Obsadenie R a DS – PR BFZ 15.-22.5. 2019 č. 32

Obsadenie R a D

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 29. kolo

22.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Trenčín  Choreň, Vasilenko, Volek 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 6. kolo 

17.5. 15.00-17.00 (PIATOK) Inter – Nitra  Bláha, Piatka, Vanek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 7. kolo 

22.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Kakaščik,  Fischer, Bogdáň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 5. kolo 

18.5. 10.00-12.00 K. Ves – FC Petržalka  Kožuch, Kardelis, Dujava    

Priateľské medzištátne stretnutia WU15 (oba v NTC Senec):

 15.5. 16.00 (STREDA)Slovensko-Bosna a Hercegovina  Krčová, Orlíková, Vargová

 17.5. o 11.00 (PIATOK) Slovensko-Bosna a Hercegovina  Matulová, Pavlačková, Henček

I.Liga Ženy – 17. kolo

18.5. 10.30 Slovan – Bardejov  Pati Nagy, Triskal, Orlíková

18.5. 12.00 NMŠK 1922 – Nitra  Tanglmayer, Vanek

II.Liga Ženy – 19. kolo

18.5. 14.00 FK Dúbravka – N. Zámky  Srna, Ježík

19.5. 13.00 Sv. Jur – Komárno  Sabela

I.Liga dorastenky – 19. kolo

19.5. 15.00 Slovan – Nitra  Farkaš

I.Liga žiačky – 19.kolo

19.5. 17.00 Slovan – Nitra  Farkaš

Memoriál Petra Dubovského U16 (HP Rapid Prievoz)

18.5. 9.15 ŠK Slovan Bratislava – Qabala SC  Hajnala, Martiš, Vašš

18.5. 10.30 Slavia Praha – FK Crvena Zvezda  Vašš, Hajnala, Martiš

18.5. 12.15 Górnik Zabrze – Qabala SC  Martiš, Vašš, Hajnala 

18.5. 13.30 FK Crvena Zvezda – Videoton FC  Bláha, Henček, Hegedüs

18.5. 14.45 ŠK Slovan Bratislava – Górnik Zabrze  Hegedüs, Bláha, Henček  

18.5. 16.00 Slavia Praha – Videoton FC  Henček, Hegedüs, Bláha

19.5. 9.00 Zápas o 5. miesto   Volek, Lalo, Harajbič

19.5. 10.45 Zápas o 3. miesto  Harajbič, Volek, Lalo

19.5. 12.30 FINÁLE  Lalo, Harajbič, Volek

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo

21.5. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Keller (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 6. kolo

18.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Šamorín  Lalo, Lauer, Gosiorovský; Pavlík R.

18.5. 10.30-13.00 Inter – Gabčíkovo  Harajbič, Volek, Vasilenko; Truchlý

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 6. kolo

19.5. 12.00-14.30 Domino – Rača  Kožuch, Fischer, Kakaščik; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo – dohrávka

15.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Slovan „B“  Pavlíková, Martinkovič, Martiš; Darlea

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 27. kolo

18.5. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Hudy, Kachnič, Tanglmayer; Schmidt

19.5. 10.30 Rača – Báhoň  Hegedüs, Tománek, Ježík; Príkopa

19.5. 17.00 FC Malacky – Slovan „B“  Bláha, Lalo, Ralbovský; Ľupták

19.5. 17.00 Rovinka – Vajnory  Choreň, Pati Nagy, Kardelis; Keller

19.5. 17.00 Rohožník – Rusovce  Pavlíková, Vician (AR1) za SFZ, Martinkovič; Líška

19.5. 17.00 Bernolákovo – D. N. Ves  Hajnala, Srna, Laciňák; Mydlárik  

19.5. 17.00 Lozorno – Tomášov  Vašš, Harajbič, Volek; Truchlý 

19.5. 17.00 Most p/B – D. Lužná  Henček, Lauer, Martiš; Darlea  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo – dohrávka

15.5. 17.30 Čunovo – Kalinkovo  Piatka, Fischer, Kožuch; Slezák   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

18.5. 17.00 Sv. Jur – V. Leváre  Kakaščik, Hádek, Farkaš; Marczell  

18.5. 17.00 Vrakuňa – MŠK Senec  Tománek, Fischer, Kožuch; Farkaš  

18.5. 17.00 Domino – Závod  Krčová, Valko, Vanek; Slezák

19.5. 17.00 Viničné – Kalinkovo  Chromý (R) za SFZ, Sabela, Samko; Perašín

19.5. 17.00 Kostolište – Limbach  Ďurčo M. (R) za SFZ, Orlíková, Triskal; Lazar

19.5. 17.00 Čunovo – S. Grob  Vasilenko, Tanglmayer, Szakáll; Banič

19.5. 17.00 Jakubov – Lamač  Klúčik, Piatka, Gosiorovský; Brody  

19.5. 17.00 K. Ves – CFK Pezinok  Polák, Hudy, Dujava; Pinček (HP Zohor)  

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka  

15.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský  

St. dorast SD3R – U19 – 23. kolo

18.5. 17.00 Rohožník – Ružinov  Hajnala, Martiš

19.5. 10.00 Inter „B“ – PŠC Pezinok  Lauer, Samko   

19.5. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec  Kachnič, Gossiorovský

19.5. 11.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Vanek, Krčová

19.5. 14.30 Zohor – Bernolákovo  Hudy, Dujava

19.5. 17.00 D. Lužná – Ivanka p/D  Valko

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 5. kolo

18.5. 9.30 PŠC Pezinok – Rusovce  Ježík  

18.5. 11.00 MŠK Senec – FC Petržalka „B“  Hádek

18.5. 13.00 Ivanka p/D – D. N. Ves  Laciňák

18.5. 14.00 Kalinkovo – NMŠK  1922  Ralbovský   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo – dohrávka

15.5. 17.00 (STREDA) Častá – Šenkvice  Kardelis   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 4. kolo

18.5. 14.00 Domino „B“ – FK Dúbravka  Valko

19.5. 14.30 Častá – Ružinov  Hádek

19.5. 14.30 Šenkvice – Jarovce  Ježík

19.5. 15.00 Stupava – Sv. Jur  Tománek

Žiaci II. liga starší a mladší MZRL – 21. kolo – dohrávka

15.5. 17.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur  Triskal

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

18.5. 9.00-11.00 FCK Pezinok – Rača  Farkaš     

18.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – PŠC Pezinok  Piatka

18.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rusovce  Fischer  

18.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – Sv. Jur  Martinkovič

18.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice  Polák

18.5. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa  Choreň     

Turnaj 3 družstiev U14, U13 (HP PŠC Pezinok)

22.5. 9.30-14.00 (STREDA) Hajnala, Martiš, Piatka, Hádek, Krčová, Vargová


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAMP
    JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    CUTTING RANC HOSTOVA
    NASE MUZSTVO
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    ARTHRO DOC
  • EAV
    ZFP
    MPH
    BREAD WAY