Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.-20.9. 2018 č. 9

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 6. kolo

15.9. 11.00 Trnava – Nitra Ježík, Kováč, Straka; Bóllo

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 2. kolo

15.9. 10.00-12.00 K. Ves – Senica Olša D., Piatka, Laciňák

I. Liga Ženy – 4. kolo

14.9. 17.30 (PIATOK) Slovan – NMŠK 1922 Volek, Choreň, Vanek

II. Liga Ženy – 4. kolo

16.9. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka Hajnala

16.9. 17.00 FC Petržalka – Kopčany Harajbič

I. Liga dorastenky – 4. kolo

15.9. 10.00 NMŠK 1922 – N. Zámky Triskal

I. Liga žiačky – 4.kolo

15.9. 12.00 NMŠK 1922 – N. Zámky Triskal

Turnaj regionálnych výberov U14

16.9. 10.00 BFZ – VSFZ Malárik, Gosiorovský, Henček (HP NTC Senec Hl.HP)

16.9. 11.45 SsFZ – ZsFZ Henček, Gosiorovský, Malárik (HP NTC Senec Hl. HP)

17.9. 10.00 (PONDELOK) SsFZ – BFZ Hajnala, Vašš, Choreň (HP NTC Senec UT alebo vedľ. HP)

17.9. 11.45 (PONDELOK) VsFZ – ZsFZ Choreň, Vašš, Hajnala(HP NTC Senec UT alebo vedľ. HP)

18.9. 9.30 (UTOROK) VsFZ – SsFZ Hádek, Valko, Piatka (P. Úľany)

18.9. 11.15 (UTOROK) ZsFZ – BFZ Piatka, Valko, Hádek (P. Úľany)

Súťaže riadené ZsFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 5. kolo

12.9. 10.00-12.30 (STREDA) K. Ves – Rača Straka, Hajnala, Brody

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 7. kolo

15.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Dubnica Polakovič, Vašš, Fischer .

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 8. kolo

20.9. 14.30-17.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – FC ŠTK Šamorín Choreň, Henček, Gosiorovský

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 7. kolo

15.9. 10.00-12.30 Domino – Inter Martinkovič, Volek, Martiš

15.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – Z. Moravce Cvengroš, Lalo, Matejová

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 5. kolo

19.9. 16.00 (STREDA) D. Lužná – Rusovce Choreň, Hegedüs, Martinkovič; Pinček

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 7. kolo

15.9. 16.00 Báhoň – Slovan „B“ Budáč, Malárik, Srna; Keller

15.9. 16.00 D. Lužná – Tomášov Tománek, Harajbič, Ježík; Darlea

15.9. 16.00 PŠC Pezinok – Rusovce Lauer, Henček, Ralbovský; Ľupták

16.9. 10.30 Rača – FC Malacky Cvengroš, Matejová, Volek; Lazar

16.9. 16.00 Ivanka p/B – D. N. Ves Choreň, Martiš, Kachnič; Príkopa

16.9. 16.00 Most p/B – Vajnory Hegedüs, Martinkovič, Laciňák; Pinček

16.9. 16.00 Lozorno – Rovinka Lalo, Polakovič, Tanglmayer; Schmidt

16.9. 16.00 Bernolákovo – Rohožník Straka, Pati Nagy, Kardelis; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

12.9. 16.30 (STREDA) Senec – Závod Martiš, Kakaščik, Kachnič; Schmidt

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

11.9. 17.00 (UTOROK) Domino – Vrakuňa Kožuch, Valko, Gosiorovský; Keller

19.9. 16.30 (STREDA) Lamač – Limbach Piatka, Vanek, Krčová; Vnuk

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

15.9. 16.00 Lamač – V. Leváre Hádek, Choreň, Gosiorovský; Jablonický

15.9. 16.00 Domino – Senec Čižmár, Hajnala, Vanek; Brody

16.9. 16.00 Závod – S. Grob Kožuch, Hrazdira, Triskal; Pavlík R.

