Obsadenie R a DS – PR BFZ 28.5.-7.6. 2018 č. 31

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

II.Liga Ženy – 25. kolo

3.6. 15.00 FK Dúbravka – FC Petržalka  Laciňák

3.6. 15.00 Sv. Jur – N. Zámky  Pati Nagy   

7.6. 17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Z. Moravce  Hajnala

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 31. kolo

2.6. 11.00-13.15 Slovan – Ružomberok  Bohun, Kočický, Martiš

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 24. kolo 

30.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Inter  Hajnala, Štofik, Bláha

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 25. kolo 

31.5. 15.00-13.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – Trnava  Henček, Choreň, Kašper

2.6. 10.00-12.00 Inter – Senica  Budáč, Fischer, Gosiorovský

2.6. 10.00-12.00 FC Petržalka – Trenčín  Srna, Vasilenko, Szakáll

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 32. kolo

1.6. 15.00-17.30 (PIATOK) Inter – Púchov  Malárik, Čižmár, Krčová

2.6. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Z. Moravce  Lalo, Valko, Hádek 

I.Liga žiačok – 14. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) Slovan – Trenčín  Hegedüs

I.Liga žiačok – 24. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Šaľa  Sabela  

I.Liga žiačok – 25. kolo

2.6. 13.00 Slovan – Senica  Laciňák    

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor 

3.6. 16.30 Brno/Bystrc – Veselí nad Moravou  Parilák, Lauer, Štofik; Farbula

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 29. kolo

2.6. 17.30 Lozorno – Tomášov  Bláha, Ralbovský, Olša D.; Bóllo    

2.6. 17.30 D. Lužná – Ivanka p/D  Paulík, Hudec, Šenkýř za JmKFS; Keller    

2.6. 17.30 Báhoň – Slovan „B“  Tanglmayer, Štofik, Polakovič Ľ.; Jablonický

2.6. 17.30 Rohožník – Sv. Jur  Malárik, Matejová, Tománek, Ľupták

2.6. 17.30 Bernolákovo – Rovinka  Bohun, Martiš, Martinkovič; Schmidt   

2.6. 17.30 D. N. Ves – Vajnory  Choreň, Henček, Kardelis; Príkopa    

2.6. 17.30 Most p/B – FC Petržalka  Straka, Parilák, Dujava; Mydlárik   

3.6. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Pavlíková, Ruc, Martiška; Páchnik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 30. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) Slovan „B“ – D. Lužná  Ruc, Straka, Kardelis; Schmidt   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

3.6. 17.30 Závod – Vrakuňa  Henček, Srna, Kašper, Brody

3.6. 17.30 S. Grob – Domino  Čižmár, Kožuch, Lomňančík; Pavlík R.

3.6. 17.30 Rusovce – CFK Pezinok  Tománek, Volek, Harajbič; Marczell  

3.6. 17.30 Jakubov – Lamač  Hádek, Valko, Szakáll; Farkaš  

3.6. 17.30 Limbach – Viničné  Kočický, Gosiorovský, Trískal; Pinček  

3.6. 17.30 FC Malacky – Čunovo  Lalo, Fischer, Krčová; Líška  

3.6. 17.30 K. Ves – Kalinkovo  Piatka, Budáč, Klúčik; Slezák (HP Zohor)

3.6. 17.30 V. Leváre – Kráľová p/S  Polakovič Ľ., Hegedüs, Vasilenko; Truchlý

St. dorast SD3R – U19 – 25. kolo 

2.6. 9.30 MŠK Senec – Iskra Petržalka  Piatka, Olša D., Klúčik

2.6. 10.00 Inter „B“ – NMŠK 1922  Dujava, Polakovič Ľ., Tománek    

2.6. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok  Pati Nagy, Piatka           

2.6. 15.30 Domino – Rača  Lauer, Volek, Harajbič  

3.6. 14.30 D. Lužná – Zohor  Hajnala, Martiška

3.6. 15.00 Rohožník – Ružinov  Bláha, Ralbovský  

St. dorast SD3R – U19 – 26. kolo 

29.5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Tanglmayer,Hádek, Valko

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 3. kolo

30.5. 17.30 (STREDA) Rača – FC Petržalka  Křivan, Ťažký za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 7. kolo

2.6. 14.30 FC Petržalka „B“ – Rača  Hajnala

2.6. 17.00 Z. Ves – MŠK Senec  Lomňančík

3.6. 10.00 Lozorno – Domino  Dujava

3.6. 13.30 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Malárik   

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 6. kolo

2.6. 10.00 FKP Dúbravka – P. Úľany  Štofik

2.6. 13.30 Domino „B“ – Vajnory  Harajbič  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo 

2.6. 9.30-11.30 D. N. Ves – Vrakuňa  Lomňančík, Kožuch   

 2.6. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Bernolákovo  Čižmár, Kašper  

 2.6. 10.00-12.00 D. Lužná – Sv. Jur  Ruc, Pati Nagy

 2.6. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – MŠK Senec  Hegedüs, Triskal     

 3.6. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Šenkvice  Kožuch, Lomňančík

 3.6. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Rača  Kardelis, Olša D.

 3.6. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka  Pati Nagy, Choreň          

 Prípravné stretnutia

5.6. 15.30 (UTOROK) BFZ U12 – Slovan U12  Parilák, Choreň   (HP Pasienky)

5.6. 17.00 (UTOROK) BFZ U13 – Slovan U13  Choreň, Parilák (HP Stará Bajkalská)

Prípravka PMA1 – 22. kolo

2.6. 9.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  (R) za ObFZ-v  

2.6. 9.00 Rača – Ivanka  p/D  Štepanovský

2.6. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi  Štepanovský

3.6. 9.00 FC ŠTK Šamorín – D. Lužná  Randa

3.6. 10.30 MŠK Senec – FC Malacky  Marczell

3.6. 13.00 NMŠK 1922 – CFK Pezinok  Štepanovský

Prípravka PMA1 – 25. kolo

29.5. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok  Šabiková

5.6. 18.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Marczell

5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Randa

5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Vargová

5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Stolárik

5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa  Malovec Ri.

Prípravka PMB1 – 22. kolo

2.6. 10.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  (R) za ObFZ-v

2.6. 10.15 Rača – Ivanka  p/D  Štepanovský

2.6. 14.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi  Stolárik

3.6. 10.00 FC ŠTK Šamorín – D. Lužná  Randa

3.6. 12.00 MŠK Senec – FC Malacky  Marczell

3.6. 12.00 NMŠK 1922 – CFK Pezinok  Štepanovský

Prípravka PMB1 – 25. kolo

5.6. 18.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  (R)

5.6. 18.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Štepanovský

5.6. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Šusták

5.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Vanek

5.6. 18.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa  Křivan  

5.6. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

Prípravka PMC1 – 19. kolo – dohrávka

30.5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka  Šafárik

Prípravka PMC1 – 22. kolo

2.6. 11.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  (R) za ObFZ-v

2.6. 11.30 Rača – Ivanka p/D  Štepanovský

2.6. 13.00 D. N. Ves – Rovinka  Malovec Ri.

2.6. 15.00 FKP Dúbravka – FA Lafranconi  Stolárik

3.6. 11.00 FC ŠTK Šamorín – D. Lužná  Randa

3.6. 13.00 MŠK Senec – FC Malacky  Marczell

3.6. 11.00 NMŠK 1922 – CFK Pezinok  Štepanovský

Prípravka PMC1 – 25. kolo

5.6. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Marczell

5.6. 17.00 (UTOROK) Rovinka – Ivanka p/D  Randa

5.6. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – MŠK Senec  Vargová

5.6. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Stolárik

5.6. 17.00 (UTOROK) Rača – Vrakuňa  Malovec Ri.  

5.6. 17.00 (UTOROK) FC Malacky – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-v

5.6. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – FA Lafranconi  Malovec Ro.

Prípravka PMA2 – 19. kolo – dohrávka

28.5. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Iskra Petržalka Tanglmayer

Prípravka PMA2 – 20. kolo

29.5. 18.00 (UTOROK) Inter „B“ – Miloslavov  Sabo

2.6. 9.00 Vajnory – Z. Bystrica  Křivan

2.6. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 ,,B”  Sabo

3.6. 11.00 FK Dúbravka – Domino ,,B”  Šafárik

Prípravka PMB2 – 19. kolo – dohrávka

28.5. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Iskra Petržalka  Tanglayer

Prípravka PMB2 – 20. kolo

30.5. 18.00 (STREDA) Inter „B“ – Miloslavov  Štepanovský

2.6. 9.00 Vajnory ,,B” – Z. Bystrica  Bogdáň

2.6. 9.00 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 ,,B”  (R)

3.6. 12.15 FK Dúbravka – Domino ,,B”  Šafárik

Prípravka PMC2 – 17. kolo – dohrávka

31.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Závod  Randa

Prípravka PMC2 – 20. kolo

2.6. 12.00 Rohožník – Stupava  (R) za ObFZ-v  

2.6. 17.00 Inter ,,B” – Kalinkovo  Randa  

3.6. 11.00 Malinovo – Báhoň  (R)  

Prípravka PMA3 – 15. kolo – dohrávka

31.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Scorpions – Jarovce  Uram

Prípravka PMA3 – 16. kolo – dohrávka

29.5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – Scorpions  Malovec Ro.

Prípravka PMA3 – 18. kolo

31.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Domino „C“  Malovec Ri.

2.6. 9.00 FC ŠTK Šamorín ,,B” – Scorpions  Randa  

2.6. 9.30 Lamač – FC Petržalka ,,B”  Malovec Ri.

3.6. 10.00 Rusovce – FK Mariathal  Straka M.

3.6. 10.00 Jarovce – Čunovo  Abrman  

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 21. kolo

3.6. 10.00 Bernolákovo – Kráľová p/S  Hajnala (R) za BFZ, Koštrna


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY