Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-29.5. 2019 č. 33

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 29. kolo

22.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Trenčín  Choreň, Vasilenko, Volek 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 7. kolo 

22.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Kakaščik,  Fischer, Bogdáň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 6. kolo 

25.5. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce  Vanek, Gosiorovský, Szakáll   

II.Liga Ženy – 20. kolo

25.5. 14.00 FK Dúbravka – Kopčany  Kožuch

26.5. 10.00 D. Lužná – Čaka Hádek

26.5. 17.00 FC Petržalka – Sv. Jur  Klúčik   

I.Liga žiačky – 20.kolo

25.5. 11.00 NMŠK 1922 – Senica  Orlíková

Regionálny turnaj dievčat WU14 (NTC Senec)

27.5. 15.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Valko, Hádek

27.5. 16.30 (PONDELOK) VsFZ – SsFZ  Hádek, Valko, Piatka  

29.5. 9.00 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš   

29.5. 10.30 (STREDA) VsFZ – BFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala  

29.5. 13.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala 

29.5. 15.00 (STREDA) SsFZ – BFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš  

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo

21.5. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Keller (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 7. kolo

26.5. 10.00-12.30 K. Ves – Inter  Tanglmayer, Hegedüs, Hajnala; Mydlárik (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 7. kolo

25.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Topoľčany  Kakaščik, Polák, Dujava; Ľupták

25.5. 10.00-12.30 Rača – Komárno  Vasilenko, Srna, Piatka; Brody

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 26. kolo  

25.5. 17.00 FC Svratka Brno – SK Moravská Slávia Brno  Hajnala, Farkaš, Bogdáň; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 28. kolo

25.5. 17.00 Slovan „B“ – PŠC Pezinok  Lauer, Hegedüs, Srna; Lazar

25.5. 17.00 Ivanka p/D – Most p/B  Tománek, Choreň, Klúčik; Mydlárik   

25.5. 17.00 D. Lužná – Rača  Kocman, Urbánek, Pátek za JmKFS; Keller    

25.5. 17.00 Báhoň – Lozorno  Bohun, Kachnič, Tanglmayer; Darlea 

25.5. 17.00 D. N. Ves – Rohožník  Bláha, Ježík, Krčová; Schmidt 

25.5. 17.00 Rusovce – Rovinka  Polakovič, Vašš, Laciňák; Pinček

25.5. 17.00 Vajnory – FC Malacky  Henček, Martiš, Martinkovič; Príkopa

26.5. 17.00 Tomášov – Bernolákovo  Choreň, Martinkovič, Martiš; Truchlý    

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 28. kolo

26.5. 17.00 V. Leváre – K. Ves  Sabela, Henček, Triskal; Farkaš

26.5. 17.00 CFK Pezinok – Domino  Kožuch, Vasilenko, Samko; Marczell  

26.5. 17.00 Závod – Jakubov  Piatka, Dujava, Hádek; Vnuk   

26.5. 17.00 Lamač – Čunovo  Parilák (R) za SFZ, Orlíková, Polák; Líška

26.5. 17.00 S. Grob – Kostolište  Vanek, Vašš, Gosiorovský; Banič

26.5. 17.00 Limbach – Viničné  Fischer, Krčová, Lomňančík; Pavlík R.    

26.5. 17.00 Kalinkovo – Vrakuňa  Ruc (R) za SFZ, Bohun, Kakaščik; Slezák   

26.5. 17.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Malárik (R) za SFZ, Bláha, Szakáll; Perašín   

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka

29.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 24. kolo

25.5. 9.00 MŠK Senec – D. N. Ves  Hegedüs, Triskal

25.5. 11.00 Ružinov – Inter „B“  Vašš, Krčová

25.5. 13.00 NMŠK 1922 – Zohor  Martiš, Martinkovič

25.5. 17.00 Bernolákovo – Rohožník  Valko, Hádek

26.5. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Farkaš, Ježík   

26.5. 11.30 Rovinka – D. Lužná  Lauer, Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 6. kolo

25.5. 13.00 Rusovce – MŠK Senec  Vargová, Uram, Chalka za ObFZ-m

25.5. 14.00 FC Petržalka „B“ – Ivanka p/D  Samko

26.5. 9.00 D. N. Ves – Kalinkovo  Polakovič

26.5. 10.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Henček                                

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo – dohrávka

22.5. 18.00 (STREDA) Častá – Šenkvice  Kardelis   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

25.5. 14.30 Sv. Jur – Častá  Sabela

26.5. 10.00 FK Dúbravka – Stupava  Kožuch

26.5. 12.00 Jarovce – Domino „B“  Bogdáň

26.5. 13.00 Ružinov – Šenkvice  Laciňák

Žiaci II. liga starší a mladší MZRL – 21. kolo – dohrávka

24.5. 16.30-15.00 (PIATOK) Žolík Malacky – Vrakuňa  Polák  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

25.5. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – CFK Pezinok  Sabela

25.5. 9.30-11.30 Šenkvice – Bernolákovo  Ježík

25.5. 9.30-11.30 Rusovce – MŠK Senec  Vargová, Uram za ObFZ-m

26.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – NMSK 1922  Srna

26.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Tománek

26.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Vasilenko  

Turnaj 3 družstiev U14, U13 (HP PŠC Pezinok)

22.5. 9.30-14.00 (STREDA) Hajnala, Martiš, Piatka, Hádek, Krčová, Vargová

Krajské kolo Školský pohár SLSP chlapci U13 (HP UT FC Petržalka)

21.5. 9.00-14.00 (UTOROK) Volek, Křivan, Šusták

Krajské kolo Školský pohár SLSP  dievčatá U13 (HP UT FC Petržalka)

22.5. 9.00-13.00 (STREDA) Matejová, Sobolová, Šabíková

Krajské kolo Mc Donald´s CUP 2018/2019  (areál ŠCP Dúbravka)

24.5. 9.00-14.00 (PIATOK) Martiš, Krčová, Vanek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold