Obsadenie R a DS – PR BFZ 7.-15.5. 2019 č. 31

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 29. kolo

11.5. 11.00 Nitra – Senica  Ďurčo M., Henček, Lauer; Šipoš

11.5. 11.00 D. Streda – Trnava  Kišš, Štofik, Bláha; Likavský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 3. kolo 

8.5. (STREDA) 9.30-11.30 Domino – K. Ves  Harajbič, Tanglmayer, Volek  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 4. kolo 

11.5. 10.00-12.00 Domino – Prievidza  Vašš, Volek, Szakáll

I.Liga Ženy – 10. kolo

8.5. 14.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Vašš, Srna

I.Liga Ženy – 16. kolo

11.5. 15.15 NMŠK 1922 – L. Košice  Hegedüs, Orlíková

II.Liga Ženy – 18. kolo

12.5. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka  Martiš

12.5. 17.00 FC Petržalka – Kopčany  Kakaščik   

I.Liga dorastenky – 18. kolo

11.5. 9.00 NMŠK 1922 – N. Zámky  Gosiorovský

I.Liga žiačky – 17.kolo

8.5. 16.00 (STREDA) Slovan – Senica  Krčová

I.Liga žiačky – 18.kolo

11.5. 11.00 NMŠK 1922 – N. Zámky  Gossiorovský

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo

12.5. 10.00-12.30 K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Keller (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 4. kolo

8.5. 13.30-15.30 (STREDA) Domino – Žolík Malacky  Hajnala, Bláha, Tománek; Páchnik

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 5. kolo

11.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Komárno  Bogdáň, Farkaš, Vanek; Perašín

11.5. 10.00-12.30 Rača – P. Bystrica  Hudy, Lomňančík, Polák; Vnuk

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 24. kolo  

11.5. 17.00 Mutěnice – Boskovice  Pati Nagy, Kakaščik, Kožuch; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – semifinále

8.5. 17.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Kalinkovo  Henček, Hegedüs, Choreň; Keller

8.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rovinka  Lalo, Martiš, Ježik; Líška

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo – dohrávky

7.5. 17.30 (UTOROK) Bernolákovo – Vajnory  Bláha, Tanglmayer, Martiš; Lazar  

8.5. 17.00 (STREDA) Rača – D. N. Ves  Polakovič, Ralbovský, Kardelis; Schmidt   

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 26. kolo

10.5. 17.30 (PIATOK) Slovan „B“ – Ivanka p/D  Henček, Bláha, Volek; Páchnik

11.5. 17.00 D. Lužná – PŠC Pezinok  Tománek, Polakovič, Laciňák; Truchlý  

11.5. 17.00 Báhoň – Most p/B  Hajnala, Bohun, Kardelis; Schmidt

11.5. 17.00 D. N. Ves – Lozorno  Lalo, Martiš, Tanglmayer; Príkopa

12.5. 17.00 Tomášov – Rača  Pavlíková, Martinkovič, Kachnič; Jablonický

12.5. 17.00 Rusovce – Bernolákovo  Ruc (R) za SFZ, Lauer, Hudy; Lazar

12.5. 17.00 Vajnory – Rohožník  Harajbič, Hegedüs, Ralbovský; Mydlárik

12.5. 17.00 FC Malacky – Rovinka  Šenkýř, Machorek, Chabiča za JmKFS; Pinček  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo – dohrávky

8.5. 11.00 (STREDA) K. Ves – Lamač  Kožuch, Valko, Orlíková; Brody (HP Zohor)

15.5. 17.30 Čunovo – Kalinkovo  Piatka, Fischer, Kožuch; Slezák   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

10.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Viničné  Hegedüs, Vasilenko, Klúčik; Mókoš

11.5. 17.00 Lamač – Domino  Hádek, Dujava, Krčová; Pavlík R.

11.5. 17.00 Sv. Jur – Vrakuňa  Piatka, Valko, Sabela; Brody

12.5. 17.00 V.Leváre – CFK Pezinok  Fischer, Orlíková, Gosiorovský; Banič

12.5. 17.00 Závod – K. Ves  Vasilenko, Polák, Lomňančík; Líška

12.5. 17.00 S. Grob – Jakubov  Srna, Triskal, Samko; Slezák  

12.5. 17.00 Limbach – Čunovo  Choreň, Bogdáň, Vanek; Farkaš

12.5. 17.00 Kalinkovo – Kostolište  Vašš, Farkaš, Szakáll; Marczell

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo – dohrávka

7.5. 17.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Volek

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka  

15.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský  

St. dorast SD3R – U19 – 22. kolo

11.5. 9.00 MŠK Senec – D. Lužná  Martinkovič, Choreň     

11.5. 11.00 Ružinov – Zohor  Martiš, Kardelis

11.5. 13.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka  Choreň, Gosiorovský  

11.5. 17.00 Bernolákovo – D. N. Ves  Vanek, Bogdáň     

12.5. 9.00 PŠC Pezinok – Rohožník  Volek, Henček

12.5. 11.30 Rovinka – Ivanka p/D  Hádek, Pati Nagy    

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 3. kolo – dohrávky

8.5. 9.00 (STREDA) D. N. Ves – PŠC Pezinok  Polák

8.5. 10.00 (STREDA) NMŠK 1922 – MŠK Senec  Martiš

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 4. kolo

11.5. 10.00 FC Petržalka „B“ – PŠC Pezinok  Triskal

11.5. 11.00 MŠK Senec – D. N. Ves  Tanglmayer

11.5. 13.00 Ivanka p/D – NMŠK 1922  Polakovič

11.5. 14.00 Kalinkovo – Rusovce  Ralbovský     

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo

8.5. 11.00 (STREDA) Domino – Sv. Jur  Gosiorovský, Kakaščik (HP Sv. Jur)

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 3. kolo

11.5. 14.30 Sv. Jur – FK Dúbravka  Sabela

12.5. 13.00 Ružinov – Stupava  Hajnala

12.5. 14.30 Šenkvice – Domino  Piatka

12.5. 15.30 Jarovce – Častá  Sabela

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Farkaš

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) CFK Pezinok – Bernolákovo  Klúčik

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rača – Vrakuňa  Vasilenko   

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Pati Nagy

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rusovce – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

8.5. 10.00-12.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922  Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

11.5. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Vasilenko

11.5. 9.00-11.00 CFK Pezinok – MŠK Senec  Srna

11.5. 9.30-11.30 Šenkvice – PFA ŠTK Šamorín  Valko

11.5. 9.30-11.30 Rusovce – Bernolákovo  Štepanovský (R) za ObFZ-m

12.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – FKP Dúbravka  Lalo

12.5. 9.30-11.30 Rača – Žolík Malacky  Křivan (R) za ObFZ-m  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold