucharčík (ŠK Svätý Jur), Vydra, Slováček, Gračka (OŠK Slovenský Grob), Pytel (TJ Rovinka)
Dnes sa krásneho životného jubilea 70 rokov dožíva dlhoročný mládežnícky tréner a svojho času aj regionálny tréner mládeže BFZ Rudolf Novák. Počas jeho trénerskej práce pri výberoch a v kluboch vyrástlo množstvo vynikajúcich futbalistov, ktorí sa presadili aj v profesionálnom futbale. Vedenie BFZ praje dnešnému jubilantovi všetko len to najlepšie, pevné zdravie a ešte mnoho osobných a futbalových úspechov.
Rudko, živió
V sobotu 9.12.2023 nás vo veku nedožitých 83 rokov navždy opustil dlhoročný zanietený futbalový funkcionár Imrich Košťál. Bol dlhoročným funkcionárom nielen v štruktúrach SFZ, ale ako člen disciplinárnej komisie v BFZ.
Vedenie BFZ vyslovuje hlbokú úprimnú sústrasť smútiacej rodine
Imriško, ďakujeme za všetko, odpočívaj v pokoji
Počas uplynulého víkendu zahájili uvodnými stretnutiami ZHL starší žiaci U15. Výsledky:
Skupina 1
TJ Rovinka – ŠK Bernolákovo 1:2
ŠK Bernolákovo – OFK Dunajská Lužná 0:2
OFK Dunajská Lužná – TJ Rovinka 4:0
Skupina 2
OŠK Chorvátsky Grob – OŠK SLovenský Grob 1:2
OŠK SLovenský Grob – FKP Bratislava 2:3
FKP Bratislava – OŠK Chorvátsky Grob 3:0
Skupina 3
MŠK Senec – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 7:0
FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FC – Žolík Malacky 3:2
FC – Žolík Malacky – MŠK Senec 0:2
Strelci gólov:
4 – Metzner (MŠK Senec), Dúbravský (OFK Dunajská Lužná)
3 – Kovačič (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Barič (FKP Bratislava)
2 – Jahn (OŠK Slovenský Grob), Podkonický (OFK Dunajská Lužná)
1 – Pospíšil, Kopček, Orgler, Franček, Kohutiar (všetci MŠK Senec), Vicen, Námesný (obaja FC – Žolík Malacky), Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Čermák, Iliáš, Fuch (všetci FKP Bratislava), Cisár, Gašpar (obaja OŠK Slovenský Grob), Jarošik, Svrček (obaja ŠK Bernolákovo), Kalec (TJ Rovinka)
Slovenská futbalová reprezentácia sa predstaví na ME vo futbale, ktoré sa odohrajú od 14.júna do 14.júla v Nemecku. Na webovej stránke stránke Slovenského futbalového zväzu nájdete bližšie informácie k vstupenkám, štadiónom a programu šampionátu. Odkaz na webovú stránku nájdete TU
V nedeľu 19.11.2023 sa úvodným kolom začala zimná halová liga starších a mladších žiakov. Prvé kolo v Seneckej športovej hale odohrali mladší žiaci s nasledovnými výsledkami
1.skupina
U13 – 1×20 min, 19.11.2023 (8:00 – 11:00) |
||||
|
Čas | Domáci | Hostia |
Výsledok |
1. |
8:00 | OŠK Slovenský Grob | TJ Rovinka | 0:0 |
2. |
8:25 | ŠK Bernolákovo | FK Vajnory |
3:0 |
3. |
8:50 | OŠK Slovenský Grob | ŠK Bernolákovo |
0:2 |
4. |
9:15 | TJ Rovinka | FK Vajnory |
0:4 |
5. |
9:40 | FK Vajnory | OŠK Slovenský Grob |
1:0 |
6. | 10:05 | TJ Rovinka | ŠK Bernolákovo |
0:0 |
10:30 UKONČENIE |
2.skupina
U13 – 1×15 min, 19.11.2023 (11:00 – 14:00) |
||||
|
Čas | Domáci | Hostia |
Výsledok |
1. | 11:00 | OŠK Chorvátsky Grob | OFK Dunajská Lužná |
0:5 |
2. |
11:17 | FK Rača | FKP Bratislava A |
4:0 |
3. |
11:34 | Slovan Vištuk | OŠK Chorvátsky Grob |
2:1 |
4. | 11:51 | OFK Dunajská Lužná | FK Rača |
1:2 |
5. |
12:08 | FKP Bratislava A | Slovan Vištuk |
1:1 |
6. |
12:25 | OŠK Chorvátsky Grob | FK Rača |
0:6 |
7. |
12:42 | Slovan Vištuk | OFK Dunajská Lužná |
1:3 |
8. |
12:59 | OŠK Chorvátsky Grob | FKP Bratislava A |
2:1 |
9. |
13:16 | FK Rača | Slovan Vištuk |
1:0 |
10. | 13:34 | OFK Dunajská Lužná | FKP Bratislava A |
2:0 |
14:00 UKONČENIE |
3.Skupina
U13 – 1×15 min, 19.11.2023 (14:00 – 17:00) |
||||
|
Čas | Domáci | Hostia |
Výsledok |
1. |
14:00 | FKP Bratislava 2 | FC Žolík Malacky |
1:2 |
2. |
14:17 | MŠK Senec | FK Slovan Ivanka p.D. |
2:1 |
3. |
14:34 | ŠK Svätý Jur | FKP Bratislava 2 |
0:4 |
4. |
14:51 | FC Žolík Malacky | MŠK Senec |
5:0 |
5. |
15:08 | FK Slovan Ivanka p.D. | ŠK Svätý Jur |
1:0 |
6. |
15:25 | FKP Bratislava 2 | MŠK Senec |
2:2 |
7. |
15:42 | ŠK Svätý Jur | FC Žolík Malacky |
0:3 |
8. |
15:59 | FKP Bratislava 2 | FK Slovan Ivanka p.D. |
1:1 |
9. |
16:16 | MŠK Senec | ŠK Svätý Jur |
1:0 |
10. |
16:34 |
FC Žolík Malacky | FK Slovan Ivanka p.D. |
3:0 |
17:00 UKONČENIE |
Najlepší Strelci:
5 gólov – Matej Petričko (FKP Bratislava 2)
3 góly – Lukáš Tedla, Lukas Busch, Jakub Gembeš (všetci FC – Žolík Malacky), Tomáš Koščák (TJ Slovan Vištuk), Andrej jančok, Matúš Demovič (obaja OFK Dunajská Lužná), Denis Frlajs (FK Rača)
2 góly – Richard Razgyel, Lucas Korytiak (obaja MŠK Senec), Lukáš Rentmeister (FKP Bratislava 2), Filip Sládek, Dorián Vančo (obaja OFK Dunajská Lužná), Michal Varga, Šimon Gnojčák, Martin Androvič (všetci FK Rača), Marek Cidorík, Martin Krištofič (obaja FK Vajnory), Samuel Gazda (ŠK Bernolákovo),
1 gól – Martin Ištvánik (MŠK Senec), Sebastian Furucs, Filip Kottlik, Krištof Haba, Maxim Špergl (všetci FC – Žolík Malacky), Branislav Kuruc (FKP Bratislava 2), Teo Mery, Martin Tkačik, Roman Shestak (všetci FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Todor Sokola, Michal Belpi (obaj FKP Bratislava 1), Filip Nagy (OFK Dunajská Lužná), Andrej Turan, Matej Kováč, Dominik Bezák, Adam Eliáš (všetci FK Rača), Jakub Mikuška, Andrej Rusiňák, Oliver Žáček (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Ján Gero (FK Vajnory), Samuel Feneš, Nikolas Horváth, Šimon Ščambura (všetci ŠK Bernolákovo), Jakub Beňovič (TJ Slovan Vištuk)