Obsadenie R a DS – PR BFZ 26.-30.9. 2018 č. 11

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 8. kolo

30.9. 11.00 Senica – D.Streda  Mastiš, Borsányi, Štofik; Hracho   

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo 

30.9. 14.30 – 16.30 FC Petržalka – Levice  Tománek, Ježík, Gosiorovský  

II.Liga Ženy – 6. kolo

29.9. 14.00 FK Dúbravka – Kopčany  Budáč

29.9. 17.00 FC Petržalka – Sv. Jur  Martiš 

30.9. 10.00 D. Lužná – FC Čaka  Krčová, Bogdáň

Turnaj regionálnych výberov WU14

26.9. 15.00 (STREDA) BFZ – ZsFZ  Krčová, Martiš, Harajbič  (HP D. Lužná)

26.9. 16.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Harajbič, Martiš, Krčová  (HP D. Lužná)

27.9. 9.00 (ŠTVRTOK) VsFZ – BFZ  Choreň, Vašš, Hajnala (HP Viničné)

27.9. 10.30 (ŠTVRTOK) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Choreň, Vašš (HP Viničné)

27.9. 13.00 (ŠTVRTOK) ZsFZ – VsFZ  Vašš, Hajnala, Choreň  (HP Viničné)

27.9. 14.30 (ŠTVRTOK) SsFZ – BFZ  Choreň, Vašš, Hajnala (HP Viničné)

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 9. kolo

29.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – K. Ves  Brody, Srna, Čižmár; Mydlárik

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 9. kolo

29.9. 10.00-12.30 FC Petržalka – Inter  Hudy, Hegedüs, Laciňák; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 9. kolo

29.9. 16.00 Ivanka p/D – Báhoň  Lalo, Polakovič, Štofik; Jablonický  

29.9. 16.00 PŠC Pezinok – Tomášov  Malárik, Bláha, Ralbovský; Líška

30.9. 10.30 Rača – Rusovce  Budáč, Hudy, Srna; Mydlárik

30.9. 16.00 D. Lužná – Slovan  Lauer, Pati Nagy, Martinkovič; Keller  

30.9. 16.00 Most p/B – D. N. Ves  Henček, Lalo, Tanglmayer; Lazar

30.9. 16.00 Lozorno – Vajnory  Choreň, Martiška, Laciňák; Truchlý  

30.9. 16.00 Bernolákovo – FC Malacky  Hegedüs, Martiš, Kachnič; Schmidt  

30.9. 16.00 Rohožník – Rovinka  Cvengroš, Malárik, Volek; Ľupták   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 9. kolo

29.9. 16.00 Závod – V. Leváre  Vašš, Krčová, Gosiorovský; Príkopa

29.9. 16.00 K. Ves – S. Grob  Lomňančík, Sabela, Vanek; Marczell  

29.9. 16.00 Domino – Limbach  Valko, Kakaščik, Bogdáň; Banič

30.9. 16.00 CFK Pezinok – Lamač  Kožuch, Orlíková, Hajnala; Brody  

30.9. 16.00 Jakubov – Kalinkovo  Čižmár, Samko, Szakáll; Pinček

30.9. 16.00 Čunovo – Senec  Fischer, Triskal, Polák; Perašín

30.9. 16.00 Kostolište – Sv. Jur  Piatka, Brody, Hrazdira; Vnuk

30.9. 16.00 Viničné – Vrakuňa  Hádek, Olša D., Klúčik; Slezák  

St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo 

27.9. 16.45 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – NMŠK 1922  Hajnala, Valko

29.9. 9.00 Senec – Rovinka  Lauer, Choreň

29.9. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Triskal, Henček 

29.9. 11.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Pati Nagy, Samko

29.9. 16.00 Rohožník – Inter „B“  Polák, Kožuch

30.9. 13.00 D. Lužná – Bernolákovo  Martinkovič, Pati Nagy

30.9. 13.30 Zohor – Šamorín Hamuliakovo (R) za ObFZ-v, (AR1) za ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

26.9. 15.30 (STREDA) FC Petržalka – Stupava  Vanek 

29.9. 12.30 Rusovce – Ružinov  Cvengroš     

30.9. 10.00 D. N. Ves – Domino „B“  Bláha

30.9. 10.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922  Kakaščik   

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo

29.9. 9.30 PŠC Pezinok – Šenkvice  Ježík   

29.9. 11.30 Sv. Jur – Senec  Olša D. 

30.9. 10.30 Ivanka p/D – Malinovo  Harajbič

30.9. 13.30 Častá – Kalinkovo  (R) za ObFZ-v  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

29.9. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Rusovce  Hádek   

29.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok  Tománek

29.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – CFK Pezinok  Piatka   

29.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Senec  Volek

30.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rača  Sabela   

30.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Šenkvice  Polák

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 6. kolo

30.9. 14.00 Ivanka p/D – NMŠK 1922 ,,B”  Harajbič (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY