Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-21.8.2019 č. 3

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo

13.8. 17.00 (UTOROK) NMV – Dubnica  Chromý, Somoláni T., Henček; Likavský

14.8. 17.00 (STREDA) Malá Mača – Skalica  Malárik, Roszbeck, Ralbovský; Kopča

14.8. 17.00 (STREDA) Zvončín – FC Petržalka  Kačenga, Ferenc, Lauer; Hracho

14.8. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača Vašš, Choreň, Pati Nagy; Pinček

14.8. 17.00 (STREDA) S. Grob – D. Lužná Hajnala, Martiš, Kardelis; Keller

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 1. kolo

17.8. 11.00 Slovan – B. Bystrica  Tománek, Krivošík, Tokoš; Udvardy

17.8. 11.00 Trnava – Poprad  Choreň, Henček, Bláha; Richtárik

17.8. 11.00 D. Streda – Nitra  Ďurčo, Lauer, Volek; Hracho

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 1. kolo

17.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – MŠK Senec Hegedüs, Polakovič, Lomňančík;Vnuk

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo Hajnala, Kakaščík, Uram

Ženy I. Liga – 1. kolo

18.8. 14.30 NMŠK 1922 – Žilina Tramita, Vasilenko, Uram

Dorastenky I. Liga–  WU 19– 1. kolo

17.8. 9.00 NMŠK 1922 – N. Zámky Dúbravec

17.8. 14.00 Slovan – Senica Chrupka

Žiačky I. Liga – WU15 – 1.kolo

17.8. 11.00 NMŠK 1922 – N. Zámky Dúbravec

17.8. 16.00 Slovan – Senica Chrupka

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 2. kolo

16.8. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Ivanka p/D Vašš, Hegedüs, Kakaščík; Mydlárik

17.8. 17.00 PŠC Pezinok – Most p/B Hudy, Ralbovský, Bogdáň; Keller

17.8. 17.00 Báhoň – Bernolákovo Hajnala, Kardelis, Klúčik; Darlea

18.8. 10.30 Rača – Inter Ďurčo, Martinkovič, Volek; Perašín

18.8. 17.00 D. Lužná – Tomášov Lauer, Tománek, Choreň; Pinček

18.8. 17.00 Rohožník – D. N. Ves Bláha, Henček, Srna; Jablonický

18.8. 17.00 FC Malacky – Rovinka Bohun, Polakovič, Dujava; Truchlý

18.8. 17.00 Kalinkovo – Rusovce Pati Nagy, Lalo, Ježík; Líška

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 2. kolo

17.8. 17.00 Sv. Jur – Láb Hádek, Uram, Valko; Dobrovský

17.8. 17.00 Lamač – Vrakuňa Tramita, Vasilenko, Samko; Príkopa

18.8. 17.00 Čunovo – Domino Dúbravec, Kožuch, Gosiorovský; Pavlík R.

18.8. 17.00 Kostolište – Vajnory Sabela, Čižmár, Vanek; Slezák

18.8. 17.00 V. Leváre – Limbach Krčová, Cvengroš, Polák; Kroneraff

18.8. 17.00 K. Ves – Jakubov Piatka, Orlíková, Chrupka; Marczell(HP Zohor)

18.8. 17.00 S. Grob – CFK Pezinok Fischer, Tanglmayer, Szakáll;Banič

18.8. 17.00 Závod – FK Dúbravka Ruc (R) za SFZ, Ralbovský, Kardelis, Schmidt

St. dorast SD3R – U19 – 2. kolo 

17.8. 10.30 Most p/B – Bernolákovo Piatka, Pati Nagy

17.8. 11.00 Ružinov – D. Lužná Čižmár, Gosiorovský

17.8. 13.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka Tanglmayer, Vanek

17.8. 15.30 FC Petržalka „B“ – Rača Cvengroš, Fischer

17.8. 17.00 Zohor – D. N. Ves Polák, Kožuch

18.8. 9.00 PŠC Pezinok – Inter „B“ Ježík, Klúčik

18.8. 10.00 Rohožník – Žolík Malacky Lomňančík, Hudy

18.8. 10.30 NMŠK 1922 – Lozorno Bogdáň, Kakaščík

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold