Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 9.-11.6. 2017 č. 31

ŽK a ČK

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 30. kolo

9.6. 17.30 (PIATOK) D. Lužná – Ivanka p/D  Hudy (R) za Pavlíkovú, Martinkovič, Laciňák; Príkopa

10.6. 16.00 Tomášov – Rovinka  Polakovič Ľ., Hudy, Straka; Jablonický (Zmena UHČ)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 30. kolo

11.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – PŠC Pezinok  Valko (R) za Straku, Parilák

1. liga žiačok BFZ – 20. kolo                                                                                                                                                                                                           

11.6. 15.30 Slovan – D. Lužná  Ufnár (R) za Stolárika

Prípravka PMA1 – 24. kolo

10.6. 10.15 Vrakuňa – K. Ves  Blaho (R) za Ertela

Prípravka PMB1 – 24. kolo

10.6. 9.00 Vrakuňa – K. Ves  Blaho (R) za Ertela

Prípravka PMC – 24. kolo

10.6. 8.00 Vrakuňa – K. Ves  Blaho (R) za Ertela

Prípravka PMA2 – 22. kolo

11.6. 14.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Uram za (R)

Prípravka PMB2 – 22. kolo

11.6. 15.15 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Uram za (R)

Prípravka PMA3 – 21. kolo

10.6. 11.00 Rusovce – Čunovo  Vanek za (R)

10.6. 12.00 Scorpions – FCA Petržalka  Šafárik (R) za Kakaščíka

Prípravka PRMA – 24. kolo

11.6. 10.30 Borinka – Láb  Kožuch (HP UT Stupava)

Prípravka PRPK – 26. kolo

11.6. 10.00 Modra – CFK Pezinok  Olša M.

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 26. kolo

10.6. 10.30 Krasňany – Iskra Petržalka  Kašper, Bogdáň, Abrman; Brody (D) za BFZ

10.6. 17.30 FK Dúbravka – NMŠK 1922  Ertel, Križko, Rataj; Brody (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 22. kolo

11.6. 17.30 MŠK Senec – Hamuliakovo  Koštrna, Volek, Rataj; Lônčik (D) za SFZ

11.6. 17.30 Vajnory „B“ – D. N. Ves „B“  Harajbič, Knopp, Vilalba; Truchlý (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Seniori V. liga S5V – 26. kolo

11.6. 17.30 Vištuk – Budmerice  Hajnala, Henček, Martiš za BFZ; (D)

11.6. 17.30 P. Mikuláš – Gajary  Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Dujava (AR1) za BFZ, Ďurčo P.; Lukeš

11.6. 17.30 Kostolište – Grinava  Kožuch (R) za Chrupka, Lomňančík, Rybecký; Hájek (D) za BFZ

11.6. 17.30 CFK Pezinok – Zohor  Kočický, Matejová, Krčová za BFZ; Dadykin (D) za SFZ

11.6. 17.30 Dubová – Jablonec  Olša D. (R) za BFZ, Olša M.; Farkaš (D) za BFZ

11.6. 17.30 Sv. Jur „B“ – Z. Ves  Augustovič, Srna (AR1) za BFZ; Berkovič

Seniori VI. liga S6V – 22. kolo

10.6. 17.30 Doľany – Studienka  Klúčik, Lalo (AR1) za BFZ, Olša M.

St. dorast SD4V – 30. kolo

11.6. 15.00 CFK Pezinok – Ivanka p/D  Krčová, Matejová, Kočický za BFZ