16.9. 16.00 CFK Pezinok – Limbach Hudy, Szakáll, Polák; Vnuk

16.9. 16.00 K. Ves – Kalinkovo Fischer, Čižmár, Brody; Banič

16.9. 16.00 Jakubov – Sv. Jur Valko, Hajnala, Klúčik; Slezák

16.9. 16.00 Čunovo – Vrakuňa Piatka, Olša D., Kakaščik; Marczell

16.9. 16.00 Viničné – Kostolište Vašš, Samko, Bogdáň; Mydlárik

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo

13.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo Henček, Samko

St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo

15.9. 9.00 Senec – Bernolákovo Valko, Hádek

15.9. 10.30 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo Brody, Gosiorovský

15.9. 11.00 D. N. Ves – Inter „B“ Kožuch, Polák

15.9. 14.00 NMŠK 1922 – Rovinka Hrazdira, Triskal

15.9. 16.00 Ivanka p/D – Ružinov Kardelis, Valko

16.9. 13.30 Zohor – Rohožník Lomňančík

16.9. 16.00 D. Lužná – PŠC Pezinok Budáč

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo

12.9. 16.30 (STREDA) FC Petržalka „B“ – Rusovce Vanek

12.9. 16.30 (STREDA) FK Dúbravka – Jarovce Štofik

12.9. 16.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov Brody

12.9. 16.30 (STREDA) Stupava – Domino „B“ Polák

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

18.9. 15.45 (UTOROK) Rusovce – FK Dúbravka Martiš

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo

15.9. 9.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Polák, Kožuch

15.9. 12.30 Rusovce – Stupava Samko

15.9. 15.30 FC Petržalka „B“ – FKP Dúbravka Brody

16.9. 13.30 Jarovce – Domino „B“ Ralbovský

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

13.9. 16.30 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Šenkvice Hajnala

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo

15.9. 13.00 Kalinkovo – Sv. Jur Bogdáň

16.9. 10.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok Srna

16.9. 13.30 Častá – Šenkvice (R) za ObFZ-v

16.9. 14.00 Senec – Malinovo Lauer

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

11.9. 17.00-15.00 (UTOROK) Vrakuňa – PŠC Pezinok Vanek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

15.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Rača Klúčik

15.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Senec Hegedüs

15.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – NMŠK 1922 Kakaščik

16.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Sv. Jur Harajbič

16.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rusovce Polák

16.9. 14.00-16.00 PFA ŠTK Šamorín – CFK Pezinok Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Rača Hajnala

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) Bernolákovo – Žolík Malacky Volek

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Vrakuňa Brody

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) Senec – Šenkvice Valko

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Sv. Jur Ježík

19.9. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rusovce Klúčik

Medzinárodný turnaj Danube Moravia Cup U15

SKUPINA „A“

11.9. 10.00 (UTOROK) Výber BFZ – Výber FSB Choreň, Martiš, Vašš (HP Most p/B)

11.9. 16.00 (UTOROK) Výber FSB – Výber JmKFS Budáč, Martinkovič, Kardelis (HP Rača)

SKUPINA „B“

11.9. 10.00 (UTOROK) Výber ZsFZ – Výber GMSLS Straka, Hajnala, Brody (HP Rača)

11.9. 16.00 (UTOROK) Výber GMSLS – Výber MNZLJ Volek, Choreň, Kakaščík (HP Rapid Prievoz)

SKUPINA „A“

12.9. 10.00 (STREDA) Výber JmKFS – Výber BFZ Henček, Kakaščik, Valko (HP Most p/B)

SKUPINA „B“

12.9. 10.00 (STREDA) Výber MNZLJ – Výber ZsFZ Choreň, Čižmár, Klúčik (HP Rača)

STRETNUTIA O UMIESTNENIE

12.9. 15.00 (STREDA) O 5. miesto Piatka, Olša D., Henček (HP Rovinka)

12.9. 15.00 (STREDA) O 3. miesto Hegedüs, Volek, Malárik (HP D. Lužná)

12.9. 16.30 (STREDA) Finále Malárik, Volek, Hegedüs (HP D. Lužná)

Memoriál Miloša Sedramača U8

15.9. 9.00-15.00 Tanglmayer, Křivan (HP Rača)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 4. kolo

16.9. 14.00 Ivanka p/D – Miloslavov Kachnič (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 4. kolo

16.9. 13.30 CFK Pezinok – Lozorno Szakáll (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY