Category Archives: Obsadenie rozhodcov

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-15.6. 2019 č. 36

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 33. kolo

14.6. 11.00 Senica – Žilina  Ruc, Henček, Tománek; Richtárik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 33. kolo

15.6. 11.00-13.15 Slovan – D. Streda  Bohun, Hegedűs, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 10. kolo 

15.6. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Polák, Lomňančík, Tománek  

15.6. 10.00-12.00 Slovan – Trnava  Lalo, Srna, Farkaš 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 9. kolo

12.6. 15.00-17.00 (STREDA) K. Ves – Dubnica  Čižmár, Vasilenko, Vanek  

Súťaže riadené ZsFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 10. kolo

11.6. 15.00-17.30 (UTOROK) FC Petržalka – Dubnica  Henček, Piatka, Martiš; Marczell  

12.6. 13.30-16.00 (STREDA) Inter – Šamorín  Bohun, Choreň, Volek; Príkopa (HP UT Stupava)

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 10. kolo

15.6. 10.00-12.30 Domino – N. Zámky  Vašš, Tanglmayer, Fischer; Lazar

Medzinárodný turnaj 4 Miest U16 (HP Drieňova)

13.6. 15.00 (ŠTVRTOK) Bratislava – Budapešť  Martíš, Krčová, Choreň   

13.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Záhreb – Ľubľana  Choreň, Martiš, Krčová  

14.6. 10.00 (PIATOK) Budapešť – Ľubľana  Krčová, Martiš, Choreň

14.6. 11.30 (PIATOK) Bratislava – Záhreb  Choreň, Martiš, Krčová  

15.6. 10.00 Ľubľana – Bratislava  Krčová, Choreň, Martiš  

15.6. 11.30 Záhreb – Budapešť  Martiš, Krčová, Choreň  

Prípravné stretnutia U12, U13 (HP Rapid)

11.6. 15.30-17.00 (UTOROK) BFZ – Slovan  Krčová, Vanek

Medzinárodný turnaj MŠK Senec a jeho priatelia

15.6. 8.00-14.30 U15 Sabela, Bogdáň (HP Reca)

15.6. 9.30-13.00 U14 Hádek, Valko (HP Čataj)

15.6. 13.00-17.00 U14 Kakaščik, Vanek (HP Čataj)

15.6. 8.30-12.00 U13 Piatka, Harajbič (HP NTC Senec)

15.6. 12.00-16.00 U13 Henček, Volek (HP NTC Senec)

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 8.-15.6. 2019 č. 35

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 33. kolo

15.6. 11.00-13.15 Slovan – D. Streda  Bohun, Hegedüs za Polakoviča, Kardelis

I.Liga žiačky – 13.kolo

8.6. 9.30 NMŠK 1922 – Senica  Samko (Zmena UHČ)   

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 28. kolo  

9.6. 17.30 SK Olympia Ráječko – TJ Start Brno  Tománek, Choreň, Bláha; Kružliak (Zmena UHČ)

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

8.6. 17.30 Domino – V. Leváre  Farkaš, Čižmár, Vasilenko (AR2) za Triskala; Banič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

9.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Vasilenko (R) za Triskala

Prípravné stretnutia U12, U13 (HP Rapid)

11.6. 14.30-16.00 (UTOROK) BFZ – Slovan  Volek, Vanek (Zmena UHČ)

Medzinárodný turnaj MŠK Senec a jeho priatelia

15.6. 12.00-16.00 U13 Henček, Volek (HP NTC Senec)

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 20. kolo

9.6. 15.00 CFK Pezinok – V. Leváre  Gosiorovský, Samko

Obsadenie R a DS – PR BFZ 4.-15.6. 2019 č. 35

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 33. kolo

15.6. 11.00-13.15 Slovan – D. Streda  Bohun, Polakovič, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 8. kolo 

5.6. 15.00-17.00 (STREDA) Inter – Slovan  Kožuch, Vasilenko, Gosiorovský  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 10. kolo 

15.6. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Polák, Lomňančík, Kožuch  

15.6. 10.00-12.00 Slovan – Trnava  Lalo, Srna, Farkaš 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 8. kolo 

8.6. 10.00-12.00 FC Petržalka – Púchov  Choreň, Martiš, Volek

8.6. 10.00-12.00 K. Ves – Prievidza  Vašš, Kardelis, Ralbovský  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 9. kolo

12.6. 15.00-17.00 (STREDA) K. Ves – Dubnica  Čižmár, Vasilenko, Vanek  

I.Liga dorastenky – 13. kolo

8.6. 10.00 Slovan – N. Zámky  Krčová  

I.Liga žiačky – 13.kolo

8.6. 11.00 NMŠK 1922 – Senica  Samko   

8.6. 12.00 Slovan – N. Zámky  Krčová  

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo – dohrávka

4.6. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Líška (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 9. kolo

9.6. 11.30-14.00 K. Ves – Skalica  Bogdáň, Čižmír, Farkaš; Darlea (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 10. kolo

11.6. 15.00-17.30 (UTOROK) FC Petržalka – Dubnica  Henček, Piatka, Martiš; Marczell  

12.6. 13.30-16.00 (STREDA) Inter – Šamorín  Bohun, Choreň, Volek; Príkopa (HP UT Stupava)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 9. kolo

8.6. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Domino  Hudy, Kožuch, Tománek; Vnuk  

8.6. 10.00-12.30 Rača – Topoľčany  Bláha, Vasilenko, Gosiorovský; Keller

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 10. kolo

15.6. 10.00-12.30 Domino – N. Zámky  Vašš, Tanglmayer, Fischer; Lazar

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 28. kolo  

9.6. 15.00 SK Olympia Ráječko – TJ Start Brno  Tománek, Choreň, Bláha; Kružliak

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále (HP PŠC Pezinok)

5.6. 18.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák, Tománek; Schmidt

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 30. kolo

8.6. 17.30 Slovan „B“ – Most p/B  Bohun, Laciňák, Martinkovič; Líška

8.6. 17.30 PŠC Pezinok – Rača  Ruc (R) za SFZ, Pati Nagy, Volek; Ľupták  

8.6. 17.30 Ivanka p/D – Lozorno  Hegedüs, Lalo, Srna; Jablonický   

8.6. 17.30 D. Lužná – Bernolákovo  Lauer, Martiš, Kachnič; Príkopa  

8.6. 17.30 Báhoň – Rohožník  Polakovič, Vašš, Kardelis; Truchlý  

8.6. 17.30 D. N. Ves – FC Malacky  Marinč, Julínek,Hanák za JmKFS; Pinček

8.6. 17.30 Rusovce – Vajnory  Harajbič, Tanglmayer, Ralbovský; Mydlárik

9.6. 17.30 Tomášov – Rovinka  Hudy, Kardelis, Volek; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

7.6. 17.00 (PIATOK) Kalinkovo – MŠK Senec  Kožuch, Kakaščik, Bogdáň; Schmidt     

8.6. 17.30 Domino – V. Leváre  Farkaš, Čižmár, Triskal; Banič

8.6. 17.30 Závod – Kostolište  Polák, Dujava, Lomňančik; Brody    

8.6. 17.30 Lamač – Viničné  Vanek, Hádek, Valko; Pavlík R.    

9.6. 17.30 K. Ves – Jakubov  Krčová, Vasilenko, Orlíková; Perašín (HP Zohor)

9.6. 17.30 CFK Pezinok – Čunovo  Piatka, Gosiorovský, Samko; Slezák      

9.6. 17.30 S. Grob – Vrakuňa  Fischer, Martiš, Szakáll; Vnuk      

9.6. 17.30 Limbach – Sv. Jur  Chromý (R) za SFZ, Štofik (AR1) za SFZ, Sabela; Marczell     

St. dorast SD3R – U19 – 26. kolo

8.6. 11.00 MŠK Senec – Rohožník  Piatka, Hádek, Valko

8.6. 11.00 Ružinov – PŠC Pezinok  Čižmár, Orlíková

8.6. 13.00 NMŠK 1922 – Inter „B“  Kakaščik, Samko

9.6. 11.00 Ivanka p/D – Zohor  Srna, Martinkovič

9.6. 11.30 Rovinka – Iskra Petržalka  Vašš, Hegedüs

9.6. 17.30 D. Lužná – D. N. Ves  Valko, Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 8. kolo

8.6. 9.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka „B“  Lalo

8.6. 13.00 Rusovce – Kalinkovo  Šafárik, Křivan za ObFZ-m

9.6. 9.00 D.N. Ves – MŠK Senec  Kožuch 

9.6. 10.00 NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 7. kolo

8.6. 14.30 Sv. Jur – Jarovce  Bogdáň

9.6. 10.00 FK Dúbravka – Šenkvice  Lomňančík  

9.6. 13.00 Ružinov – Domino „B“  Harajbič

9.6. 15.00 FC Stupava – Častá  Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

8.6. 9.30-11.30 Šenkvice – MŠK Senec  Srna

8.6. 9.30-11.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Šafárik, Křivan za ObFZ-m

9.6. 9.00-11.00 Sv. Jur – CFK Pezinok  Tanglmayer 

9.6. 9.30-11.30 Rača – PFA ŠTK Šamorín  Vanek   

9.6. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Bernolákovo  Polák

9.6. 9.30-11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  Triskal 

Medzinárodný turnaj 4 Miest U16 (HP Drieňova)

13.6. 15.00 (ŠTVRTOK) Bratislava – Budapešť  Martíš, Krčová, Choreň   

13.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Záhreb – Ľubľana  Choreň, Martiš, Krčová  

14.6. 10.00 (PIATOK) Budapešť – Ľubľana  Krčová, Martiš, Choreň

14.6. 11.30 (PIATOK) Bratislava – Záhreb  Choreň, Martiš, Krčová  

15.6. 10.00 Ľubľana – Bratislava  Krčová, Choreň, Martiš  

15.6. 11.30 Záhreb – Budapešť  Martiš, Krčová, Choreň  

Prípravné stretnutia U12, U13 (HP Rapid)

11.6. 15.30-17.00 (UTOROK) BFZ – Slovan  Volek, Vanek

Medzinárodný turnaj MŠK Senec a jeho priatelia

15.6. 8.00-14.30 U15 Sabela, Bogdáň (HP Reca)

15.6. 9.30-13.00 U14 Hádek, Valko (HP Čataj)

15.6. 13.00-17.00 U14 Kakaščik, Vanek (HP Čataj)

15.6. 8.30-12.00 U13 Piatka, Harajbič (HP NTC Senec)

15.6. 12.00-16.00 U13 Henček, Volek (HP NTC Senec)

 

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 1.-5.6. 2019 č. 34

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 8. kolo 

5.6. 15.00-17.00 (STREDA) Inter – Slovan  Hajnala za Bláhu, Vasilenko, Gosiorovský (Zmena dňa)    

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 29. kolo

1.6. 17.30 Rača – Ivanka p/D  Hajnala, Kardelis (AR1) za Bláhu, Kakaščik (AR2) za Kardelisa; Lazar 

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

2.6. 17.30 Kostolište – Lamač  Farkaš, Hudy (AR1) za Ježíka, Klúčik; Brody   

St. dorast SD3R – U19 – 25. kolo

2.6. 10.00 Inter „B“ – Bernolákovo  Tománek, Kožuch (AR1) za Hudyho, Šabiková (AR2) za ObFZ-v (HP UT Stupava)

2.6. 10.00 Rohožník – NMŠK 1922  Lomňančík, Hudy (AR1) za Kožucha

2.6. 11.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Vašš (R) za Bláhu, Dujava (AR1) za Vašša            

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 7. kolo

1.6. 13.00 Ivanka p/D – Rusovce  Hádek (R) za Samka (HP N. Dedinka)   

1.6. 14.00 Kalinkovo – FC Petržalka „B“  Samko (R) za Hádeka

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 6. kolo

2.6. 12.30 Častá – FK Dúbravka  Srna (R) za Ježíka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.5.-5.6. 2019 č. 34

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 31. kolo

1.6. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce  Hegedüs, Kakaščik, Krčová       

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 8. kolo 

1.6. 10.00-12.00 Inter – Slovan  Bláha, Vasilenko, Gosiorovský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 7. kolo 

2.6. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Henček, Hegedüs, Volek

2.6. 12.00-14.00 Domino – Skalica  Choreň, Tanglmayer, Ralbovský   

 I.Liga Ženy – 11. kolo

2.6. 15.00 NMŠK 1922 – B. Bystrica  Martiš, Lauer      

II.Liga Ženy – 21. kolo

2.6. 14.00 Sv. Jur – D. Lužná  Lalo

I.Liga dorastenky – 21. kolo

1.6. 10.00 Slovan – Myjava  Volek

I.Liga žiačky – 21.kolo

1.6. 12.00 Slovan – Myjava  Volek

Regionálny turnaj dievčat WU14 (NTC Senec)

27.5. 15.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Valko, Farkaš

27.5. 16.30 (PONDELOK) VsFZ – SsFZ  Farkaš, Valko, Piatka  

29.5. 9.00 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš   

29.5. 10.30 (STREDA) VsFZ – BFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala  

29.5. 13.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala 

29.5. 15.00 (STREDA) SsFZ – BFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš  

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo – dohrávka

4.6. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Líška (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 8. kolo

1.6. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves  Srna, Bohun, Triskal; Jablonický   

1.6. 10.00-12.30 Inter – Myjava  Tománek, Čižmár, Vanek; Marczell (HP UT Stupava)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 8. kolo

1.6. 10.00-12.30 Domino – Prievidza  Henček, Fischer, Szakáll; Perašín

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále (HP PŠC Pezinok)

5.6. 18.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák, Tománek; Schmidt

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 29. kolo

1.6. 17.30 Vajnory – Slovan „B“  Pavlíková, Ralbovský, Laciňák; Mydlárik   

1.6. 17.30 FC Malacky – Rusovce  Vašš, Tanglmayer, Pati Nagy; Darlea

1.6. 17.30 Rovinka – D. N. Ves  Lauer, Hegedüs, Kachnič; Príkopa   

1.6. 17.30 Rohožník – Tomášov  Lalo, Henček, Polakovič; Ľupták  

1.6. 17.30 Bernolákovo – Báhoň  Hudy, Tománek, Volek; Keller 

1.6. 17.30 Lozorno – D. Lužná  Harajbič, Vician (AR1) za SFZ, Martiš; Schmidt

1.6. 17.30 Rača – Ivanka p/D  Hajnala, Bláha, Kardelis; Lazar 

1.6. 17.30 Most p/B – PŠC Pezinok  Choreň, Bohun, Srna; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

2.6. 17.30 MŠK Senec – V. Leváre  Bogdáň, Dujava, Samko; Líška 

2.6. 17.30 Sv. Jur – Kalinkovo  Vasilenko, Martinkovič, Lomňančík; Pavlík R. 

2.6. 17.30 Vrakuňa – Limbach  Bohun, Triskal, Gosiorovský; Slezák   

2.6. 17.30 Viničné – S. Grob  Polakovič, Vanek, Kožuch; Marczell 

2.6. 17.30 Kostolište – Lamač  Farkaš, Ježík, Klúčik; Brody   

2.6. 17.30 Čunovo – Závod  Kakaščik, Fischer, Krčová; Perašín   

2.6. 17.30 Jakubov – CFK Pezinok  Valko, Čižmár, Szakáll; Truchlý   

2.6. 17.30 Domino – K. Ves  Hádek, Piatka, Orlíková; Vnuk    

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka

29.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 25. kolo

1.6. 15.00 Zohor – MŠK Senec  Kožuch, Lomňančík

2.6. 9.00 PŠC Pezinok – Rovinka  Kardelis, Srna

2.6. 10.00 Inter „B“ – Bernolákovo  Tománek, Hudy (HP UT Stupava)

2.6. 10.00 Rohožník – NMŠK 1922  Lomňančík, Kožuch

2.6. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná  Harajbič, Hajnala   

2.6. 11.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Bláha, Vašš   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 7. kolo

1.6. 11.00 MŠK Senec – NMŠK 1922  Valko

1.6. 13.00 Ivanka p/D – Rusovce  Samko (HP N. Dedinka)   

1.6. 13.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Farkaš

1.6. 14.00 Kalinkovo – FC Petržalka „B“  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 6. kolo

1.6. 14.00 Domino „B“ – Stupava  Szakáll

2.6. 12.00 Jarovce – Ružinov  Laciňák

2.6. 12.30 Častá – FK Dúbravka  Ježík

2.6. 14.30 Šenkvice – Sv. Jur  Pati Nagy

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 25. kolo

1.6. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Rača  Farkaš

1.6. 9.00-11.00 CFK Pezinok – Rusovce  Pati Nagy   

1.6. 10.00-12.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Piatka

1.6. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Šenkvice  Křivan (R) za ObFZ-m

1.6. 10.00-12.00 Bernolákovo – Vrakuňa  Bogdáň

1.6. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Žolík Malacky  Tramita (R) za ObFZ-m

 

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 25.-27.5. 2019 č. 33

Súťaže riadené SFZ

Regionálny turnaj dievčat WU14 (NTC Senec)

27.5. 15.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Valko, Farkaš (AR2) za Hádeka

27.5. 16.30 (PONDELOK) VsFZ – SsFZ  Farkaš (R) za Hádeka, Valko, Piatka  

Súťaže riadené BFZ

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

26.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Lomňančík (R) za Tománka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-29.5. 2019 č. 33

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 29. kolo

22.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Trenčín  Choreň, Vasilenko, Volek 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 7. kolo 

22.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Kakaščik,  Fischer, Bogdáň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 6. kolo 

25.5. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce  Vanek, Gosiorovský, Szakáll   

II.Liga Ženy – 20. kolo

25.5. 14.00 FK Dúbravka – Kopčany  Kožuch

26.5. 10.00 D. Lužná – Čaka Hádek

26.5. 17.00 FC Petržalka – Sv. Jur  Klúčik   

I.Liga žiačky – 20.kolo

25.5. 11.00 NMŠK 1922 – Senica  Orlíková

Regionálny turnaj dievčat WU14 (NTC Senec)

27.5. 15.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Valko, Hádek

27.5. 16.30 (PONDELOK) VsFZ – SsFZ  Hádek, Valko, Piatka  

29.5. 9.00 (STREDA) ZsFZ – SsFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš   

29.5. 10.30 (STREDA) VsFZ – BFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala  

29.5. 13.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Martiš, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Hajnala 

29.5. 15.00 (STREDA) SsFZ – BFZ  Hajnala, Vargová (AR1) za ObFZ-m, Martiš  

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo

21.5. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Keller (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 7. kolo

26.5. 10.00-12.30 K. Ves – Inter  Tanglmayer, Hegedüs, Hajnala; Mydlárik (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 7. kolo

25.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Topoľčany  Kakaščik, Polák, Dujava; Ľupták

25.5. 10.00-12.30 Rača – Komárno  Vasilenko, Srna, Piatka; Brody

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 26. kolo  

25.5. 17.00 FC Svratka Brno – SK Moravská Slávia Brno  Hajnala, Farkaš, Bogdáň; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 28. kolo

25.5. 17.00 Slovan „B“ – PŠC Pezinok  Lauer, Hegedüs, Srna; Lazar

25.5. 17.00 Ivanka p/D – Most p/B  Tománek, Choreň, Klúčik; Mydlárik   

25.5. 17.00 D. Lužná – Rača  Kocman, Urbánek, Pátek za JmKFS; Keller    

25.5. 17.00 Báhoň – Lozorno  Bohun, Kachnič, Tanglmayer; Darlea 

25.5. 17.00 D. N. Ves – Rohožník  Bláha, Ježík, Krčová; Schmidt 

25.5. 17.00 Rusovce – Rovinka  Polakovič, Vašš, Laciňák; Pinček

25.5. 17.00 Vajnory – FC Malacky  Henček, Martiš, Martinkovič; Príkopa

26.5. 17.00 Tomášov – Bernolákovo  Choreň, Martinkovič, Martiš; Truchlý    

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 28. kolo

26.5. 17.00 V. Leváre – K. Ves  Sabela, Henček, Triskal; Farkaš

26.5. 17.00 CFK Pezinok – Domino  Kožuch, Vasilenko, Samko; Marczell  

26.5. 17.00 Závod – Jakubov  Piatka, Dujava, Hádek; Vnuk   

26.5. 17.00 Lamač – Čunovo  Parilák (R) za SFZ, Orlíková, Polák; Líška

26.5. 17.00 S. Grob – Kostolište  Vanek, Vašš, Gosiorovský; Banič

26.5. 17.00 Limbach – Viničné  Fischer, Krčová, Lomňančík; Pavlík R.    

26.5. 17.00 Kalinkovo – Vrakuňa  Ruc (R) za SFZ, Bohun, Kakaščik; Slezák   

26.5. 17.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Malárik (R) za SFZ, Bláha, Szakáll; Perašín   

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka

29.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský

St. dorast SD3R – U19 – 24. kolo

25.5. 9.00 MŠK Senec – D. N. Ves  Hegedüs, Triskal

25.5. 11.00 Ružinov – Inter „B“  Vašš, Krčová

25.5. 13.00 NMŠK 1922 – Zohor  Martiš, Martinkovič

25.5. 17.00 Bernolákovo – Rohožník  Valko, Hádek

26.5. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Farkaš, Ježík   

26.5. 11.30 Rovinka – D. Lužná  Lauer, Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 6. kolo

25.5. 13.00 Rusovce – MŠK Senec  Vargová, Uram, Chalka za ObFZ-m

25.5. 14.00 FC Petržalka „B“ – Ivanka p/D  Samko

26.5. 9.00 D. N. Ves – Kalinkovo  Polakovič

26.5. 10.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Henček                                

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo – dohrávka

22.5. 18.00 (STREDA) Častá – Šenkvice  Kardelis   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

25.5. 14.30 Sv. Jur – Častá  Sabela

26.5. 10.00 FK Dúbravka – Stupava  Kožuch

26.5. 12.00 Jarovce – Domino „B“  Bogdáň

26.5. 13.00 Ružinov – Šenkvice  Laciňák

Žiaci II. liga starší a mladší MZRL – 21. kolo – dohrávka

24.5. 16.30-15.00 (PIATOK) Žolík Malacky – Vrakuňa  Polák  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 24. kolo

25.5. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – CFK Pezinok  Sabela

25.5. 9.30-11.30 Šenkvice – Bernolákovo  Ježík

25.5. 9.30-11.30 Rusovce – MŠK Senec  Vargová, Uram za ObFZ-m

26.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – NMSK 1922  Srna

26.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Tománek

26.5. 9.30-11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Vasilenko  

Turnaj 3 družstiev U14, U13 (HP PŠC Pezinok)

22.5. 9.30-14.00 (STREDA) Hajnala, Martiš, Piatka, Hádek, Krčová, Vargová

Krajské kolo Školský pohár SLSP chlapci U13 (HP UT FC Petržalka)

21.5. 9.00-14.00 (UTOROK) Volek, Křivan, Šusták

Krajské kolo Školský pohár SLSP  dievčatá U13 (HP UT FC Petržalka)

22.5. 9.00-13.00 (STREDA) Matejová, Sobolová, Šabíková

Krajské kolo Mc Donald´s CUP 2018/2019  (areál ŠCP Dúbravka)

24.5. 9.00-14.00 (PIATOK) Martiš, Krčová, Vanek

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 18.-24.5. 2019 č. 32

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 29. kolo

22.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Trenčín  Choreň, Vasilenko, Volek 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 7. kolo 

22.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Kakaščik,  Fischer, Bogdáň

Súťaže riadené BFZ

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo – dohrávka

22.5. 17.00 (STREDA) Častá – Šenkvice  Kardelis   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávka

21.5. 16.30-15.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Vrakuňa  Polák

Turnaj 3 družstiev U14, U13 (HP PŠC Pezinok)

22.5. 9.30-14.00 (STREDA) Hajnala, Martiš, Piatka, Hádek, Krčová, Vargová

Krajské kolo Školský pohár SLSP chlapci U13 (HP NMŠK 1922)

21.5. 9.00-14.00 (UTOROK) Volek, Křivan, Šusták

Krajské kolo Školský pohár SLSP  dievčatá U13 (HP NMŠK 1922)

22.5. 9.00-13.00 (STREDA) Matejová, Sobolová, Šabíková

Krajské kolo Mc Donald´s CUP 2018/2019  (areál ŠCP Dúbravka)

24.5. 9.00-14.00 (PIATOK) Martiš, Krčová, Vanek

Obsadenie R a DS – PR BFZ 15.-22.5. 2019 č. 32

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 29. kolo

22.5. 14.00-16.15 (STREDA) Slovan – Trenčín  Choreň, Vasilenko, Volek 

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 6. kolo 

17.5. 15.00-17.00 (PIATOK) Inter – Nitra  Bláha, Piatka, Vanek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 7. kolo 

22.5. 15.00-17.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Kakaščik,  Fischer, Bogdáň

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 5. kolo 

18.5. 10.00-12.00 K. Ves – FC Petržalka  Kožuch, Kardelis, Dujava    

Priateľské medzištátne stretnutia WU15 (oba v NTC Senec):

 15.5. 16.00 (STREDA)Slovensko-Bosna a Hercegovina  Krčová, Orlíková, Vargová

 17.5. o 11.00 (PIATOK) Slovensko-Bosna a Hercegovina  Matulová, Pavlačková, Henček

I.Liga Ženy – 17. kolo

18.5. 10.30 Slovan – Bardejov  Pati Nagy, Triskal, Orlíková

18.5. 12.00 NMŠK 1922 – Nitra  Tanglmayer, Vanek

II.Liga Ženy – 19. kolo

18.5. 14.00 FK Dúbravka – N. Zámky  Srna, Ježík

19.5. 13.00 Sv. Jur – Komárno  Sabela

I.Liga dorastenky – 19. kolo

19.5. 15.00 Slovan – Nitra  Farkaš

I.Liga žiačky – 19.kolo

19.5. 17.00 Slovan – Nitra  Farkaš

Memoriál Petra Dubovského U16 (HP Rapid Prievoz)

18.5. 9.15 ŠK Slovan Bratislava – Qabala SC  Hajnala, Martiš, Vašš

18.5. 10.30 Slavia Praha – FK Crvena Zvezda  Vašš, Hajnala, Martiš

18.5. 12.15 Górnik Zabrze – Qabala SC  Martiš, Vašš, Hajnala 

18.5. 13.30 FK Crvena Zvezda – Videoton FC  Bláha, Henček, Hegedüs

18.5. 14.45 ŠK Slovan Bratislava – Górnik Zabrze  Hegedüs, Bláha, Henček  

18.5. 16.00 Slavia Praha – Videoton FC  Henček, Hegedüs, Bláha

19.5. 9.00 Zápas o 5. miesto   Volek, Lalo, Harajbič

19.5. 10.45 Zápas o 3. miesto  Harajbič, Volek, Lalo

19.5. 12.30 FINÁLE  Lalo, Harajbič, Volek

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 5. kolo

21.5. 18.00-15.30 (UTOROK) K. Ves – Piešťany  Tanglmayer, Krčová, Kardelis; Keller (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 6. kolo

18.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Šamorín  Lalo, Lauer, Gosiorovský; Pavlík R.

18.5. 10.30-13.00 Inter – Gabčíkovo  Harajbič, Volek, Vasilenko; Truchlý

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 6. kolo

19.5. 12.00-14.30 Domino – Rača  Kožuch, Fischer, Kakaščik; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo – dohrávka

15.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Slovan „B“  Pavlíková, Martinkovič, Martiš; Darlea

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 27. kolo

18.5. 17.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Hudy, Kachnič, Tanglmayer; Schmidt

19.5. 10.30 Rača – Báhoň  Hegedüs, Tománek, Ježík; Príkopa

19.5. 17.00 FC Malacky – Slovan „B“  Bláha, Lalo, Ralbovský; Ľupták

19.5. 17.00 Rovinka – Vajnory  Choreň, Pati Nagy, Kardelis; Keller

19.5. 17.00 Rohožník – Rusovce  Pavlíková, Vician (AR1) za SFZ, Martinkovič; Líška

19.5. 17.00 Bernolákovo – D. N. Ves  Hajnala, Srna, Laciňák; Mydlárik  

19.5. 17.00 Lozorno – Tomášov  Vašš, Harajbič, Volek; Truchlý 

19.5. 17.00 Most p/B – D. Lužná  Henček, Lauer, Martiš; Darlea  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo – dohrávka

15.5. 17.30 Čunovo – Kalinkovo  Piatka, Fischer, Kožuch; Slezák   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

18.5. 17.00 Sv. Jur – V. Leváre  Kakaščik, Hádek, Farkaš; Marczell  

18.5. 17.00 Vrakuňa – MŠK Senec  Tománek, Fischer, Kožuch; Farkaš  

18.5. 17.00 Domino – Závod  Krčová, Valko, Vanek; Slezák

19.5. 17.00 Viničné – Kalinkovo  Chromý (R) za SFZ, Sabela, Samko; Perašín

19.5. 17.00 Kostolište – Limbach  Ďurčo M. (R) za SFZ, Orlíková, Triskal; Lazar

19.5. 17.00 Čunovo – S. Grob  Vasilenko, Tanglmayer, Szakáll; Banič

19.5. 17.00 Jakubov – Lamač  Klúčik, Piatka, Gosiorovský; Brody  

19.5. 17.00 K. Ves – CFK Pezinok  Polák, Hudy, Dujava; Pinček (HP Zohor)  

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo – dohrávka  

15.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Vasilenko, Gosiorovský  

St. dorast SD3R – U19 – 23. kolo

18.5. 17.00 Rohožník – Ružinov  Hajnala, Martiš

19.5. 10.00 Inter „B“ – PŠC Pezinok  Lauer, Samko   

19.5. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec  Kachnič, Gossiorovský

19.5. 11.00 D. N. Ves – NMŠK 1922  Vanek, Krčová

19.5. 14.30 Zohor – Bernolákovo  Hudy, Dujava

19.5. 17.00 D. Lužná – Ivanka p/D  Valko

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 5. kolo

18.5. 9.30 PŠC Pezinok – Rusovce  Ježík  

18.5. 11.00 MŠK Senec – FC Petržalka „B“  Hádek

18.5. 13.00 Ivanka p/D – D. N. Ves  Laciňák

18.5. 14.00 Kalinkovo – NMŠK  1922  Ralbovský   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo – dohrávka

15.5. 17.00 (STREDA) Častá – Šenkvice  Kardelis   

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 4. kolo

18.5. 14.00 Domino „B“ – FK Dúbravka  Valko

19.5. 14.30 Častá – Ružinov  Hádek

19.5. 14.30 Šenkvice – Jarovce  Ježík

19.5. 15.00 Stupava – Sv. Jur  Tománek

Žiaci II. liga starší a mladší MZRL – 21. kolo – dohrávka

15.5. 17.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur  Triskal

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

18.5. 9.00-11.00 FCK Pezinok – Rača  Farkaš     

18.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – PŠC Pezinok  Piatka

18.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rusovce  Fischer  

18.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – Sv. Jur  Martinkovič

18.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice  Polák

18.5. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Vrakuňa  Choreň     

Turnaj 3 družstiev U14, U13 (HP PŠC Pezinok)

22.5. 9.30-14.00 (STREDA) Hajnala, Martiš, Piatka, Hádek, Krčová, Vargová

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 11.-17.5. 2019 č. 31

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne stretnutia WU15 (oba v NTC Senec):

 15.5. 16.00 (STREDA)Slovensko-Bosna a Hercegovina  Krčová, Orlíková, Vargová

 17.5. o 11.00 (PIATOK) Slovensko-Bosna a Hercegovina  Matulová, Pavlačková, Henček

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 5. kolo

11.5. 10.00-12.30 Rača – P. Bystrica  Hudy, Laciňák za Lomňančíka, Polák; Vnuk

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 26. kolo

12.5. 17.00 Rusovce – Bernolákovo  Parilák (R) SFZ za Ruca, Lauer, Hudy; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

12.5. 17.00 Závod – K. Ves  Vasilenko, Polák, Pati Nagy (AR2) za Lomňančíka; Líška

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 4.-8.5. 2019 č. 30

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo

4.5. 17.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Vašš (R) za Lauera, Hegedüs (AR1) za Vašša, Ralbovský; Príkopa  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

5.5. 17.00 Kostolište – MŠK Senec  Bogdáň, Polakovič (AR1) za Lauera, Farkaš; Banič   

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo 

5.5. 10.00 Inter „B“ – Rovinka  Dujava, Lauer za (AR1)

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo

5.5. 8.30 Stupava – Jarovce  Lauer (R) za Polakoviča (Zmena UHČ)

6.5. 15.00 (PONDELOK) FK Dúbravka – Ružinov  Vašš (Zmena dňa)  

8.5. 11.00 (STREDA) Domino – Sv. Jur  Gosiorovský, Kakaščik (Zmena dňa)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rača – Vrakuňa  Vasilenko (R) za Sabelu   

Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.4.-8.5. 2019 č. 30

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 4. kolo 

4.5. 10.00-12.00 Inter – Trenčín  Harajbič, Hudy, Polakovič

4.5. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda  Bohun, Tanglmayer, Srna

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 3. kolo 

8.5. (STREDA) 9.30-11.30 Domino – K. Ves  Harajbič, Tanglmayer, Volek

I.Liga Ženy – 10. kolo

8.5. 14.00 (STREDA) Slovan – Nitra  Vašš, Srna

I.Liga Ženy – 15. kolo

5.5. 10.00 Slovan – B. Bystrica  Martinkovič, Harajbič

5.5. 15.00 NMŠK 1922 – Bardejov  Ralbovský, Gosiorovský

II.Liga Ženy – 17. kolo

4.5. 14.00 FK Dúbravka – FC Petržalka  Sabela

5.5. 14.30 D. Lužná – N. Zámky  Lomňančík  

I.Liga žiačky – 17.kolo

8.5. 16.00 (STREDA) Slovan – Senica  Krčová

Turnaj regionálnych výberov U15

29.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ  Lalo, Klúčik, Farkaš (HP PŠC Pezinok)

29.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ  Farkaš, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

30.4. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek (HP S. Grob)

30.4. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka (HP S. Grob)

1.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Choreň, Vanek, Vasilenko (HP NTC Senec)

1.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Vasilenko, Vanek, Choreň (HP NTC Senec)

Medzinárodný turnaj – EAST – WEST CUP WU15 ročník 2004 a mladšie (HP D. Lužná)

4.5. 9.00-15.00  Tománek, Martiš, Kožuch, Hádek

5.5. 9.00-14.00  Kakaščik, Lomňančík

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 4. kolo

4.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Myjava  Henček, Piatka, Laciňák; Mydlárik   

4.5. 10.00-12.30 Inter – Dubnica  Lalo, Ježík, Pati Nagy; Farkaš   

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 4. kolo

8.5. 13.30-15.30 (STREDA) Domino – Žolík Malacky  Hajnala, Bláha, Tománek; Páchnik   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – semifinále

8.5. 17.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Kalinkovo  Henček, Hegedüs, Polakovič; Keller

8.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rovinka  Lalo, Martiš, Kardelis; Líška

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 24. kolo

1.5. 17.30 (STREDA) Slovan „B“ – D. Lužná  Hegedüs, Tanglmayer, Straka (AR2) za SFZ; Líška   

1.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Ivanka p/D  Tománek, Hudy, Pati Nagy; Ľupták   

1.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – PŠC Pezinok  Harajbič, Cvengroš, Ralbovský; Lazar   

1.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Lalo, Srna, Martiš; Jablonický   

1.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Rača  Bohun, Bláha, Laciňák; Schmidt

1.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Lozorno  Lauer, Martinkovič, Volek; Mydlárik   

1.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Bernolákovo  Polakovič, Henček, Kardelis; Keller   

1.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Rohožník  Vašš, Choreň, Štofik (AR2) za SFZ; Pinček  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 25. kolo

4.5. 17.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Lauer, Vašš, Ralbovský; Príkopa  

5.5. 10.30 Rača – D. N. Ves  Polakovič, Ralbovský, Kardelis; Schmidt   

5.5. 17.00 Rovinka – Slovan „B“  Pavlíková, Martinkovič, Laciňák; Darlea

5.5. 17.00 Rohožník – FC Malacky  Tománek, Lalo, Ježík; Jablonický  

5.5. 17.00 Bernolákovo – Vajnory  Bláha, Tanglmayer, Martiš; Lazar  

5.5. 17.00 Lozorno – Rusovce  Hegedüs, Vašš, Srna; Ľupták   

5.5. 17.00 Most p/B – Tomášov  Hudy, Henček, Volek; Truchlý  

5.5. 17.00 Ivanka p/D – D. Lužná  Choreň, Bohun, Harajbič; Páchnik  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov  Krčová, Čižmár, Triskal; Truchlý    

1.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Domino  Kožuch, Čižmár, Orlíková; Pavlík R.

1.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Závod  Kakaščik, Bogdáň, Klúčik; Vnuk   

1.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – K. Ves  Hádek, Piatka, Szakáll; Darlea

1.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Viničné  Polák, Lomňančík, Gosiorovský; Marczell   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Lamač – CFK Pezinok  Piatka, Dujava, Samko; Perašín   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – Čunovo  Valko, Volek, Farkaš; Príkopa   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Kostolište  Fischer, Vanek, Vasilenko; Slezák  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 25. kolo

4.5. 17.00 Vrakuňa – V. Leváre  Vasilenko, Fischer, Samko; Vnuk  

4.5. 17.00 Domino – S. Grob  Lomňančík, Kakaščik, Gosiorovský; Mókoš  

5.5. 17.00 Viničné – Sv. Jur  Pati Nagy, Szakáll, Triskal; Pavlík R.   

5.5. 17.00 Kostolište – MŠK Senec  Bogdáň, Lauer, Farkaš; Banič   

5.5. 17.00 Čunovo – Kalinkovo  Piatka, Fischer, Klúčik; Slezák   

5.5. 17.00 Jakubov – Limbach  Sabela, Dujava, Polák; Marczell   

5.5. 17.00 K. Ves – Lamač  Kožuch, Valko, Orlíková; Brody (HP Zohor)

5.5. 17.00 CFK Pezinok – Závod  Čižmár, Hádek, Vanek; Pinček

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo 

30.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec  Martiš, Krčová

30.4. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Čižmár, Gosiorovský  

30.4. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – D. Lužná  Pati Nagy, Vašš   

30.4. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka  Kardelis, Bláha  

30.4. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník  Polák, Kožuch (HP UZ Stupava)

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo 

5.5. 10.00 Inter „B“ – Rovinka  Dujava

5.5. 10.30 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Srna, Gosiorovský

5.5. 11.00 D. N. Ves – Ružinov  Fischer, Vasilenko   

5.5. 14.30 Zohor – PŠC Pezinok  Orlíková, Valko

5.5. 17.00 D. Lužná – NMŠK 1922  Vasilenko

6.5. 17.30 (PONDELOK) Ivanka p/D – MŠK Senec  Hajnala, Tanglmayer

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 2. kolo

30.4. 15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – FC Petržalka „B“  Bogdáň

30.4. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – Rusovce  Valko  

30.4. 17.00 (UTOROK) Kalinkovo – D. N. Ves  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 3. kolo

4.5. 12.30 Rusovce – Ivanka p/D  Čižmár

4.5. 14.00 FC Petržalka „B“ – Kalinkovo  Bogdáň

5.5. 9.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Vasilenko

5.5. 10.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Vanek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Ružinov – Sv. Jur  Samko

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 2. kolo

4.5. 14.00 Domino – Sv. Jur  Gosiorovský, Kakaščik

5.5. 12.30 FK Dúbravka – Ružinov  Vašš   

5.5. 14.30 Častá – Šenkvice  Kardelis

5.5. 15.30 Stupava – Jarovce  Polakovič

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

4.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – Rača  Choreň, Farkaš

4.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – CFK Pezinok  Jacečko (R) za ObFZ-m   

4.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Valko   

4.5. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rusovce  Abrman (R) za ObFZ-m

5.5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Vrakuňa  Polák  

5.5. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Sv. Jur  Triskal

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Farkaš

8.5. 9.00-11.00 (STREDA) CFK Pezinok – Bernolákovo  Klúčik

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rača – Vrakuňa  Sabela   

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Pati Nagy

8.5. 9.30-11.30 (STREDA) Rusovce – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

8.5. 10.00-12.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922  Hádek

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „A“ – Skupina o postup 4. kolo

5.5. 14.00 Ivanka p/D – Inter ,,B”  Harajbič

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 27.4.-1.5. 2019 č. 29

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 14. kolo

28.4. 15.00 NMŠK 1922 – Ružomberok  Dujava (R) za Kakaščika

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 22. kolo  

27.4. 16.00 Start Brno – Sparta Brno  Hudy, Tománek (AR1) za Kožucha, Lomňančík; Slezák

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

27.4. 17.00 Domino – Kalinkovo  Bohun, Dujava, Pati Nagy (AR2) za Kakaščika; Brody   

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

1.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Viničné  Polák (R) za Lomňančika, Lomňančík (AR1) za Poláka, Gosiorovský; Marczell   

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo 

27.4. 17.00 Rohožník – Rovinka  Kožuch (R) za Tománka

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo 

30.4. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Čižmár, Gosiorovský (AR1) za Kakaščika

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 1. kolo

28.4. 10.00 NMŠK 1922 – Kalinkovo  Kardelis (R) za Kakaščika

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 2. kolo

30.4. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – Rusovce  Valko (R) za Piatku  

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Ružinov – Sv. Jur  Samko (Zmena dňa)   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

27.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Ralbovský (R) za Kakaščika

27.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok  Šafárik (R) za ObFZ-m  

Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.4.-2.5. 2019 č. 29

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 26. kolo

24.4. 15.00 (STREDA) Trnava – Prešov  Malárik, Tománek, Henček; Hodoško

27.4. 11.00 D. Streda – Michalovce  Ruc, Bláha, Lauer; Richtárik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 26. kolo

27.4. 11.00-13.15 Slovan – Ružomberok  Čižmár, Piatka, Kardelis

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 3. kolo 

25.4. 15.00-17.00 (ŠTVRTOK) Slovan – Inter  Choreň,  Vasilenko, Vanek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 2. kolo 

25.4. 15.00-17.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Senica  Vašš, Volek, Krčová

I.Liga Ženy – 14. kolo

27.4. 15.30 Slovan – Žilina  Vanek, Orlíková

28.4. 15.00 NMŠK 1922 – Ružomberok  Kakaščik

II.Liga Ženy – 16. kolo

27.4. 17.00 Sv. Jur – Kopčany  Ralbovský

28.4. 17.00 FC Petržalka – D. Lužná  Hudy

I.Liga dorastenky – 16. kolo

27.4. 9.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bogdáň

I.Liga žiačky – 16.kolo

27.4. 11.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bogdáň

Turnaj regionílnych výberov U15

29.4. 10.00 (PONDELOK) BFZ – VsFZ  Lalo, Klúčik, Farkaš (HP PŠC Pezinok)

29.4. 11.45 (PONDELOK) SsFZ – ZsFZ  Farkaš, Klúčik, Lalo (HP PŠC Pezinok)

30.4. 10.00 (UTOROK) SsFZ – BFZ  Piatka, Valko, Hádek (HP S. Grob)

30.4. 11.45 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ  Hádek, Valko, Piatka (HP S. Grob)

1.5. 9.30 (STREDA) VsFZ – SsFZ  Choreň, Vanek, Vasilenko (HP NTC Senec)

1.5. 11.15 (STREDA) ZsFZ – BFZ Vasilenko, Vanek, Choreň (HP NTC Senec)

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 3. kolo

28.4. 11.30-14.00 K. Ves – FC Petržalka  Vašš, Kožuch, Hudy; Jablonický  (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 3. kolo

27.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – P. Bystrica  Srna, Martiš, Henček; Darlea

27.4. 10.00-12.30 Rača – Púchov  Polakovič, Cvengroš, Gosiorovský; Príkopa

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 22. kolo   

27.4. 16.00 Start Brno – Sparta Brno  Hudy, Kožuch, Lomňančík; Slezák

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 23. kolo

27.4. 17.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Štipčák, Julínek, Šustr za JmKFS; Pinček

27.4. 17.00 D. Lužná – Báhoň  Bláha, Vašš, Martinkovič; Truchlý

28.4. 10.30 Rača – Vajnory  Henček, Hegedüs, Srna; Ľupták

28.4. 17.00 Rohožník – Slovan „B“  Lauer, Polakovič, Kachnič; Schmidt   

28.4. 17.00 Bernolákovo – Rovinka  Lalo, Harajbič, Volek; Darlea   

28.4. 17.00 Lozorno – FC Malacky  Cvengroš, Pati Nagy, Ralbovský; Príkopa   

28.4. 17.00 Most p/B – Rusovce  Tománek, Martiš, Choreň; Lazar   

28.4. 17.00 Ivanka p/D – Tomášov  Pavlíková, Kardelis, Laciňák; Líška  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 24. kolo

1.5. 17.30 (STREDA) Slovan „B“ – D. Lužná  Hegedüs, Tanglmayer, Straka (AR2) za SFZ; Líška   

1.5. 17.30 (STREDA) Báhoň – Ivanka p/D  Tománek, Hudy, Pati Nagy; Ľupták   

1.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – PŠC Pezinok  Harajbič, Cvengroš, Ralbovský; Lazar   

1.5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B  Lalo, Srna, Martiš; Jablonický   

1.5. 17.30 (STREDA) Rusovce – Rača  Bohun, Bláha, Laciňák; Schmidt

1.5. 17.30 (STREDA) Vajnory – Lozorno  Lauer, Martinkovič, Volek; Mydlárik   

1.5. 17.30 (STREDA) FC Malacky – Bernolákovo  Polakovič, Henček, Kardelis; Keller   

1.5. 17.30 (STREDA) Rovinka – Rohožník  Vašš, Choreň, Štofik (AR2) za SFZ; Pinček  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

27.4. 17.00 Domino – Kalinkovo  Bohun, Dujava, Kakaščik; Brody   

28.4. 17.00 Viničné – V. Leváre  Piatka, Hádek, Farkaš; Banič   

28.4. 17.00 Kostolište – Vrakuňa  Čižmár, Orlíková, Szakáll; Pavlík R.

28.4. 17.00 Čunovo – Sv. Jur  Bogdáň, Bláha, Samko; Vnuk

28.4. 17.00 Jakubov – MŠK Senec  Vasilenko, Martinkovič, Klúčik; Farkaš   

28.4. 17.00 K. Ves – Limbach  Vanek, Bohun, Lomňančík; Perašín (HP Zohor)  

28.4. 17.00 CFK Pezinok – S. Grob  Polák, Krčová, Valko; Keller  

28.4. 17.00 Závod – Lamač  Fischer, Gosiorovský, Triskal; Marczell  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

1.5. 11.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov  Krčová, Čižmár, Triskal; Truchlý    

1.5. 17.30 (STREDA) Limbach – Domino  Kožuch, Čižmár, Orlíková; Pavlík R.

1.5. 17.30 (STREDA) V. Leváre – Závod  Kakaščik, Bogdáň, Klúčik; Vnuk   

1.5. 17.30 (STREDA) S. Grob – K. Ves  Hádek, Piatka, Szakáll; Darlea

1.5. 17.30 (STREDA) Vrakuňa – Viničné  Lomňančik, Polák, Gosiorovský; Marczell   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Lamač – CFK Pezinok  Piatka, Dujava, Samko; Perašín   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – Čunovo  Valko, Volek, Farkaš; Príkopa   

2.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – Kostolište  Fischer, Vanek, Vasilenko; Slezák  

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo 

27.4. 9.00 MŠK Senec – NMŠK 1922  Pati Nagy, Hádek

27.4. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok  Vasilenko, Triskal

27.4. 17.00 Rohožník – Rovinka  Tománek

27.4. 17.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Hegedüs, Samko

28.4. 14.30 Zohor – Inter „B“  Lomňančík

28.4. 17.00 D. Lužná – Ružinov  Kožuch

St. dorast SD3R – U19 – 20. kolo 

30.4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec  Krčová, Martiš

30.4. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Ivanka p/D  Čižmár, Kakaščik

30.4. 17.00 (UTOROK) Bernolákovo – D. Lužná  Pati Nagy, Vašš   

30.4. 17.00 (UTOROK) Ružinov – Iskra Petržalka  Kardelis, Bláha  

30.4. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Srna, Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Inter „B“ – Rohožník  Polák, Kožuch (HP UZ Stupava)

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 1. kolo

27.4. 12.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Laciňák

27.4. 14.00 FC Petržalka – MŠK Senec  Vasilenko

28.4. 9.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Polakovič   

28.4. 10.00 NMŠK 1922 – Kalinkovo  Kakaščik

Ml. dorast  – U17 – Skupina o víťaza – 2. kolo

30.4. 15.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Volek

30.4. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – FC Petržalka „B“  Bogdáň

30.4. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – Rusovce  Piatka  

30.4. 17.00 (UTOROK) Kalinkovo – D. N. Ves  Hádek

Ml. dorast  – U17 – Skupina o umiestnenie – 1. kolo

28.4. 12.00 Jarovce – FK Dúbravka  Triskal

28.4. 13.00 Ružinov – Sv. Jur  Samko    

28.4. 14.30 Častá – Domino  Henček  

28.4. 14.30 Šenkvice – Stupava  Hegedüs

 Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Šenkvice  Hajnala   

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Sv. Jur – Vrakuňa  Ježík

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – Žolík Malacky  Vasilenko

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – PFA ŠTK Šamorín  Farkaš

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Valko    

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Bernolákovo  Vanek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

27.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rača  Křivan (R) za ObFZ-m

27.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Kakaščik

27.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – CFK Pezinok  (R) za ObFZ-m  

27.4. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – PŠC Pezinok  Valko

28.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Sv. Jur  Dujava

28.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – Šenkvice  Gosiorovský

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM  – Skupina o postup 2. kolo

28.4. 14.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S  Laciňák

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast SD4V – 14. kolo

28.4. 14.30 CFK Pezinok – Lozorno  Valko

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 20.-21.4. 2019 č. 28

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 13. kolo

21.4. 12.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bláha, Kakaščik, Triskal (Zmena UHČ)

Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.-24.4. 2019 č. 28

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 2. kolo 

16.4. 13.00 -15.00 (UTOROK) Inter – Trnava  Tománek, Kožuch, Lomňančík (HP UT Stupava)

SP Ženy – semifinále

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan – Nitra  Krčová, Martiš, Vasilenko  

I.Liga Ženy – 13. kolo

21.4. 15.00 NMŠK 1922 – Slovan  Bláha, Kakaščik, Triskal

II.Liga Ženy – 15. kolo

18.4. 18.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Komárno  Hádek

20.4. 14.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Bogdáň

21.4. 17.00 FC Petržalka – N. Zámky  Henček

I.Liga dorastenky – 15. kolo

17.4. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Tanglmayer

18.4. 13.30 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Krčová

I.Liga žiačky – 15.kolo

17.4. 18.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Myjava  Tanglmayer

18.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Krčová

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 2. kolo

17.4. 13.30-16.00 (STREDA) Inter – K. Ves  Tománek, Kožuch, Fischer; Brody

18.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Gabčíkovo  Bohun, Vasilenko, Martiš; Lazar

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 2. kolo

18.4. 11.00-13.30 (ŠTVRTOK) Domino – L. Trnava  Hajnala, Piatka, Volek; Marczell

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 22. kolo

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan „B“ – Báhoň  Choreň, Kardelis, Harajbič; Schmidt  

19.4. 10.30 (PIATOK) Vajnory – Most p/B  Vašš, Tanglmayer, Ježík; Keller   

19.4. 10.30 (PIATOK) Rohožník – Bernolákovo  Pavlíková, Bláha, Srna; Páchnik

19.4. 11.00 (PIATOK) D. N. Ves – Ivanka p/D  Hudy, Henček, Ralbovský; Líška

19.4. 13.00 (PIATOK) Rovinka – Lozorno  Bohun, Kachnič, Martiš; Jablonický   

19.4. 17.00 (PIATOK) FC Malacky – Rača  Hegedüs, Lalo, Cvengroš; Darlea   

21.4. 17.00 Tomášov – D. Lužná  Hajnala, Pati Nagy, Volek; Pinček 

21.4. 17.00 Rusovce – PŠC Pezinok  Polakovič, Tománek, Martinkovič; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

19.4. 10.30 (PIATOK) Limbach – CFK Pezinok  Ďurčo M. (R) za SFZ, Polák, Kožuch; Vnuk

19.4. 11.00 (PIATOK) Kalinkovo – K. Ves  Lomňančík, Fischer, Triskal; Truchlý  

19.4. 11.00 (PIATOK) Sv. Jur – Jakubov  Hádek, Piatka, Samko; Perašín

19.4. 17.00 (PIATOK) S. Grob – Závod  Vanek, Vasilenko, Farkaš; Marczell

19.4. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Domino  Čižmár, Gosiorovský, Bogdáň; Mydlárik

20.4. 17.00 Vrakuňa – Čunovo  Kakaščik, Kardelis, Klúčik; Banič

21.4. 17.00 V. Leváre – Lamač  Krčová, Choreň, Szakáll; Brody  

21.4. 17.00 Kostolište – Viničné  Valko, Piatka, Dujava; Slezák  

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo 

17.4. 16.00 (STREDA) Ružinov – Ivanka p/D  Hajnala, Gosiorovský

18.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – D. N. Ves  Lomňančík, Polák (HP UT Stupava)

18.4. 17.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – D. Lužná  Pati Nagy, Farkaš

20.4. 17.00 Bernolákovo – MŠK Senec  Vasilenko, Čižmár, Gosiorovský

20.4. 17.00 Rohožník – Zohor  Kožuch, Lomňančík

21.4. 11.30 Rovinka – NMŠK 1922  Srna, Ralbovský   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 18. kolo

18.4. 9.00 (ŠTVRTOK) Domino „B“ – FK Dúbravka  Volek

18.4. 16.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – FC Petržalka „B“  Bogdáň

18.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Jarovce – D. N. Ves  Triskal   

21.4. 15.00 FC Stupava – NMŠK 1922  Polák

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

20.4. 13.00 PŠC Pezinok – Kalinkovo  Lalo

20.4. 14.30 Sv. Jur – Častá  Farkaš    

20.4. 17.00 Malinovo – Šenkvice  Valko

21.4. 15.00 MŠK Senec – Ivanka p/D  Hádek (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Rusovce  Kakaščik  

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Šenkvice Ježík

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – Vrakuňa  Piatka

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Volek     

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Šenkvice  Hajnala   

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Sv. Jur – Vrakuňa  Ježík

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rusovce – Žolík Malacky  Vasilenko

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – PFA ŠTK Šamorín  Farkaš

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – FKP Dúbravka  Valko    

24.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Bernolákovo  Bogdáň

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 13.-14.4. 2019 č. 27

Súťaže riadené SFZ

I.Liga Ženy – 12. kolo

14.4. 15.00 NMŠK 1922 – Žilina  Ralbovský, Farkaš    

II.Liga Ženy – 14. kolo

14.4. 17.00 FC Petržalka – Komárno  Sabela (R) za Ralbovského          

Súťaže riadené BFZ

St. dorast SD3R – U19 – 17. kolo 

D.Lužná – Šamorín Hamuliakovo (Nehrá sa)

13.4. 16.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Kakaščik, Sabela, Abrman (AR2) za ObFZ-m   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

13.4. 9.30-11.30 Šenkvice – Sv. Jur  Sobolová (R) ObFZ-v za Ježíka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10.-17.4. 2019 č. 27

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutie

11.4. 12.00 (ŠTVRTOK) Slovensko 18 – Rumunsko 18  Ruc, Jankovič, Straka, Choreň (HP NTC Senec)

St. dorast LSD – U19 – 24. kolo

13.4. 11.00 D. Streda – Trenčín  Malárik, Lauer, Henček; Kopča

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 24. kolo

13.4. 11.00-13.15 Slovan – Senica  Hajnala, Tanglmayer, Tománek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ- o titul) – 1. kolo 

13.4. 10.00-12.00 Slovan – Trenčín  Srna, Hegedüs, Ralbovský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-o titul) – 2. kolo 

16.4. 14.00 -16.00 (UTOROK) Inter – Trnava  Tománek, Kožuch, Lomňančík (HP FKP Dúbravka)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 1. kolo 

10.4. 16.00-18.00 (STREDA) FC Petržalka – Domino  Bogdáň, Vasilenko, Vanek

13.4. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov  Bláha, Volek, Samko

SP Ženy – semifinále

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan – Nitra  Krčová, Martiš, Vasilenko  

I.Liga Ženy – 12. kolo

14.4. 10.00 Slovan – Trnava  Cvengroš,  Harajbič

II.Liga Ženy – 14. kolo

13.4. 14.00 FK Dúbravka – Čaka  Vanek

14.4. 10.00 D. Lužná – Sv. Jur  Srna 

14.4. 17.00 FC Petržalka – Komárno  Ralbovský

I.Liga dorastenky – 14. kolo

13.4. 9.00 NMŠK 1922 – Nitra  Vašš

I.Liga žiačky – 14.kolo

13.4. 11.00 NMŠK 1922 – Nitra  Vašš

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o titul) – 1. kolo

14.4. 10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce  Choreň, Lalo, Vasilenko; Perašín (HP Lamač)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 (NČ o zostup) – 1. kolo

13.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Púchov  Čižmár, Kardelis, Bogdáň; Vnuk

13.4. 10.00-12.30 Rača – Domino  Harajbič, Hudy, Kožuch; Ľupták   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

10.4. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Srna, Hajnala, Čižmár; Schmidt

10.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Tomášov  Cvengroš, Ralbovský, Kardelis; Mydlárik 

10.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rovinka  Hegedüs, Tománek, Piatka; Lazar               

10.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná  Ježík, Bohun, Lalo; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 21. kolo

13.4. 16.30 PŠC Pezinok – Vajnory  Bohun, Choreň, Laciňák; Truchlý  

13.4. 16.30 D. Lužná – D. N. Ves  Lalo, Martiš, Kachnič; Páchnik

13.4. 16.30 Báhoň – Tomášov  Polakovič, Cvengroš, Martinkovič; Jablonický  

14.4. 10.30 Rača – Rovinka  Bláha, Vašš, Ralbovský; Pinček

14.4. 16.30 Bernolákovo – Slovan „B“  Tománek, Henček, Tanglmayer; Mydlárik  

14.4. 16.30 Lozorno – Rohožník  Parilák (R) za SFZ, Harajbič, Ježík; Darlea  

14.4. 16.30 Most p/B – FC Malacky  Malárik (R) za SFZ, Kardelis, Srna; Schmidt  

14.4. 16.30 Ivanka p/D – Rusovce  Hegedüs, Hudy, Volek; Keller  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 22. kolo

17.4. 16.30 (STREDA) Slovan „B“ – Báhoň  Choreň, Kardelis, Ralbovský; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

13.4. 11.00 K. Ves – MŠK Senec  Polák, Kakaščik, Sabela; Brody (HP Zohor)

13.4. 16.30 Domino – Sv. Jur  Vasilenko, Valko, Klúčik; Marczell  

13.4. 16.30 Lamač – S. Grob  Piatka, Gosiorovský, Hádek; Pavlík R.  

14.4. 16.30 Kostolište – V. Leváre  Fischer, Triskal, Vanek; Farkaš

14.4. 16.30 Čunovo – Viničné  Čižmár, Lomňančík, Samko; Slezák  

14.4. 16.30 Jakubov – Vrakuňa  Pati Nagy, Dujava, Szakáll; Lazar  

14.4. 16.30 CFK Pezinok – Kalinkovo  Kožuch, Laciňák, Hajnala; Banič  

14.4. 16.30 Závod – Limbach  Bogdáň, Lauer, Gosiorovský; Ľupták  

St. dorast SD3R – U19 – 17. kolo 

13.4. 9.00 MŠK Senec – Ružinov  Hádek, Piatka

13.4. 10.30 Iskra Petržalka – Inter  Triskal, Vanek

13.4. 13.00 NMŠK 1922 – Bernolákovo  Valko, Klúčik   

13.4. 16.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Kakaščik, Sabela    

14.4. 11.00 D. N. Ves – Rohožník  Polakovič, Sabela

14.4. 14.00 Zohor – Rovinka  Klúčik, Šabiková (AR1) za ObFZ-v

14.4. 16.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo  Bohun, Martiš   

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo 

17.4. 16.00 (STREDA) Ružinov – Ivanka p/D  Hajnala, Gosiorovský

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 17. kolo

13.4. 11.30 FC Stupava – FK Dúbravka  Lomňančík

13.4. 12.30 Rusovce – Jarovce  Gosiorovský

13.4. 15.30 FC Petržalka „B“ – Domino „B“  Lomňančík   

14.4. 9.00 D. N. Ves – Ružinov  Sabela, Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo

13.4. 9.30 PŠC Pezinok – Malinovo  Martinkovič

14.4. 10.30 Ivanka p/D – Kalinkovo  Tanglmayer  

14.4. 14.00 Šenkvice – Sv. Jur  Kakaščik

14.4. 14.00 Častá – MŠK Senec  Piatka

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

13.4. 9.30-11.30 Šenkvice – Sv. Jur  Ježík

13.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – Rača  Pati Nagy

13.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922  Choreň

14.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Lomňančík

14.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – Rusovce  Henček

14.4. 14.00-16.00 PFA ŠTK Šamorín – MŠK Senec  Hádek  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) Rača – Rusovce  Kakaščik  

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Sv. Jur  Lalo

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) CFK Pezinok – Šenkvice Ježík

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) MŠK Senec – Vrakuňa  Piatka

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Volek     

17.4. 17.00-15.00 (STREDA) FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín  Vanek

Turnaj BFZ žiaci 2007 ml., dievčatá 2006 ml.

10.4. 9.00-15.00 (STREDA)  Šusták, Vargová, Malovec Ri. za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 18. kolo

14.4. 14.30 Ivanka p/D – Jarovce  Volek (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast – SD4V

14.4. 14.00 CFK Pezinok – Most p/B  Hajnala, Laciňák   

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 6.-10.4. 2019 č. 26

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 9. kolo 

7.4. 11.00-13.00 Domino – Senica  Hudy, Martiš, Samko

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 (NČ-umiestnenie) – 1. kolo 

10.4. 16.00-18.00 (STREDA) FC Petržalka – Domino  Bogdáň, Kakaščik, Vanek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

10.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Tomášov  Cvengroš (R) za Bláhu, Ralbovský (AR1) za Cvengroša, Kardelis; Príkopa   

St. dorast SD3R – U19 – 16. kolo 

7.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  Vašš   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 16. kolo

7.4. 13.00 Ružinov – Rusovce  Srna (R) za Martiša

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

7.4. 9.30-11.30 Rača – Sv. Jur  Hajnala (R) za Harajbiča  

Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.-10.4. 2019 č. 26

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 23. kolo

6.4. 11.00 Slovan – Trnava  Kiss, Lauer, Bláha; Zábranský  

II.Liga Ženy – 13. kolo

6.4. 16.30 Sv. Jur – FC Petržalka  Sabela

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 18. kolo

6.4. 10.00-12.30 Rača – Gabčíkovo  Srna, Martinkovič, Piatka; Pavlík R.

7.4. 10.00-12.30 K. Ves – Žolík Malacky  Čižmár, Tanglmayer, Vanek; Príkopa (HP UT Pasienky)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 18. kolo

6.4. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka  Bohun, Pati Nagy, Laciňák; Marczell

6.4. 10.00-12.30 Domino – Púchov  Hegedüs, Kakaščik, Ralbovský; Truchlý   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

10.4. 16.30 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Srna, Hajnala, Čižmár; Schmidt

10.4. 16.30 (STREDA) Kalinkovo – Tomášov  Bláha, Cvengroš, Kardelis; Príkopa   

10.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rovinka  Hegedüs, Tománek, Piatka; Lazar               

10.4. 16.30 (STREDA) Bernolákovo – D. Lužná  Ježík, Bohun, Lalo; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo – dohrávky  

3.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

3.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rusovce  Tománek, Martiš, Volek; Truchlý

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 20. kolo

6.4. 15.30 Slovan „B“ – Tomášov  Vašš, Hudy, Volek; Lazar  

6.4. 16.30 D. N. Ves – Báhoň  Harajbič, Tanglmayer, Martiš; Keller

7.4. 16.30 Rusovce – D. Lužná  Lauer, Pati Nagy, Laciňák; Ľupták   

7.4. 16.30 Vajnory – Ivanka p/D  Tománek, Martinkovič, Srna; Darlea

7.4. 16.30 FC Malacky – PŠC Pezinok  Henček, Bláha, Ralbovský; Páchnik     

7.4. 16.30 Rovinka – Most p/B  Lalo, Bohun, Ježík; Mydlárik   

7.4. 16.30 Rohožník – Rača  Cvengroš, Polakovič, Kardelis; Jablonický  

7.4. 16.30 Bernolákovo – Lozorno  Ruc (R) za SFZ, Hegedüs, Hajnala; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

3.4. 16.30 (STREDA) Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

3.4. 16.30 (STREDA) Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 20. kolo

5.4. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – CFK Pezinok  Krčová, Martiš, Henček; Líška

6.4. 11.00 K. Ves – Sv. Jur  Lomňančík, Čižmár, Vanek; Farkaš (HP Zohor)

6.4. 16.30 Vrakuňa – Domino  Hádek, Kachnič, Polák; Brody

7.4. 16.30 V. Leváre – S. Grob  Valko, Dujava, Orlíková; Banič   

7.4. 16.30 Limbach – Lamač  Vasilenko, Kakaščik, Triskal; Perašín  

7.4. 16.30 Kalinkovo – Závod  Piatka, Choreň, Szakáll; Slezák

7.4. 16.30 Viničné – Jakubov  Fischer, Kožuch, Klúčik; Schmidt

7.4. 16.30 Kostolište – Čunovo  Sabela, Volek, Gosiorovský; Vnuk  

St. dorast SD3R – U19 – 16. kolo 

6.4. 11.00 Ružinov – NMŠK 1922  Hajnala, Gosiorovský

6.4. 13.45 PŠC Pezinok – MŠK Senec  Kožuch, Tománek

6.4. 16.30 Rohožník – Iskra Petržalka  Polakovič, Dujava

7.4. 11.30 Rovinka – Bernolákovo  Bohun, Ježík   

7.4. 12.30 Inter „B“ – D. Lužná  Vány, Šusták za ObFZ-m (HP UT Stupava)

7.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  Vašš, Samko   

7.4. 14.00 Zohor – D. N. Ves „B“  Lomňančík, Polák

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 16. kolo

6.4. 14.00 Domino „B“ – D. N. Ves  Kardelis   

7.4. 10.00 NMŠK 1922 – FK Dúbravka  Volek

7.4. 13.00 Ružinov – Rusovce  Martiš

7.4. 15.00 Stupava – FC Petržalka „B“  Šusták, Vány za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo

6.4. 14.00 MŠK Senec – Sv. Jur  Valko (HP Igram)

6.4. 16.30 Malinovo – Ivanka p/D  Choreň

7.4. 12.00 Kalinkovo – Častá  Szakáll

7.4. 14.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

6.4. 9.00-11.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Ježík   

6.4. 9.00-11.00 CFK Pezinok – Žolík Malacky  Lalo

6.4. 9.30-11.30 Rusovce – Šenkvice  Cvengroš

6.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PFA ŠTK Šamorín  Vasilenko

6.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – FKP Dúbravka  Henček

7.4. 9.30-11.30 Rača – Sv. Jur  Harajbič  

Výber regionálnych výberov – HP OFK D.Lužná

2.4. 11.00 (UTOROK) BFZ U17 – JmKFS U17  Choreň, Martiš, Krčová

2.4. 13.00 (UTOROK) BFZ U16 – JmKFS U16  Krčová, Martiš, Choreň

Turnaj BFZ žiaci 2007 ml., dievčatá 2006 ml.

10.4. 9.00-15.00 (STREDA)  Šusták, Vargová, Malovec Ri. za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 30.3.-3.4. 2019 č. 25

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo 

31.3. 11.30-13.30 K. Ves – D. Streda  Lauer, Čižmár, Samko (Zmena UHČ, zmena HP Lamač)

I.Liga Ženy – 10. kolo

8.5. 14.00 (STREDA) Slovan – FC Petržalka  Vašš, Srna ( Nový termín HP Prievoz)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo – dohrávky 

3.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rusovce  Tománek (R) za Budáča, Martiš (R) za Laciňáka, Volek; Truchlý  

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo 

31.3. 12.30 Zohor – Iskra Petržalka  Lalo, Šabiková (AR1) za ObFZ-vidiek

Výber regionálnych výberov – Ihrisko OFK D.Lužná

2.4. 11.00 (UTOROK) BFZ U17 – JmKFS U17  Choreň, Martiš (AR1) za Hajnalu, Krčová (AR2) za Henčeka

2.4. 13.00 (UTOROK) BFZ U16 – JmKFS U16  Krčová (R) za Henčeka, Hajnala, Martiš (AR2) za Choreňa

Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.3.-3.4. 2019 č. 25

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo 

30.3. 9.30-11.30 Inter – Trnava  Hudy, Polakovič, Dujava (HP UT Stupava)

30.3. 10.00-12.00 Domino – FC Nitra  Budáč, Krčová, Ralbovský

31.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Prievidza  Harajbič, Hegedüs, Gosiorovský

31.3. 10.00-12.00 K. Ves – D. Streda  Lauer, Čižmár, Samko (HP UT Pasienky)

I.Liga Ženy – 10. kolo

31.3. 10.00 Slovan – FC Petržalka  Vašš, Srna (HP UT Prievoz)

31.3. 15.00 NMŠK 1922 – Trnava  Martiš

II.Liga Ženy – 12. kolo

31.3. 10.00 D. Lužná – Kopčany  Budáč

31.3. 17.00 FC Petržalka – Čaka  Choreň

I.Liga dorastenky – 12. kolo

30.3. 9.00 NMŠK 1922 – Trnava  Bogdáň

I.Liga žiačky – 12.kolo

30.3. 11.00 NMŠK 1922 – Trnava  Bogdáň

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 17. kolo

30.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – L. Trnava  Henček, Martiš, Cvengroš; Farkaš

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 17. kolo

30.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Domino  Choreň, Lomňančík, Tománek; Brody  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo – dohrávky  

3.4. 16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

3.4. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – Rusovce  Budáč, Laciňák, Volek; Truchlý

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 19. kolo

30.3. 15.00 PŠC Pezinok – Rovinka  Lauer, Harajbič, Kachnič; Jablonický   

30.3. 15.00 D. Lužná – Vajnory  Hegedüs, Lalo, Ježík; Líška

30.3. 15.00 Báhoň – Rusovce  Bláha, Kardelis, Srna; Darlea

31.3. 10.30 Rača – Bernolákovo  Hudy, Choreň, Martiš; Lazar  

31.3. 15.00 Lozorno – Slovan „B“  Cvengroš, Tománek, Laciňák; Ľupták

31.3. 15.00 Most p/B – Rohožník  Hajnala, Martinkovič, Volek; Príkopa  

31.3. 15.00 Ivanka p/D – FC Malacky  Polakovič, Vašš, Tanglmayer; Truchlý  

31.3. 15.00 Tomášov – D. N. Ves  Bohun, Henček, Ralbovský; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

3.4. 16.30 (STREDA) Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

3.4. 16.30 (STREDA) Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

30.3. 11.00 K. Ves – Vrakuňa  Kožuch, Triskal, Samko; Slezák (HP Zohor)

30.3. 15.00 Domino – Viničné  Vanek, Gosiorovský, Sabela; Vnuk

30.3. 15.00 Lamač – Kalinkovo  Čižmár, Valko, Klúčik; Banič  

31.3. 15.00 Čunovo – V. Leváre  Bogdáň, Piatka, Szakáll; Marczell  

31.3. 15.00 Jakubov – Kostolište  Krčová, Bláha, Pavlíková; Perašín  

31.3. 15.00 CFK Pezinok – Sv. Jur  Pati Nagy, Hádek, Vasilenko; Keller

31.3. 15.00 Závod – MŠK Senec  Kakaščik, Dujava, Fischer; Pavlík R.

31.3. 15.00 S. Grob – Limbach  Polák, Srna, Lomňančík; Pinček   

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo 

29.3. 15.30 (PIATOK) NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Choreň, Vanek

30.3. 9.00 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo Piatka, Hádek

30.3. 15.00 Ivanka p/D – Inter „B“  Hajnala, Bogdáň

30.3. 15.00 Bernolákovo – Ružinov  Tanglmayer, Vasilenko  

31.3. 11.00 D. N. Ves – Rovinka  Kardelis, Vanek

31.3. 12.30 Zohor – Iskra Petržalka  Lalo, (AR1) za ObFZ-v  

31.3. 15.00 D. Lužná – Rohožník  Kachnič, Triskal

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo

30.3. 12.30 Rusovce – Domino  Kakaščik

30.3. 15.30 FC Petržalka „B“ – NMŠK 1922  Budáč

31.3. 9.00 D. N. Ves – Stupava  Vanek, Kardelis

31.3. 12.30 Jarovce – Ružinov  Ihnacik, Ťažký za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo

30.3. 9.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur  Klúčik   

31.3. 10.30 Ivanka p/D – Šenkvice  Tanglmayer

31.3. 12.30 Častá – Malinovo  Ježík

31.3. 13.00 MŠK Senec – Kalinkovo  Rataj, Vargová za ObFZ-m (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

30.3. 9.30-11.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Pati Nagy

30.3. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Rača  Polák

31.3. 9.00-11.00 Sv. Jur – Rusovce   Sabela

31.3. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec  Kožuch

31.3. 9.30-11.30 Vrakuňa – CFK Pezinok  Volek

31.3. 14.00-16.00 PFA ŠTK Šamorín  – Bernolákovo  Budáč   

Výber regionálnych výberov

2.4. 11.00 (UTOROK) BFZ U17 – JmKFS U17  Choreň, Hajnala, Henček

2.4. 13.00 (UTOROK) BFZ U16 – JmKFS U16  Henček, Hajnala, Choreň

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 16. kolo

31.3. 13.00 Ivanka p/D – Blatné  Tanglmayer

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

St. dorast SD4V – 10. kolo

31.3. 12.30 CFK Pezinok – Kráľová p/S  Vasilenko, Hádek 

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 23.-24.3. 2019 č. 24

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo 

23.3. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Lalo, Polák, Kožuch (HP UT Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 18. kolo

24.3. 15.00 FC Malacky – D. Lužná  Chromý (R) SFZ za Budáča, Bohun, Srna; Jablonický  

 St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo 

23.3. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922  Kardelis, Ralbovský (AR1) za Budáča

24.3. 12.30 Zohor – D. Lužná  Lomňančík, Šabiková (AR1) za ObFZ-v

Obsadenie R a DS – PR BFZ 19.-24.3. 2019 č. 24

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 21. kolo

22.3. 15.00 (PIATOK) D. Streda – Ružomberok  Parilák, Halíček, Bláha; Makový

23.3. 11.00 Trnava – Zilina  Ježík, Henček, Choreň; Minárčik

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 21. kolo

19.3. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Nitra  Choreň, Hajnala, Martiš  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo 

23.3. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Lalo, Polák, Kožuch

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 16. kolo

23.3. 10.00-12.30 Rača – Myjava  Polakovič Ľ., Čižmár, Fischer; Keller

23.3. 14.00-16.30 K. Ves – Gabčíkovo  Hajnala, Ježík, Vašš; Darlea (UT Pasienky)

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 15. kolo – dohrávka

19.3. 11.30-14.00 (UTOROK) Domino – Z. Moravce  Cvengroš, Lalo, Piatka; Pinček  

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 16. kolo

23.3. 10.00-12.30 Inter – Domino  Harajbič, Bohun, Volek; Jablonický (HP UT Stupava) 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 18. kolo

24.3. 10.30 Slovan „B“ – D. N. Ves  Pavlíková, Bláha, Kardelis; Pinček

24.3. 15.00 Rusovce – Tomášov  Hegedüs, Hudy, Ježík; Mydlárik  

24.3. 15.00 Vajnory – Báhoň  Cvengroš, Martinkovič, Ralbovský; Truchlý  

24.3. 15.00 FC Malacky – D. Lužná  Budáč, Bohun, Srna; Jablonický  

24.3. 15.00 Rovinka – Ivanka p/D  Henček, Kachnič, Martiš; Schmidt  

24.3. 15.00 Rohožník – PŠC Pezinok  Choreň, Laciňák, Volek; Lazar

24.3. 15.00 Bernolákovo – Most p/B  Tománek, Polakovič Ľ., Tanglmayer; Keller

24.3. 15.00 Lozorno – Rača  Vašš, Lalo, Pati Nagy; Príkopa  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

22.3. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Lamač  Fischer, Bogdáň, Samko; Darlea  

23.3. 11.00 K. Ves – Viničné  Piatka, Tanglmayer, Hádek; Marczell (HP Zohor)

23.3. 15.00 Sv. Jur – Závod  Lauer, Gosiorovský, Vanek; Banič  

23.3. 15.00 Vrakuňa – CFK Pezinok  Lomňančík, Dujava, Kakaščík; Perašín

24.3. 15.00 V. Leváre – Limbach  Sabela, Harajbič, Krčová; Pavlík R.

24.3. 15.00 Kalinkovo – S. Grob  Ruc (R) za SFZ, Kožuch, Polák; Farkaš

24.3. 15.00 Kostolište – Domino  Ďurčo M. (R) za SFZ, Orlíková, Triskal; Slezák

24.3. 15.00 Čunovo – Jakubov  Valko, Hajnala, Čižmár; Brody    

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo 

23.3. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922  Kardelis, Budáč

23.3. 15.00 Rohožník – Ivanka p/D  Tanglmayer, Hádek, Piatka

24.3. 9.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Piatka, Hádek, Valko

24.3. 11.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka  Bogdáň, Fischer

24.3. 11.30 Rovinka – Ružinov  Martiš, Kachnič

24.3. 12.30 Inter „B“ – MŠK Senec  Dujava, Gvora (AR1) za ObFZ-m, Brejka (AR2) za ObFZ-m  (HP UT Stupava)

24.3. 12.30 Zohor – D. Lužná  Lomňančík, (AR1) za ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.3. 14.00 Domino „B“ – Jarovce  Sabela  

24.3. 10.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Kakaščik

24.3. 10.00 FK Dúbravka – FC Petržalka „B“  Vanek

24.3. 15.30 Stupava – Rusovce  Gvora (R) za ObFZ-m, Brejka (AR1) za OBFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

23.3. 9.30 PŠC Pezinok – Ivanka p/D  Srna

23.3. 12.30 Sv. Jur – Kalinkovo  Gosiorovský, Vanek

23.3. 15.00 Malinovo – MŠK Senec  Valko

24.3. 12.30 Šenkvice – Častá  Hádek

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 16.-17.3. 2019 č. 23

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 20. kolo

16.3. 11.00 Slovan – Michalovce  Marsal, Tománek, Husár; Cuninka

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 15. kolo

16.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Komárno  Lauer za Tománka, Srna, Martiš; Príkopa  

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

17.3. 15.00 S. Grob – MŠK Senec  Krčová, Čižmár, Kardelis (AR2) za Klúčika; Vnuk

17.3. 15.00 Limbach – Kalinkovo  Vašš, Dujava (AR1) za Valka, Samko; Banič

Obsadenie R a DS – PR BFZ 13.-19.3. 2019 č. 23

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 21. kolo

19.3. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Nitra  Choreň, Hajnala, Martiš  

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 13. kolo 

15.3. 13.00-15.00 (PIATOK) Inter – Dubnica  Hajnala, Vašš, Čižmár

17.3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce  Lomňančík, Kožuch, Polák

17.3. 12.00-14.00 Domino – Trnava  Pati Nagy, Sabela, Kakaščik

17.3. 14.00-16.00 K. Ves – Trenčín  Polakovič Ľ., Bogdáň, Gosiorovský 

Súťaže riadené ZsFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „A“ – 15. kolo

16.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – N. Zámky  Piatka, Valko,Hádek; Lazar

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA „B“ – 15. kolo

16.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Komárno  Tománek, Srna, Martiš; Príkopa  

16.3. 10.00-12.30 Domino – Z. Moravce  Cvengroš, Dujava, Lalo; Pinček  

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 17. kolo

16.3. 15.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo  Hudy, Henček, Ralbovský; Darlea

16.3. 15.00 D. Lužná – Rovinka  Polakovič Ľ., Choreň, Pati Nagy; Mydlárik  

16.3. 15.00 Báhoň – FC Malacky  Hajnala, Kardelis, Ježík; Schmidt  

16.3. 15.00 D. N. Ves – Rusovce  Budáč, Laciňák, Volek; Truchlý

17.3. 10.30 Rača – Slovan „B“  Bohun, Cvengroš, Lauer; Keller  

17.3. 15.00 Most p/B – Lozorno  Harajbič, Martiš, Kachnič; Líška   

17.3. 15.00 Ivanka p/D – Rohožník  Lalo, Martinkovič, Tanglmayer; Pinček  

17.3. 15.00 Tomášov – Vajnory  Bláha, Tománek, Srna; Jablonický

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

16.3. 11.00 K. Ves – Kostolište  Bogdáň, Vanek, Sabela; Pavlík R.

16.3. 15.00 Domino – Čunovo  Polák, Lomňančík, Kožuch; Perašín

16.3. 15.00 Vrakuňa – Závod  Čižmár, Gosiorovský, Triskal; Marczell

16.3. 15.00 Lamač – Sv. Jur  Kakaščik, Hegedüs, Orlíková; Brody

17.3. 15.00 Jakubov – V. Leváre  Hádek, Piatka, Fischer; Slezák

17.3. 15.00 CFK Pezinok – Viničné  Hegedüs, Vanek, Triskal; Farkaš  

17.3. 15.00 S. Grob – MŠK Senec  Krčová, Čižmár, Klúčik; Vnuk

17.3. 15.00 Limbach – Kalinkovo  Vašš, Valko, Samko; Banič

Zimný turnaj dorast – 3. kolo – dohrávka

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

15.3. 18.30 (ŠTVRTOK) Rovinka – Iskra Petržalka  Volek, Vanek

Zimný turnaj dorast – 6. kolo – dohrávka

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

13.3. 18.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Zohor  Krčová, Hajnala

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 10.3. 2019 č. 22

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

10.3. 14.30 V. Leváre – Kalinkovo  Polakovič Ľ., Cvengroš (AR1) za Vasilenka, Triskal; Perašín  

Zimný turnaj dorast – finále 

HP UT Budatínska  

10.3. 10.00  Iskra Petržalka – Bernolákovo  Dujava, Pati Nagy, Farkaš

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-10.3. 2019 č. 22

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 19. kolo

9.3. 11.00 Trnava – Poprad  Parilák, Straka T., Lauer; Richtárik

9.3. 11.00 D. Streda – Senica  Jurenka, Vician, Choreň; Kopča 

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 19. kolo

9.3. 11.00-13.15 Slovan – Prešov  Pati Nagy, Ježík, Klúčik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 16. kolo

9.3. 14.30 D. Lužná – Rohožník  Cvengroš, Bláha, Srna; Keller  

10.3. 10.30 Slovan „B“ – Rusovce  Choreň, Vašš, Ralbovský; Líška

10.3. 10.30 Rača – Most p/B  Tománek, Hudy, Laciňák; Schmidt

10.3. 14.30 Vajnory – D. N. Ves  Hegedüs, Hajnala, Kardelis; Príkopa  

10.3. 14.30 FC Malacky – Tomášov  Henček, Harajbič, Tanglmayer; Pinček

10.3. 14.30 Rovinka – Báhoň  Pavlíková, Lalo, Martinkovič; Lazar

10.3. 14.30 Bernolákovo – Ivanka p/D  Bohun, Martiš, Kachnič; Mydlárik

10.3. 14.30 Lozorno – PŠC Pezinok  Lauer, Budáč, Volek; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

8.3. 18.30 MŠK Senec – Limbach  Chromý, Vanek, Krčová; Jablonický  

9.3. 14.30 Sv. Jur – S. Grob  Kožuch, Polák, Lomňančík; Marczell

9.3. 14.30 Vrakuňa – Lamač  Lalo, Martiš, Piatka; Vnuk   

10.3. 14.30 V. Leváre – Kalinkovo  Polakovič Ľ., Vasilenko, Triskal; Perašín  

10.3. 14.30 Viničné – Závod  Malárik, Orlíková, Samko; Brody  

10.3. 14.30 Kostolište – CFK Pezinok  Piatka, Hádek, Valko; Ľupták   

10.3. 14.30 Čunovo – K. Ves  Fischer, Gosiorovský, Kakaščik; Banič   

10.3. 14.30 Jakubov – Domino  Čižmár, Sabela, Bogdáň; Farkaš  

Zimný turnaj dorast – finále  

HP UT Budatínska   

10.3. 10.00  Dujava, Pati Nagy, Farkaš

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 3.3. 2019 č. 21

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – 2. kolo

3.3. 14.30 FK Mariathal – Kalinkovo  Polakovič Ľ. (R) za Choreňa, Martinkovič, Čižmár; Darlea (D) za Brodyho  

Zimný turnaj dorast – 7. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

3.3. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín  Polák (R) za Kožucha, Lomňančík

3.3. 11.00 Rovinka – NMŠK 1922  Lomňančík, Polák (AR1) za Kožucha

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.2.-3.3. 2019 č. 21

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 18. kolo

1.3. 11.00 (PIATOK) Trnava – D. Streda  Kiss, Štofik, Bláha; Likavský

3.3. 11.00 Senica – Nitra  Chromý, Lauer, Henček; Hracho   

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – 2. kolo

3.3. 14.30 FK Mariathal – Kalinkovo  Choreň, Martinkovič, Čižmár; Brody  

3.3. 14.30 MŠK Senec – Vrakuňa  Hajnala, Kardelis, Krčová; Marczell

Zimný turnaj seniori – finále

HP UT FC Petržalka

3.3. 13.00 Báhoň – Most p/B  Hegedüs, Ralbovský, Volek    

Zimný turnaj dorast – 2. kolo – dohrávky  

HP UT Budatínska – skupina „A“  

27.2. 9.00 (STREDA) Rusovce – NMŠK 1922  Vanek, Krčová

27.1. 11.00 (STREDA) Žolík Malacky – FC ŠTK Šamorín  Krčová, Vanek

27.2. 13.00 (STREDA) Iskra Petržalka – Zohor  Hajnala

Zimný turnaj dorast – 6. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

3.3. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín  Kožuch, Lomňančík

3.3. 11.00 Rovinka – NMŠK 1922  Lomňančík, Kožuch

3.3. 13.00 Rusovce – Žolík Malacky  Triskal, Bogdáň

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“  

3.3. 8.30 N. Život – Kráľová p/S  Farkaš, Lalo

3.3. 10.30 V. Mača – Bernolákovo  Lalo, Farkaš

3.3. 12.30 NMŠK 1922 „B“ – Ivanka p/D  Valko, Hádek

Zmeny v obsadení R ZT 23.-24.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 5. kolo – dohrávka 

HP UT FC Petržalka – skupina „B“

24.2. 9.00 Kalinkovo – FK Mariathal  Lomňančík (R) za Poláka, Kožuch, Choreň  

HP UT FC Petržalka – semifinále

24.2. 11.00 Bernolákovo – Báhoň  Choreň, Kožuch, Lomňančík (AR2) za Poláka

Obsadenie R ZT 23.-24.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 2. kolo – dohrávka 

HP UT Rapid – skupina „C“

24.2. 10.00 Ch. Grob – S. Grob  Čižmár, Ralbovský, Martinkovič

Zimný turnaj seniori – 5. kolo – dohrávka 

HP UT FC Petržalka – skupina „B“

24.2. 9.00 Kalinkovo – FK Mariathal  Polák, Kožuch, Choreň  

HP UT FC Petržalka – semifinále

24.2. 11.00 Bernolákovo – Báhoň  Choreň, Kožuch, Polák

24.2. 13.00 Most p/B – Rusovce  Cvengroš, Vašš, Laciňák

Zimný turnaj dorast – 6. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

24.2. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rovinka  Henček, Bláha

24.2. 11.00 Žolík Malacky – Iskra Petržalka  Bláha, Henček    

24.2. 13.00 NMŠK 1922 – Zohor  Krčová, Hajnala

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“ 

23.2. 8.30 Kráľová p/S – Jelka  Volek, Vanek

23.2. 10.30 Bernolákovo – N. Život  Vanek, Volek  

23.2. 12.30 Ivanka p/D – Veľká Mača  Hádek, Valko  

Zmeny v obsadení R ZT 16.-17.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 5. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“ – Pavlík R. za (D)

17.2. 10.00 NMŠK 1922 – Rača  Križko ObFZ-m za Štofika, Šabiková za ObFZ-v, Dúbravec ObFZ-m za Chromého

17.2. 12.00 Sv. Jur – Most p/B  Dúbravec ObFZ-m za Chromého, Šabiková za ObFZ-v, Križko ObFZ-m za Štofika   

17.2. 18.00 Lamač – Z. Bystrica  Bláha, Bogdáň, Vanek (Zmena UHČ)

HP UT Rapid – skupina „C“ – Marczell za (D)

17.2. 18.00 Ch. Grob – Ivanka p/D  Henček, Polakovič Ľ., Choreň (Zmena UHČ) 

HP UT NTC Senec – skupina „D“ – Farkaš za (D)

17.2. 14.00 Igram – Báhoň  Bohun, Samko (AR1) za Fischera, Triskal

Zimný turnaj dorast – 5. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

17.2. 9.00 Iskra Petržalka – Rusovce  Kravárik za ObFZ-m, Šusták ObFZ-m za Urama   

17.2. 11.00 Rovinka – Žolík Malacky  Šusták ObFZ-m za Urama, Kravárik za ObFZ-m

17.2. 13.00 Zohor – FC ŠTK Šamorín  Křivan za ObFZ-m, Kravárik ObFZ-m za Abrmana   

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“ 

16.2. 8.30 N. Život – Ivanka p/D  Olša M., Sobolová za ObFZ-v  

16.2. 10.30 Jelka – Bernolákovo  Olša M., Sobolová za ObFZ-v   

16.2. 12.30 Veľká Mača – NMŠK 1922 „B“  Olša M., Sobolová za ObFZ-v

Obsadenie R ZT 16.-17.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 5. kolo – Pavlík R. za (D)

HP UT Pasienky – skupina „A“

17.2. 10.00 NMŠK 1922 – Rača  Štofik, Šabiková za ObFZ-v, Chromý

17.2. 12.00 Sv. Jur – Most p/B  Chromý, Šabiková za ObFZ-v, Štofik   

17.2. 14.00 Lamač – Z. Bystrica  Bláha, Bogdáň, Vanek

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ – Brody za (D)

17.2. 9.00 Kalinkovo – FK Mariathal  Knopp za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m, Malárik 

17.2. 11.00 Vrakuňa – Rovinka  Malári, Rataj za ObFZ-m, Knopp za ObFZ-m   

17.2. 13.00 Jakubov – Rusovce  Budáč, Harajbič, Kakaščik   

HP UT Rapid – skupina „C“ – Marczell za (D)

17.2. 10.00 Malinovo – Bernolákovo  Ďurčo M., Tahotný za ObFZ-v, Parilák    

17.2. 12.00 S. Grob – Janíky  Parilák, Tahotný za ObFZ-v, Ďurčo M.   

17.2. 14.00 Ch. Grob – Ivanka p/D  Henček, Polakovič Ľ., Choreň   

HP UT NTC Senec – skupina „D“ – Farkaš za (D)

17.2. 10.00 N. Dedinka – Viničné  Straka T., Gajdošík za ObFZ-v, Pavlíková

17.2. 12.00 Kráľová p/S – Jelka  Pavlíková, Gajdošík za ObFZ-v, Straka T.

17.2. 14.00 Igram – Báhoň  Bohun, Fischer, Triskal

Zimný turnaj dorast – 5. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

17.2. 9.00 Iskra Petržalka – Rusovce  Kravárik za ObFZ-m, Uram za ObFZ-m  

17.2. 11.00 Rovinka – Žolík Malacky  Uram za ObFZ-m, Kravárik za ObFZ-m

17.2. 13.00 Zohor – FC ŠTK Šamorín  Křivan za ObFZ-m, Abrman za ObFZ-m   

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“  

16.2. 8.30 N. Život – Ivanka p/D  Dobrovský za ObFZ-v, Olša M. za ObFZ-v  

16.2. 10.30 Jelka – Bernolákovo  Olša M. za ObFZ-v, Dobrovský za ObFZ-v   

16.2. 12.30 Veľká Mača – NMŠK 1922 „B“  Dobrovský za ObFZ-v, Olša M. za ObFZ-v

Zmeny v obsadení R ZT 9.-10.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 2. kolo

6.2. 18.30 Janíky – Malinovo  Martiš (R) za Kachniča, Choreň (AR1) za Cvengroša, Triskal

Zimný turnaj seniori – 4. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“ – Brody za (D)

10.2. 16.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922  Hajnala, Vargová (AR1) za Harajbiča, Srna  

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ – Jablonický za (D)

10.2. 9.00 Rusovce – Kalinkovo  Straka (R) za Lauera, Choreň (AR1) za Bláhu, Bogdáň

10.2. 11.00 FK Mariathal – Vrakuňa  Bogdáň, Choreň (AR1) za Bláhu, Straka (AR2) za Lauera 

10.2. 13.00 Rovinka – Jakubov  Sabela, Bláha (AR1) za Choreňa, Gosiorovský

Zimný turnaj dorast – 4. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

10.2. 13.00 Žolík Malacky – Zohor  Hegedüs (R) za Krčovú, Orlíková

Obsadenie R ZT 9.-10.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 4. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“ – Brody za (D)

10.2. 12.00 Most p/B – Lamač Hudy, Polák, Lomňančík

10.2. 14.00 Rača – Sv. Jur Lomňančík, Polák, Hudy

10.2. 16.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 Hajnala, Harajbič, Srna

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ – Jablonický za (D)

10.2. 9.00 Rusovce – Kalinkovo Lauer, Bláha, Bogdáň

10.2. 11.00 FK Mariathal – Vrakuňa Bogdáň, Bláha, Lauer

10.2. 13.00 Rovinka – Jakubov Sabela, Choreň, Gosiorovský

HP UT Rapid – skupina „C“ – Farkaš za (D)

10.2. 10.00 Ivanka p/D – Malinovo Kožuch, Volek, Tománek

10.2. 12.00 Bernolákovo – S. Grob Tománek, Volek, Kožuch

10.2. 14.00 Janíky – Ch. Grob Kachnič, Martiš, Laciňák

HP UT NTC Senec – skupina „D“ – Marczell za (D)

10.2. 10.00 Báhoň – N. Dedinka Vašš, Budáč, Cvengroš

10.2. 12.00 Jelka – Igram Cvengroš, Budáč, Vašš

10.2. 14.00 Viničné – Kráľová p/S Lalo, Piatka, Farkaš

Zimný turnaj dorast – 4. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“

10.2. 9.00 Rusovce – Rovinka Ralbovský, Samko

10.2. 11.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Samko,Ralbovský

10.2. 13.00 Žolík Malacky – Zohor Krčová, Orlíková

HP UT Montostroj Senec – skupina „B“

9.2. 8.30 Bernolákovo – Kráľová p/S Kardelis, Tanglmayer

9.2. 10.30 Ivanka p/D – Jelka Tanglmayer, Kardelis

9.2. 12.30 NMŠK 1922 „B“ – N. Život Piatka, Valko

Finálová časť ZHL BFZ st. a ml. žiakov

Hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava

9.2. 9.00 – 16.00 Hegedüs, Volek, Vanek

Zmeny v obsadení R ZT 2.-3.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 3. kolo

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ –  Mydlárik (D) za  Jablonického  

Zimný turnaj dorast – 3. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

3.2. 13.00 Zohor – Rusovce  Gosiorovský,Vašš (AR1) za Samka

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“ 

2.2. 12.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D  Pavlíková, Piatka (AR1) za Orlíkovú 

Obsadenie R ZT 2.-3.2. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 3. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“ – Truchlý za (D)  

3.2. 10.00 Most p/B – Z. Bystrica  Straka T., Triskal, Malárik

3.2. 12.00 Lamač – Rača  Malárik, Triskal, Straka T. 

3.2. 14.00 Sv. Jur – NMŠK 1922  Srna, Lauer, Hegedüs 

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ – Jablonický za (D)

3.2. 9.00 Rusovce – FK Mariathal  Fischer, Čižmár, Bohun

3.2. 11.00 Jakubov – Vrakuňa  Bohun, Čižmár, Fischer    

3.2. 15.30 Kalinkovo – Rovinka  Ruc, Hajnala, Laciňák

HP UT Rapid – skupina „C“ – Perašín za (D)

3.2. 10.00 Malinovo – Ch. Grob  Parilák, Sabela, Chromý  

3.2. 12.00 Bernolákovo – Janíky  Chromý, Sabela, Parilák  

3.2. 14.00 S. Grob – Ivanka p/D  Ďurčo M., Choreň, Polakovič Ľ.

HP UT NTC Senec – skupina „D“  Pinček za (D)

3.2. 10.00 N. Dedinka – Igram  Krčová, Štofik, Martiš   

3.2. 12.00 Kráľová p/S – Báhoň  Martiš, Štofik, Krčová   

3.2. 14.00 Viničné – Jelka  Hádek, Piatka, Valko  

Zimný turnaj dorast – 3. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

3.2. 9.00 Rovinka – Iskra Petržalka  Volek, Vanek

3.2. 11.00 NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Vanek, Volek  

3.2. 13.00 Zohor – Rusovce  Gosiorovský, Samko

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“  

2.2. 8.30 N. Život – Veľká Mača  Budáč, Kakaščik  

2.2. 10.30 Jelka – NMŠK 1922 „B“  Kakaščik, Budáč   

2.2. 12.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D  Pavlíková, Orlíková    

Zmeny v obsadení R ZT 26.-27.1. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 2. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“ Marczell za (D)  

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ Darlea za (D)

HP UT Rapid – skupina „C“  Brody za (D)

27.1. 10.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Martinkovič (R) za Budáča, Gosiorovský, Čižmár  

27.1. 12.00 Ch. Grob – S. Grob  Čižmár, Gosiorovský, Martinkovič (AR2) za Budáča    

27.1. 14.00 Janíky – Malinovo  Kachnič (R) za Hegedüsa, Cvengroš, Triskal

HP UT NTC Senec – skupina „D“ 27.1. Farkaš za (D)

26.1. 9.00 Igram – Kráľová p/S  Lauer, Bláha, Ralbovský; Mydlárik za (D)

Obsadenie R ZT 26.-27.1. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 2. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“  

27.1. 10.00 NMŠK 1922 – Lamač  Polák, Kožuch, Tománek  

27.1. 12.00 Rača – Most p/B  Tománek, Kožuch, Polák 

27.1. 14.00 Z. Bystrica – Sv. Jur  Choreň, Henček, Kakaščik 

HP UT FC Petržalka – skupina „B“

27.1. 9.00 Rovinka – Rusovce  Harajbič, Vašš, Kardelis

27.1. 14.30 Vrakuňa – Kalinkovo  Polakovič Ľ., Lomňančík, Hudy   

27.1. 16.30 FK Mariathal – Jakubov  Hudy, Lomňančík, Polakovič Ľ.  

HP UT Rapid – skupina „C“

27.1. 10.00 Ivanka p/D – Bernolákovo  Budáč, Gosiorovský, Čižmár  

27.1. 12.00 Ch. Grob – S. Grob  Čižmár, Gosiorovský, Budáč    

27.1. 14.00 Janíky – Malinovo  Hegedüs, Cvengroš, Triskal

HP UT NTC Senec – skupina „D“

26.1. 9.00 Igram – Kráľová p/S  Lauer, Bláha, Ralbovský

27.1. 12.00 Báhoň – Viničné  Tanglmayer, Volek, Piatka  

27.1. 14.00 Jelka – N. Dedinka  Piatka, Volek, Tanglmayer 

Zimný turnaj dorast – 2. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

27.1. 9.00 Rusovce – NMŠK 1922  Sabela, Bogdáň

27.1. 11.00 Iskra Petržalka – Zohor  Bogdáň, Sabela

27.1. 13.00 Žolík Malacky – FC ŠTK Šamorín  Krčová, Vanek

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“  

26.1. 8.30 Ivanka p/D – Bernolákovo  Hádek, Valko

26.1. 10.30 Veľká Mača – Jelka  Valko, Hádek

26.1. 12.30 NMŠK 1922 „B“ – Kráľová p/S  Lalo, Farkaš   

Zmeny v obsadení R ZT 19.-20.1. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 1. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“  Brody za (D)  

HP UT FC Petržalka – skupina „B“ Vnuk za (D)

20.1. 9.00 Rovinka – FK Mariathal  Chromý, Martinkovič, Kachnič (AR2) za Martiša

HP UT Rapid – skupina „C“ Marczell za (D)

20.1. 16.00 Bernolákovo – Ch. Grob  Ruc, Martiš (AR1) za Kachniča, Tanglmayer  

HP UT NTC Senec – skupina „D“ Mydlárik za (D)

20.1. 14.00 Kráľová p/S – N. Dedinka  Parilák, Harajbič, Vanek (AR1) za Laciňáka 

Zimný turnaj dorast – 1. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“ 

20.1. 9.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka  Kožuch, Polák (AR1) za Lomňančíka

20.1. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rusovce  Polák (R) za Lomňančíka, Kožuch

Obsadenie R ZT 19.-20.1. 2019

Súťaže riadené BFZ

Zimný turnaj seniori – 1. kolo

HP UT Pasienky – skupina „A“  

20.1. 10.00 Rača – Z. Bystrica  Hajnala, Bogdáň, Vašš

20.1. 12.00 Most p/B – NMŠK 1922  Vašš, Bogdáň, Hajnala

20.1. 14.00 Lamač – Sv. Jur  Ďurčo M., Ralbovský, Samko   

HP UT FC Petržalka – skupina „B“

20.1. 9.00 Rovinka – FK Mariathal  Chromý, Martinkovič, Martiš

20.1. 14.30 Rusovce – Vrakuňa  Straka, Srna, Cvengroš   

20.1. 16.30 Kailnkovo – Jakubov  Cvengroš, Srna, Straka

HP UT Rapid – skupina „C“

20.1. 12.00 Ivanka p/D – Janíky  Henček, Kardelis, Bláha

20.1. 14.00 S. Grob – Malinovo  Bláha, Kardelis, Henček  

20.1. 16.00 Bernolákovo – Ch. Grob  Ruc, Kachnič, Tanglmayer  

HP UT NTC Senec – skupina „D“

20.1. 10.00 Báhoň – Jelka  Malárik, Kakaščik, Choreň

20.1. 12.00 Viničné – Igram  Choreň, Kakaščik, Malárik   

20.1. 14.00 Kráľová p/S – N. Dedinka  Parilák, Harajbič, Laciňák 

Zimný turnaj dorast – 1. kolo

HP UT Budatínska – skupina „A“  

20.1. 9.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka  Kožuch, Lomňančík

20.1. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rusovce  Lomňančík, Kožuch

20.1. 13.00 Zohor – Rovinka  Triskal, Gosiorovský

HP UT Montostroj Senec  – skupina „B“  

19.1. 8.30 Kráľová p/S – Veľká Mača  Lalo, Farkaš

19.1. 10.30 Jelka – Nový Život  Farkaš, lalo

19.1. 12.30 Bernolákovo – NMŠK 1922 „B“  Piatka,Orlíková

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 1.-2.12. 2018 č. 20

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 17. kolo

1.12. 11.00 Nitra – Trnava  Marsal, Štofik, Valent; Šipoš

1.12. 14.00 D. Streda – Poprad  Dohál, Vician, Henček; Sluk

Súťaže riadené BFZ

Medzinárodný turnaj Bratislava Cup U13 (ŠH Dom športu)

1.12. 8.30-17.00  Choreň za Štofika, Hegedüs, Martiš    

Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.11.-2.12. 2018 č. 20

Súťaže riadené SFZ

Halová sezóna mládeže U15 (ŠH Dom športu)

2.12. 8.30-15.00  Choreň, Volek   

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 17. kolo

27.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Podbrezová  Malárik, Straka, Martiš

Súťaže riadené BFZ

Medzinárodný turnaj Bratislava Cup U13 (ŠH Dom športu)

1.12. 8.30-17.00  Štofik, Hegedüs, Martiš     

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 24.-27.11. 2018 č. 19

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 16. kolo

24.11. 11.00-13.15 Slovan – Poprad  Hajnala, Čižmár, Štofik za Martiša

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 17. kolo

27.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Podbrezová  Malárik, Straka, Martiš za Štofika

Obsadenie R a DS – PR BFZ 24.-27.11. 2018 č. 19

Súťaže riadené SFZ

Halová sezóna mládeže (ŠH Dom športu)

25.11. 8.30-15.00  Choreň, Bláha    

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 16. kolo

24.11. 11.00-13.15 Slovan – Poprad  Hajnala, Čižmár, Martiš

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 17. kolo

27.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Podbrezová  Malárik, Straka, Štofik

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 17.-18.11. 2018 č. 18

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 12. kolo 

17.11. 10.00-12.00 Slovan – Domino  Bláha, Kardelis za Sabelu, Vanek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – 1. kolo

18.11. 13.30 FK Mariathal – Studienka  Polák, Tománek, Kožuch; Marczell (D) za Pavlíka R.

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-18.11. 2018 č. 18

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutia

13.11. 11.00 (UTOROK) Slovensko U15 – Turecko U15  Choreň, Henček, Lauer, Straka (HP UT FC Petržalka)

15.11. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko U15 – Turecko U15  Matulová, Štofik, Krivošík, Ruc ( HP UT NTC Senec)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 12. kolo 

17.11. 10.00-12.00 Slovan – Domino  Bláha, Sabela, Vanek

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – 1. kolo

18.11. 13.30 FK Mariathal – Studienka  Polák, Tománek, Kožuch; Pavlík R.

Seniori – Prípravné tretnutie  

17.11. 14.00 FC Petržakĺka – Výber BFZ  Cvengroš, Straka, Štofik (HP UT FC Petržalka)

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 10.-11.11. 2018 č. 17

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo 

10.11. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan  Lauer, Volek, Krčová (HP UT Pasienky)

II.Liga Ženy – 11. kolo

11.11. 13.30 Sv. Jur – N. Zámky  Tanglmayer

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 15. kolo

11.11. 13.30 Bernolákovo – D. Lužná  Straka, Hudy (AR1) za Bláhu, Srna; Mydlárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

10.11. 13.30 V. Leváre – Domino  Valko, Čižmár (AR1) za Hajnalu, Sabela; Brody  

10.11. 13.30 Čunovo – CFK Pezinok  Kožuch, Hajnala (AR1) za Čižmára, Gosiorovský; Farkaš

11.11. 13.30 Kostolište – Závod  Hádek, Henček (AR1) za Lomňančíka, Klúčik; Perašín   

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

10.11. 10.30 Iskra Petržalka – Rovinka  Chalka, Šafárik (AR1) ObFZ-m za Šustáka

10.11. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Bernolákovo  Bočák Jo., Knopp (AR1) ObFZ-m za Chalku

11.11. 10.00 Inter „B“ – NMŠK 1922  Vanek (R) za Sabelu, Malárik

Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-11.11. 2018 č. 17

Súťaže riadené SFZ

St. dorast LSD – U19 – 14. kolo

7.11. 11.00 (STREDA) FC Nitra – Michalovce  Jurenka, Halíček, Lauer; Makový

10.11. 11.00 Senica – Podbrezová  Chromý, Sluk, Choreň; Hracho

10.11. 11.00 D. Streda – Prešov  Ruc, Straka, Štofik; Bóllo   

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 12. kolo

6.11. 12.00-14.15 (UTOROK) Slovan – Trnava  Hajnala, Čižmár, Martiš

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 14. kolo

10.11. 11.00-13.15 Slovan – Žilina  Hegedüs, Srna, Szakáll

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo 

10.11. 9.30-11.30 Domino – Dubnica  Ježík, Farkaš

10.11. 10.00-12.00 FC Petržalka – Nitra  Lalo, Hádek

10.11. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan  Lauer, Volek, Krčová

II.Liga Ženy – 11. kolo

10.11. 14.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Vanek

11.10. 13.30 Sv. Jur – N. Zámky  Tanglmayer

I.Liga dorastenky – 11. kolo

11.11. 10.00 Slovan – D. Streda  Bogdáň   

I.Liga žiačky – 11.kolo

11.11. 12.00 Slovan – D. Streda  Bogdáň

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 15. kolo

10.11. 13.30 Most p/B – Slovan „B“  Bohun, Martinkovič, Laciňák; Truchlý

10.11. 13.30 Rohožník – Báhoň  Malárik, Budáč, Kardelis; Lazar

10.11. 13.30 Rovinka – Tomášov  Cvengroš, Kachnič, Ralbovský; Schmidt

10.11. 13.30 FC Malacky – D. N. Ves  Henček, Bláha, Tanglmayer; Pinček

11.11. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Tománek, Štofik, Volek; Príkopa  

11.11. 13.30 Lozorno – Ivanka p/D  Lauer, Lalo, Ježík; Jablonický

11.11. 13.30 Bernolákovo – D. Lužná  Straka, Bláha, Srna; Mydlárik

11.11. 13.30 Vajnory – Rusovce  Choreň, Hegedüs, Martiš; Udvardy

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

9.11. 18.30 (PIATOK) Senec – Kalinkovo  Čižmár, Hegedüs, Vanek; Líška

10.11. 13.30 V. Leváre – Domino  Valko, Hajnala, Sabela; Brody  

10.11. 13.30 Jakubov – K. Ves  Piatka, Fischer, Orlíková; Darlea

10.11. 13.30 Čunovo – CFK Pezinok  Kožuch, Čižmár, Gosiorovský; Farkaš

10.11. 13.30 Vrakuňa – S. Grob  Polák, Tománek, Triskal; Slezák

10.11. 13.30 Sv. Jur – Limbach  Brody, Martiš, Bogdáň; Ľupták  

11.11. 13.30 Kostolište – Závod  Hádek, Lomňančík, Klúčik; Perašín   

11.11. 13.30 Viničné – Lamač  Krčová, Hajnala, Szakáll; Keller 

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

7.11. 13.30 (STREDA) Bernolákovo – Zohor  Tanglmayer, Hajnala

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

10.11. 10.00 Rohožník – Zohor  Kardelis, Budáč

10.11. 10.30 Iskra Petržalka – Rovinka  Chalka, Šusták za ObFZ-m

10.11. 11.00 D. N. Ves – D. Lužná  Křivan, Ihnacik za ObFZ-m

10.11. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Bernolákovo  Bočák Jo., Chalka za ObFZ-m

11.11. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov  Valko, Farkaš

11.11. 10.00 Inter „B“ – NMŠK 1922  Sabela, Malárik

11.11. 11.00 Zohor – Ivanka p/D  Polák, Kožuch

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo

10.11. 9.00 D. N. Ves – FK Dúbravka  Ihnacik, Křivan za ObFZ-m

10.11. 11.00 Ružinov – Domino  Uram, Abrman za ObFZ-m

10.11. 12.30 Rusovce – NMŠK 1922  Jacečko, Štepanovský za ObFZ-m

11.11. 11.00 Jarovce – Stupava  Gosiorovský, Brody


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV