SENIORI
ŽENY
DORAST
ŽIACI
PRÍPRAVKY
Linky
Súťaže riadené SFZ
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU15
Ml. dorast – I LMD – U17, U16
3.5. 10:00/12:15 Slovan – Michalovce Hajnala, Foltína, Martiš
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. Liga 18.kolo
29.4. 18:30 Senec – D. Lužná Krčová za Kardelisa, Kachnič, Kardelis za Krčovú, Lônčik za Lazara
1.5. 17:00 Malacky – Rusovce Vašš, Farkaš, Bródy za Srnu, Lazar za Lônčika
1.5. 17:00 Tomašov – Most Šafárik, Ježík, Hegedûs, Pinček za Kellera
Seniori IV. Liga 18.kolo
1.5. 17:00 CFK Pezinok – NŠK BA Martinkovič, Cvengroš, Tahotný za Obfz
1.5. 17:00 V. Leváre – Domino Tabiš, Čižmár, Srna za Bródyho, Slezák za Pavlíka
1.5. 17:00 Limbach – Kostolište Hádek, Martiš, Sidenko za Obfz
1.5. 17:00 Čunovo – Vajnory Choreň za Kravárika, Kachnič, Valko
St. dorast U19
30.4. 10:00 Ivánka – Dúbravka Polák za Bohuna, Gosiorovský, Štofik za Obfz
1.5. 10:00 Bernolákovo – Domino Cvengroš, Piatka, Zaťko za Obfz
1.5. 10:30 Rača – Kralova p/Senci Martinkovič za Ježíka, Vašš, Kachnič
30.4. 10:00 NŠK – Ružinov Čižmár, Hanala za Kravárika, Tanglmayer
Ml. dorast U17
30.4. 14:00 Z.Bystrica – Blatné Abrman za obfz, Vargová za Obfz
1.5. 16:00 Lamač – Malinovo Polakovič, Cogáň za Obfz
1.5. 12:00 Ružinov – Rača Soviš za Obfz, Palenčár za Obfz
1.5. 17:00 Inter – Modra Bohun,
1.5. 9:00 Imas – Ivanka Kožuch za Treamitu, Tománek
St. ml. žiaci – II. Liga – U15, U13
30.4. 13:00/14:45 Iskra Petržalka – Modra Gvora za Obfz, Luščík za Obfz
Súťaže riadené SFZ
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU15
23.4. 14:00/16:00 Slovan – Prievidza Kožuch za Srnu
23.4. 15:00/17:00 Petržalka – NŠK BA Tabiš za Bláhu
Súťaže riadené BFZ
Seniori IV. Liga 18.kolo
23.4. 17:00 Domino – S. Grob Mikulecký, Srna za Cvengroša, Bláha
24.4. 17:00 Závod – Lamač Foltín, Mikulecký za Štepanovského, Gosiorovský
Pohár BFZ
27.4. 17:30 Vrakuňa – Rovinka DS/PS Jablonický za Darleu
St. dorast U19
23.4. 17:00 D. Lužná – Bernolákovo Foltín za Piatku, Kachnič, Krčová
Ml. dorast U17
23.4. 13:00 Vrakuňa – Rohožník Srna za Cvengroša, Hajnala za Štepanovského
24.4. 10:45 Modra – Ružinov Olša za Obfz – vidiek, Tahotný za Obfz – vidiek
24.4. 14:30 Malinovo – Iskra Štofik J. za Obfz – mesto , Žažo za Obfz – mesto
Seniori III. Liga 20.kolo
14.4. 17:00 Rača – Vrakuňa Tománek za Kardelisa, Farkaš, Bródy
15.4. 14:00 Kalinkovo – Most DZ/PR Farbula za Hájeka
Seniori IV. Liga 22.kolo
15.4. 15:00 S. Grob – Láb Piatka, Ježík, Tománek za Kardelisa
17.4. 17:00 Vištuk – Sv. Jur Henček za Tramitu, Cvengroš, Mikulecký za Henčeka
Ženy WU19/WU15 17. kolo
19.4. 15:00 NŠK BA – Nové Zámky Hajnala za Vašša
Dorast SD3R 22.kolo
13.4. 17:00 Žolík Malacky – Domino R Tománek za Mikuleckého
14.4. 11:00 Bernolákovo – Dúbravka Valko, Foltín, Farkaš
17.4. 09:00 NŠK 1922 – Králova pri Senci R Bródy za Szakalla
Súťaže riadené BFZ
Senori – lV. Liga
10.4. 16:30 Jablonové – Čunovo R Kožuch namiesto Stolárika
10.4. 16:30 Láb – Jakubov R Stolárik namiesto Kožucha
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14
2.4. 12:00/14:00 Domino – Inter Ďurčo, Hádek za Čižmára, Šafárik za Kachniča
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU15
2.4. 10:00/12:00 Slovan – Z. Moravce Szakáll za Martiša
Súťaže riadené BFZ
Senori – lll. Liga
3.4. 16:30 Rovinka – Malacky Henček, Tramita, Bláha za Ježíka
Senori – lV. Liga
3.4. 16:30 Kostolište – K. Ves Mikulecký, Štepanovský, Kožuch za Čižmára
St.dorast – SD3R – U19
15.4. 10:00 Imas – Králová p/S Stolárik, Kožuch
2.4. 10:00 Malacky – Dúbravka Polakovič za Hádeka
3.4. 13:00 Ružinov – Domino B Gvora za Obfz m, Luščík za Obfz m
6.4. 16:00 Rača – Malacky Henček, Tramita, Kocián za Obfz m
6.4. 16:00 Domino B – D. Lužná Hegedűs, Martiš za Bláhu, Viglaský za Obfz m
Ml. dorast – MD3R – U17
2.4. 16:30 D. Lužná – Malinovo Krčová, Kupkovič za Obfz m
2.4. 12:30 Z. Bystrica – FC Ružinov Mikulecký, Bláha
3.4. 10:30 Blatné – Vajnory Farkaš, Bobko za Obfz m
3.4. 14:00 Ivankap/D – Pezinok Kupkovič za Obfz m, Bobko za Obfz m
Prípravný zápas
6.4. 13:45 BFZ U14 – Domino U15 Bohun HP Rapid
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 1.kolo nadstavba
27.3. 10:00/12:00 Domino – Senica Kardelis, Hádek, Valko
Ženy – I. Liga 17. kolo
27.3. 18:00 Petržalka – Trenčín Piatka, Stolárik, Szakáll
Súťaže riadené BFZ
Seniori IV. Liga 19.kolo
26.3. 15:00 Domino – Kostolište Piatka, Srna za Mikuleckého, Kravárik, Hlavenka
27.3. 13:30 NŠK 1922 – Lamač Vašš, Lauer za Mikuleckého, Stolárik, Slezák
27.3. 15:00 Závod – Čunovo Srna, Gosiorovský, Kardelis za Čižmára, Lazar
Súťaže riadené SFZ
St. ml. dorast – II LSMD – U19, U19.kolo
26.3. 10:00/12:30 Domino – Karlova Ves Hegedűs, Krčová, Rataj, Lônčik
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 1.kolo nadstavba
26.3. 10:00/12:00 Domino – Senica Fischer, Mikulecký, Kravárik
26.3. 10:00/12:00 Petržalka – Z. Moravce Tománek, Martinkovič, Kachnič – bude sa meniť termín
26.3. 10:00/12:00 Slovan – Trenčín Ďurčo, Dubravec, Bródy
Ženy – I. Liga 17. kolo
26.3. 10:00 Petržalka – Trenčín Farkaš, Martiš, Szakall
Ženy – II. Liga 10. kolo
27.3. 10:00 D. Lužná – ŠK 2011 Martiš
27.3. 15:00 Kozmos – Komárno Kravárik – D.N.Ves
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU/15 15.kolo
30.3. 10:00/12:00 NŠK – Slovan Foltín
30.3 15:00/17:00 Petržalka – Nitra Martiš
Súťaže riadené SFZ
Seniori III. Liga 14.kolo dohrávka
23.3. 16:00 Rovinka – Senec Bohun, Martinkovič, Martiš za Kardelis, Perašín HP D. Lužná
Seniori III. Liga 17.kolo
26.3. 15:00 PSČ Pezinok – D.N.Ves Hudy, Tománek, Vašš, Schmidt
26.3. 15:00 Bernolákovo – Tomašov Tramita, Dubravec, Štepanovský, Mydlárik
27.3. 15:00 Nová Dedinka – Senec Henček, Hudy, Hajnala, Hájek
27.3. 15:00 Malacky – Inter Chromý za SFZ, Lalo za SFZ,Ralbovský za SFZ, Truchlý
27.3. 15:00 Most p/B – Rovinka Hegedűs, Martinkovič, Uram, Príkopa
27.3. 15:00 Dun. Lužná – Vrakuňa Šafárik, Kožuch, Štepanovský, Líška
27.3. 15:00 Ivanka p/D – Rača Bohun, Dubravec, Martiš, Keller
27.3. 15:00 Rusovce – Kalinkovo Bláha, Ježík, Kachnič, Perašín
Seniori IV. Liga 19.kolo
26.3. 15:00 Domino – Kostolište Piatka, Mikulecký, Kravárik, Hlavenka
26.3. 15:00 Sv. Jur – Jakubov Hádek, Fischer, Valko, Pavlíková
27.3. 13:30 NŠK 1922 – Lamač Vašš, Mikulecký, Stolárik, Slezák
27.3. 15:00 Láb – Limbach Fischer, Tramita, Rataj, Vnuk
27.3. 15:00 Vajnory – S. Grob Krčová, Polák, Bródy, Farkaš
27.3. 15:00 Jarovce – V. Leváre Foltín, Piatka, Tabiš, Darlea
27.3. 15:00 CFK Pezinok – Vištuk Tománek, Tanglmayer,Sidenko za ObFZ m, Pavlík R.
27.3. 15:00 K. Ves – Jablonove Ďurčo, Farkaš, Cvengroš, Kroneraf – Zohor
27.3. 15:00 Závod – Čunovo Srna, Gosiorovský, Čižmár, Lazar
St. dorast – SD3R – U19 17.kolo
26.3. 10:00 PSČ Pezinok – Žolík Malacky Šafárik, Gosiorovský
26.3. 12:00 Králová p/S – Ivanka p/D Ťažký za Obfz m, Žažo za Obfz m
30.3. 16:30 D. Lužná – Ružinov Tanglmayer, Hádek
27.3. 9:00 Dúbravka – NŠK 1922 Vašš, Dubravec
27.3. 10:00 Bernolákovo – Rača Štepanovský, Kožuch
27.3. 12:00 Domino B – FC Imas Hádek, Valko
Ml. dorast – MD3R „A“ – U17 16.kolo
26.3. 13:00 Vrakuňa – D. Lužná Tabiš Foltín
31.3. 16:30 Vajnory – Ivanka p/D Bródy, Srna
27.3. 12:30 Malinovo – Modra Vargová za Obfz m, Štofik J. za Obfz m
27.3. 13:00 Rača – Blatné Szákall
Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 16.kolo
26.3. 11:00 FC Imas – Lamač Uram, Kožuch
27.3. 14:30 Domino B – Ružinov Valko, Hádek
26.3. 15:00 Inter B – Rohožník Martiš, Henček Drieňová
27.3. 10:30 Iskra Petržalka – Jarovce Polák, Krčová
27.3. 10:00 NŠK 1922 – Z. Bystrica Cvengroš, Stolárik
Ml. žiaci – II. Liga U15/U13
26.3. 9:00/11:00 Ružinov – FKP Bratislava Kardelis
26.3. 9:00/11:00 Bernolákovo – Rusovce Bláha
26.3. 9:00/11:00 Senec – NŠK 1922 Hajnala
26.3. 11:00/14:00 PSČ Pezinok – Jarovce Tanglmayer – HP Grinava
26.3. 13:00/14:45 Iskra Petržalka – Rača Polák
27.3. 9:00/10:45 Vrakuňa – Modra Kravárik
27.3. 9:00/10:45 FC Imas – Žolík Malacky Hudy
Súťaže riadené SFZ
Ml.dorast – I LMD – U17 , U16 17. kolo
16.3. 11:00/13:15 Petržalka – B. Bystrica Tramita, Kardelis za Poláka, Dúbravec
Súťaže riadené BFZ
Seniori IV. Liga 18.kolo
20.3. 15:00 Jablonové – Domino Ruc, Ralbovský, Roszbeck za Lala, Vnuk
20.3. 15:00 Závod – K. Ves Foltín, Choreň za Valka, Rataj, Farkaš
St. žiaci – II. Liga U15 11.kolo
19.3. 9:30 Rusovce – FKP Bratislava Krčová za Vašša
Súťaže riadené SFZ
St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17 18.kolo
19.3. 10:00/12:30 Senec – Domino Hudy, Tománek, Polák, Perašín
20.3. 10:00/12:30 Karlova Ves – Myjava Bohun, Bláha, Tabiš, Príkopa
Ml.dorast – I LMD – U17 , U16 17. kolo
16.3. 11:00/13:15 Petržalka – B. Bystrica Tramita, Polák, Dúbravec
16.3. 11:00/13:15 Slovan – Poprad Henček, Kožuch, Hajnala – Prievoz
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 15.kolo
19.3. 10:00/12:00 Inter – Trnava Hajnala, Vašš, Polakovič – ŠKP Dúbravka
Ženy – I. Liga 18. kolo
20.3. 14:30 Slovan – Ružomberok Farkaš, Stolárik, Kravárik – Prievoz
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. Liga 16.kolo
18.3. 18:30 Senec – Malacky Krčová, Martiš, Ďurčo, Schmidt
19.3. 15:00 Tomášov – Nová Dedinka Bláha, Martinkovič, Tramita, Príkopa
19.3. 15:00 Vrakuňa – Ivanka p/D Bohun, Kardelis, Srna, Darlea
20.3. 10:30 Rača – Rusovce Parilák, Straka, Lauer, Perašín
20.3. 15:00 Rovinka – Inter Ďurčo, Martiš, Krčová, Jablonický
20.3. 15:00 D.N.Ves – Bernolákovo Tománek, Hudy, Štepanovský, Lazar
20.3. 15:00 Kalinkovo – PSČ Pezinok Hajnala, Martinkovič, Polák, Truchlý
20.3. 15:00 Most – D. Lužná Kardelis, Hegedűs, Uram, Keller
Seniori IV. Liga 18.kolo
19.3. 15:00 Lamač – Sv. Jur Hegedűs, Uram ,Farkaš, Líška
20.3. 15:00 V. Leváre – CFK Pezinok Piatka, Kachnič, Bródy, Hájek
20.3. 15:00 S. Grob – Jarovce Hádek, Čižmár, Cvengroš, Mydlárik
20.3. 15:00 Čunovo – Vištuk Fischer, Srna, Vargová za ObFZ BA – mesto, Slezák
20.3. 15:00 Jakubov – Vajnory Mikulecký, Henček, Gosiorovský, Lônčík
20.3. 15:00 Limbach – NŠK 1922 Polakovič, Tramita, Dúbravec, Pavlíkova
20.3. 15:00 Kostolište – Láb Tanglmayer, Vašš, Kožuch, Hlavenka
20.3. 15:00 Jablonové – Domino Ruc, Ralbovský, Lalo, Vnuk
20.3. 15:00 Závod – K. Ves Foltín, Valko, Rataj, Farkaš
St. dorast – SD3R – U19 16.kolo
19.3. 9:00 FC Imas – D. Lužná Piatka, Hádek – Stupava
19.3. 10:00 Žolík Malacky – Bernolákovo Uram, Martinkovič
19.3. 13:00 Ivanka p/D – Rača Valko, Tabiš
19.3. 13:00 Ružinov – Dúbravka Tanglmayer, Kravárik
19.3. 14:00 Kráľová p/S – Domino B Cvengroš, Rataj
20.3. 9:00 NŠK 1922 – PSČ Pezinok Čižmár, Stolárik
Ml. dorast – MD3R „A“ – U17 12.kolo
19.3. 10:00 Vrakuňa – PSČ Pezinok Fischer, Bródy
Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 13.kolo
19.3. 11:30 Jarovce – Lamač Henček, Foltín
St. žiaci – II. Liga U15 11.kolo
19.3. 9:30 Rusovce – FKP Bratislava Vašš
Ml. žiaci – II.liga U13 12.kolo
19.3. 10:45 Rača – PSČ Pezinok Obfz m – Křivan
Súťaže riadené SFZ
II. liga U19,U17
12.3. 10:00/12:30 Inter – Lok. Trnava AR1 Kardelis za Cvengroša
I.liga U15,U14
13.3. 10:00/12:00 Slovan – Púchov R Farkaš za Cvengroša
I.liga U15,U14
13.3. 12:00/14:00 Domino – Trenčín R Piatka za Čižmára
Ženy l.liga
13.3. 17:00 Petržalka – Trenčín AR1 Kachnič za Bogdáňa
Súťaže riadené BFZ
Seniori pohár BFZ
12.3. 15:00 Miloslavov – D. Lužná AR1 Kachnič za Martiša, AR2 Martinkovič za Bogdáňa, PR/D Mydlárik za Príkopu
13.3. 15:00 NŠK 1922 – N. Dedinka AR2 Martiš za Kachniča
13.3. 15:00 Tomašov – Vajnory R Fischer za Ďurča
III.liga BFZ U17
12.3. 14:30 Rohožník – Jarovce R Gosiorovský za Kožucha
Súťaže riadené SFZ
St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17 17.kolo
12.3. 10:00/12:30 Inter – Lok. Trnava Bláha, Cvengroš, Šafárik, Jablonický – Stupava
12.3. 10:00/12:30 Domino – Piešťany Ďurčo, Uram, Foltín, Darlea
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 14.kolo
9.3. 17:00/19:00 Petržalka – Senica Hajnala, Hádek, Kravárik
12.3. 10:00/12:00 K. Ves – Inter Polakovič, Farkaš, Tanglmayer – Kalinčiakova
13.3. 10:00/12:00 ŠK Slovan – Púchov Cvengroš, Hádek, Foltín – Prievoz
13.3. 12:00/14:00 Domino – Trenčín Čižmár, Szákall, Valko
Ženy – I. Liga 17. kolo
13.3. 17:00 Petržalka – Trenčín Tanglmayer, Bogdáň, Gosiorovský,
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU/15 13.kolo
12.3. 10:00/12:00 NŠK – Senica Tabiš
12.3 15:00/17:00 Petržalka – D. Streda Stolárik
17.3. 14:00/16:00 Slovan – Petržalka Martiš – Prievoz 14.kolo
Ženy – Slovenský pohár – semifinále
16.3. 18:00 Petržalka – Slovan Krčová, Martiš, Hajnala
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. Liga 14.kolo
13.3. 15:00 Rovinka – Senec Bohun, Martinkovič, Kardelis, Perašín – D. Lužná
Seniori IV. Liga 15.kolo
12.3. 17:00 Lamač – CFK Cajla Srna, Hajnala, Štepanovský, Hlavenka, – Prievoz
Seniori Pohár BFZ 1.kolo
12.3. 15:00 Miloslavov – D. Lužná Krčová, Martiš, Bogdáň, Príkopa
13.3. 15:00 Viničné – Sv. Jur Tománek, Hudy, Dúbravec Schmidt
13.3. 15:00 Krasňany – Inter Bláha, Uram, Srna, Vnuk
13.3. 15:00 NŠK 1922 – N. Dedinka Hehedűs, Polák, Kachnič, Lazar
13.3. 15:00 Králova p/S – Vrakuňa Hajnala, Polakovič, Šafárik, Keller
13.3. 15:00 Tomašov – Vajnory Ďurčo, Bródy, Rataj, Lônčik
St. dorast – SD3R – U19 dohrávky
12.3. 13:00 Ivánka – Žolík Malacky Hegedűs, Valko, Hádek 14. kolo
12.3. 14:00 Králova p/S – Rača Lalo, Dúbravec, Piatka 11. kolo
12.3. 15:00 D. Lužná – Dúbravka Martiš, Bródy, Polák 12. kolo
Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 12.kolo
12.3. 14:30 Rohožník – Jarovce Kožuch, Mikulecký
Ml. žiaci – II. Liga U13
12.3. 12:00 Pezinok – Vrakuňa Obfz -vidiek – Turanský
Súťaže riadené SFZ
St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17
5.3.2022 10:00 / 12:30 Senec – Dubnica Bohun ,Uram, Krčová za Štepanovského, Mydlárik
Ml. dorast – I LMD – U17, U16
5.3.2022 11:00 / 13:15 Petržalka – Žilina Dúbravec, Farkaš, Kožuch za Srnu
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14
5.3.2022 9:00 / 11:00 Inter – D. Streda Bláha, Mikulecký, Foltín za Polakoviča
Súťaže riadené BFZ
Zimný turnaj – dorast – 5.kolo (Dunajská Lužná)
6.3.2022 12:00 NŠK – Malacky stretnutie zrušené
6.3.2022 14:00 Rača – Králova p/S stretnutie zrušené
Súťaže riadené SFZ
St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17
5.3. 10:00/12:30 Senec – Dubnica Bohun, Uram, Štepanovský, Mydlárik
6.3. 14:30/17:00 Karlova Ves – Inter Krčová, Foltín, Kožuch, Líška – Prievoz
Ml. dorast – I LMD – U17, U16
5.3. 11:00/13:15 Slovan – Ružomberok Kardelis,Piatka Tramita – Prievoz
5.3. 11:00/13:15 Petržalka – Žilina Dúbravec, Farkaš, Srna
St. žiaci – I LSŽ – U15, U14
5.3. 9:00/11:00 Inter – D. Streda Bláha, Polakovič, Mikulecký – Stupava
5.3. 10:00/12:00 Domino – Levice Hudy,Polák, Gosiorovský
Ženy – I. Liga
5.3. 15:30 Slovan – Trnava Hajnala,Hádek, Martiš – Prievoz
Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU/15
6.3. 10:00/12:00 Slovan – N. Zámky Martiš – Prievoz
Súťaže riadené BFZ
Zimný turnaj – dorast – 5.kolo Dunajská Lužná
6.3.2022 12:00 NŠK – Malacky Piatka, Srna, Rataj
6.3.2022 14:00 Rača – Králova p/S Srna, Piatka, Rataj
6.3.2022 16:00 Šamorín – Budmerice Henček, Bródy, Gosiorovský
Zimný turnaj – dorast – 1.kolo Dunajská Lužná dohrávka
2.3.2022 18:00 Budmerica – Malacky Hajnala, Martiš, Hádek
Zimný turnaj – dorast – 4.kolo
27.2. 12:00 Budmerice – Rača OBFZm -Koštrna, OBFZm – Štofik J., OBFZm – Křivan,
27.2. 14:00 Králová p/S – NŠK 1922 OBFZm – Křivan, OBFZm – Štofik J., OBFZm – Koštrna,
27.2. 16:00 Žolík Malacky – Šamorín OBFZm – Knopp., OBFZm – Brož, OBFZm – Šusták,
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. liga I. LSŽ – U15, U14 – 12. kolo
25.2. 15:00 / 17:00 Petržalka – Inter Henček ,Hajnala, Kachnič
26.2. 10:00/12:00 Karlova Ves – Púchov Šafárik, Uram, Štepanovský ihrisko Kalinčiakova
Dorastenky/Žiačky I. liga – WU 19/WU 15 – 11. kolo
23.2. 12:00/14:00 Petržalka – NŠK Foltín – dohrávka 10. kolo
26.2 10:00/12:00 NŠK – Myjava Farkaš
26.2 15:00/17:00 Petržalka – Z. Moravce Martiš
Ženy I. liga 15. kolo
27.2. 17:00 Petržalka – Myjava Krčová, Lauer, Ralbovský
Zimný turnaj dorast 3.kolo (UT Dunajská Lužná
20.2.2022 12:00 Rača – Šamorín Cvengroš, Uram, Bláha
20.2.2022 14:00 NŠK 1922 – Budmerice Bláha, Uram Cvengroš
20.2.2022 16:00 Králová p. Senci – Žolík Malacky Hegedüs, Tramita, Matiš
Starší žiaci I.liga U115, U14 12.kolo ( UT Prievoz)
23.2.2022 14:00, 16:00 ŠK Slovan Bratislava – SDM Domino Tramita, Hajnala Bogdaň
Súťaže riadené BFZ
Zimný turnaj – dorast – 1.kolo (Dunajská Lužná)
06.02. 12:00 Budmerice – Malacky Šafárik, Štepanovský, Uram – Odložené
06.02. 16:00 NŠK 1922 – Rača Piatka, Bogdáň za Hádeka, Valko
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
12.02. 13.30-15.30 Slovan – Karlova Ves Ďurčo, Henček, Bródy
Súťaže riadené BFZ
Zimný turnaj – dorast – 1.kolo (Dunajská Lužná)
06.02. 12.00 Budmerice – Žolík Malacky Šafárik, Štepanovský, Uram
06.02. 14:00 Kráľová p/S – Šamorín Štepanovský, Uram, Šafárik
06.02. 16:00 NŠK 1922 – Rača Piatka, Hádek, Valko
Zimný turnaj – dorast – 2.kolo (Dunajská Lužná)
13.02. 12.00 Žolík Malacky – Rača Dubravec, Foltín, Farkaš
13.02. 14:00 Šamorín – NŠK 1922 Farkaš, Foltín, Dubravec
13.02. 16:00 Budmerice – Kráľová p/S Krčová, Bogdáň, Kardelis,
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
24.11. 15.00-17.00 Slovan – Karlova Ves Ďurčo, Henček, Bródy za Hudyho
Súťaže riadené BFZ
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo
20.11. 10:00 Rohožník – Jarovce Kožuch, Tománek L. za Tománek E.
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo
20.11. 13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Fischer, Bródy za Urama
21.11. 10:30 Blatné – Dunajská Lužná Piatka, Hádek za Valka, Valko za AR2
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo
20.11. 11:00 Záhorská Bystrica – IMAS Hudy za Tománka, Mikulecký za Hudyho
Žiaci II. liga starší a mladší U13 – 12. kolo
20.11. 10.00 Rača – PŠC Pezinok Křivan (ObFZ-m) za Tanglmayera (HP Mladá Garda)
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo
21.11. 10.00-12.00 Petržalka – Dubnica nad Váhom Hádek, Dubravec, Valko
Ženy I. liga – 14. kolo
17.11. 14.00 Slovan – Petržalka Krčová, Tanglmayer
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 10. kolo
20.11. 15.00 Petržalka – NŠK 1922 Foltín
Žiačky I. Liga – WU15 – 10. kolo
20.11. 17.00 Petržalka – NŠK 1922 Foltín
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 12. kolo
21.11 . 13.00 Nová Dedinka – Vrakuňa Vašš, Šafárik, Kachnič, Truchlý
Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo
21.11 . 13.00 Most p/B – PŠC Pezinok Hegedűs, Bláha, Martiš. Darlea
Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo
21.11 . 13.00 Rovinka – Senec Bohun, Martinkovič, Kardelis, Perašin
St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo
20.11. 11:00 Dunajská Lužná – Ivanka Hajnala, Kachnič
St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo
17.11. 13:00 Dunajská Lužná – Dúbravka Martiš, Kachnič
St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo
20.11. 13:00 Kráľová p/S – Rača Lalo, Dubravec
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo
20.11. 10:00 Rohožník – Jarovce Kožuch, Tománek E.
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo
20.11. 11:00 Záhorská Bystrica – IMAS Tománek, Hudy
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo
20.11. 13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Fischer, Uram
Žiaci II. liga starší a mladší U13 – 12. kolo
20.11. 10.00 Rača – PŠC Pezinok Tanglmayer (HP Mladá Garda)
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo
13.11. 10.00-17.00 Slovan – Levice Martinkovič za Krčovú, Šafárik za Martinkoviča, AR2
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 15. kolo
13.11 . 13.30 Dunajská Lužná – Rovinka Krčová, Kardelis, Lalo, Lônčik (stretnutie sa odohrá v pôvodnom termíne)
Seniori IV. liga Bratislava – 15. kolo
13.11. 13.30 Karlova Ves – Láb Piatka, Ralbovský za Kardelisa, Bláha za Lala, Farkaš
St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo
13.11. 13:30 Domino – Ivanka p/D Abrman (ObFZ-m) za Bláha, Oto Brož za ObFZ-m
14.11. 10:00 Bernolákovo – NŠK 1922 Hádek, Tabiš za ObFZ-m, Stolárik za ObFZ-m
14.11. 13:30 Dunajská Lužná – Kráľová p/S Tabiš (ObFZ-m) za Hádeka, Stolárik za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo
14.11. 09:00 Ivanka p/B – Vrakuňa Koštrna za ObFZ-m, Oto Brož za ObFZ-m, Kačmár za ObFZ-m
14.11. 10:00 PŠC Pezinok – Malinovo Almáši za ObFZ-v, Tahotný za ObFZ-v
14.11. 10:30 Blatné – Dunajská Lužná Valko za Piatku, AR1
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo
13.11. 11:30 Jarovce – Lamač Bohun, Slavomír Zaťko za ObFZ-m (odložené na neurčito)
14.11. 12:00 NŠK 1922 – Iskra Petržalka Křivan za ObFZ-m, Oto Brož za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo
17.11. 10:30 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Srna, Lalo za Ježíka
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo
13.11. 10.00-17.00 Slovan – Levice Krčová, Martinkovič, Šafárik
13.11. 10.00-12.00 Domino – Trnava Tanglmayer, Bródy, Gosiorovský
14.11. 10.00-12.00 Inter – Nitra Hajnala, Tanglmayer, Mikulecký
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
17.11. 10.00-17.00 Slovan – Karlova Ves Ďurčo, Henček, Hudy
Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo
17.11. 10.30 NŠK 1922 – Trnava Martiš
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 15. kolo
12.11 . 18.30 Senec – Inter Hajnala, Ralbovský, Bródy, Dobrovský
13.11 . 13.30 Dunajská Lužná – Rovinka Krčová, Kardelis, Lalo, Lônčik (odložené na neurčito)
13.11 . 13.30 Vrakuňa – Rusovce Hegedűs, Kachnič, Martiš, Líška
14.11 . 10.30 Rača – PŠC Pezinok Pavlíková, Bláha, Ralbovský, Darlea
14.11. 13.30 Most p/B – Ivanka p/D Ďurčo, Srna, Dubravec, Mydlárik
14.11. 13.30 Kalinkovo – Bernolákovo Tománek, Štepanovský, Lalo, Keller
14.11. 13.30 D.N.Ves – Nová Dedinka Hudy, Kardelis, Kožuch, Lazar
14.11. 13.30 Tomášov – Malacky Bohun, Tramita, Vašš, Jablonický
Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo
13.11. 13.30 Karlova Ves – Láb Piatka, Kardelis, Lalo, Farkaš
13.11. 13.30 Závod – NŠK 1922 Hádek, Foltín, Valko, Slezák
13.11. 13.30 Limbach – Jarovce Dubravec, Uram, Szakáll, Príkopa
13.11. 13.30 Lamač – CFK Pezinok Srna, Hajnala, Štepanovský, Hlavenka
13.11. 13.30 Jakubov – Vištuk Polák, Kožuch, Mikulecký, Perašin
14.11. 13.30 Domino – Čunovo Henček, Bródy, Gosiorovský, Pavlík R.
14.11. 13.30 Jablonové – Sv. Jur Ježík, Hegedűs, Martinkovič, Pinček.
14.11. 13.30 Kostolište – Vajnory Bogdáň, Krčová, Šafárik, Vnuk
14.11. 13.30 Slovenský Grob – Veľké Leváre Fischer, Martiš, Kachnič, Schmidt
St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo
13.11. 10:00 PŠC Pezinok – Ružinov Uram, Szakáll
13.11. 10:30 Rača – Žolík Malacky Henček, Tramita
13.11. 13:30 Domino – Ivanka p/D Bláha, ObFZ-m
14.11. 09:00 Dúbravka – IMAS Štepanovský, Šafárik
14.11. 10:00 Bernolákovo – NŠK 1922 Hádek, ObFZ-m
14.11. 13:30 Dunajská Lužná – Kráľová p/S Hádek, ObFZ-m
St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo
17.11. 10:00 IMAS – PŠC Pezinok Bláha, Hajnala
St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo
17.11. 13:00 Dunajská Lužná – Dúbravka Krčová, Kachnič
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo
14.11. 09:00 Ivanka p/B – Vrakuňa ObFZ-m, ObFZ-m
14.11. 10:00 PŠC Pezinok – Malinovo ObFZ-v, ObFZ-v
14.11. 10:30 Blatné – Dunajská Lužná Piatka, Valko
14.11. 13:00 Rača – Vajnory Ralbovský, Bláha
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo
13.11. 10:00 Rohožník – Domino Foltín, Hádek, Valko
13.11. 11:30 Jarovce – Lamač Bohun, ObFZ-m
13.11. 12:30 Záhorská Bystrica– IMAS Tománek, Hudy
14.11. 12:00 Ružinov – Inter Foltín, Uram
14.11. 12:00 NŠK 1922 – Iskra Petržalka ObFZ-m, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo
17.11. 10:30 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Srna, Ježík
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
13.11. 09.30-12.00 Rusovce – FKP Bratislava Vašš
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
13.11. 10.00-12.00 Iskra Petržalka – Bernolákovo ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 10. kolo
13.11. 10.00-12.00 Senec – PŠC Pezinok ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 8. kolo
14.11. 09.30-12.00 Modra – Jarovce ObFZ-v
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 15. kolo
6.11. 10.00-12.30 Senec – Inter Bródy, Krčová, Valko za Dubravca, Lazar
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U17 – 15. kolo
7.11. 12.30 Karlova Ves – Trnava Foltín, Gosiorovský, AR2
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo
6.11. 10.00-12.00 Karlova Ves – Domino Srna, Ralbovský, AR2 (HP Kalinčiakova)
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo
6.11 . 13.30 Inter – Tomášov Parilák (SFZ) za Vašša, Kachnič, Martiš, Keller
6.11 . 13.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Hegedűs, Straka (SFZ) za Henčeka, Uram, Príkopa
Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo
6.11. 13.30 Sv. Jur – Závod Kožuch, Mikulecký za Tománka, Lalo, Farkaš
7.11. 13.30 Veľké Leváre – Jakubov Srna, Hudy, Bogdáň za Henčeka, Slezák
7.11. 13.30 Vajnory – Jablonové Polák, Dubravec za Vašša, Tanglmayer, Vnuk
7.11. 13.30 Láb – Domino Malárik za SFZ, Choreň za SFZ, Lauer za SFZ, Lônčik
St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo
6.11. 09:00 IMAS – PŠC Pezinok Bláha, Hajnala (odložené na neurčito)
6.11. 13:00 Ružinov – Bernolákovo Vašš za Šafárika
6.11. 13:30 Kráľová p/S – Dúbravka Piatka, Dubravec za Valka
7.11. 09:00 NŠK 1922 – Rača Chálka za ObFZ-m, Šusták za ObFZ-m
7.11. 10:00 Ivanka p/B – Žolík Malacky Hajnala, Tramita (odložené na neurčito)
7.11. 12:00 Domino – Dunajská Lužná R, AR1 (zmena termínu 27.11. o 11:00)
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo
6.11. 13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Fischer, AR1 (zmena termínu 17.11. o 13:00)
6.11. 14:00 Dunajská Lužná – Ivanka p/B R, AR1 (zmena termínu 20.11. o 11:00)
7.11. 10:45 Modra – Blatné Olša D. za ObFZ-v, Almáši za ObFZ-v
7.11. 11:00 Malinovo – Vajnory Knopp za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo
6.11. 13:30 Inter – NŠK 1922 Bohun, AR1
6.11. 14:00 Domino – Iskra Petržalka Fischer za R, AR1
7.11. 09:00 IMAS – Ružinov Mikulecký, Kožuch
7.11. 10:00 Rohožník – Jarovce Kožuch, Tománek E. za ObFZ-v (odložené na neurčito)
7.11. 10:30 Lamač – Záhorská Bystrica Křivan za ObFZ-m, Ťažký za ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
6.11. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Senec Soviš za ObFZ-m
7.11. 09.00-11.00 Vrakuňa – Ružinov Soviš za ObFZ-m
7.11. 11.00-12.45 NŠK 1922 – IMAS Vašš za R
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 15. kolo
6.11. 10.00-12.30 Senec – Inter Bródy, Krčová, Dubravec, Lazar
7.11. 10.00-12.30 Karlova Ves – Trnava Bogdáň, Foltín, Gosiorovský, Farkaš (HP Kalinčiakova)
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 14. kolo
6.11. 11.00-13.15 Slovan – Košice Tramita, Kardelis, Štepanovský
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo
5.11. 15.00-17.00 Petržalka – Púchov Tanglmayer, Bródy, Uram
6.11. 10.00-12.00 Karlova Ves – Domino Srna, Ralbovský, Uram (HP Kalinčiakova)
Ženy I. liga – 13. kolo
7.11. 17.00 Petržalka – Ružomberok Martiš, Bródy
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 14. kolo
6.11 . 13.30 Inter – Tomášov Vašš, Kachnič, Martiš, Keller
6.11 . 13.30 Bernolákovo – Rača Hudy, Polák, Martinkovič, Pinček
6.11 . 13.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Hegedűs, Henček, Uram, Príkopa
7.11 . 13.30 Rovinka – Senec Bohun, Martinkovič, Kardelis, Perašin
7.11. 13.30 Malacky – D.N.Ves Krčová, Kožuch, Kachnič, Dobrovský
7.11. 13.30 Nová Dedinka – Kalinkovo Bláha, Hegedűs, Ralbovský, Jablonický
7.11. 13.30 Rusovce – Most p/B Lalo, Štepanovský, Ježík, Lazar
7.11. 13.30 Ivanka p/D – Dunajská Lužná Tománek, Hajnala, Tramita, Hájek
Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo
6.11. 13.30 Vištuk – Lamač Hajnala, Bogdáň, Hádek, Truchlý
6.11. 13.30 Sv. Jur – Závod Kožuch, Tománek, Lalo, Farkaš
6.11. 13.30 NŠK 1922 – Karlova Ves Foltín, Bláha, Gosiorovský, Hlavenak
7.11. 13.30 Čunovo – Slovenský Grob Šafárik, Martiš, Bródy, Darlea
7.11. 13.30 Veľké Leváre – Jakubov Srna, Hudy, Henček, Slezák
7.11. 13.30 CFK Pezinok – Limbach Fischer, Mikulecký, Uram, Mydlárik
7.11. 13.30 Jarovce – Kostolište Piatka, Hádek, Valko, Pavlík R.
7.11. 13.30 Vajnory – Jablonové Polák, Vašš, Tanglmayer, Vnuk
7.11. 13.30 Láb – Domino SFZ, SFZ, SFZ, Lônčik
St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo
6.11. 09:00 IMAS – PŠC Pezinok Bláha, Hajnala
6.11. 13:00 Ružinov – Bernolákovo Šafárik, ObFZ-m
6.11. 13:30 Kráľová p/S – Dúbravka Piatka, Valko
7.11. 09:00 NŠK 1922 – Rača ObFZ-m, ObFZ-m
7.11. 10:00 Ivanka p/B – Žolík Malacky Hajnala, Tramita
7.11. 12:00 Domino – Dunajská Lužná ObFZ-m, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 12. kolo
6.11. 13:00 Vrakuňa – PŠC Pezinok Fischer, ObFZ-m
6.11. 14:00 Dunajská Lužná – Ivanka p/B ObFZ-m, ObFZ-m
7.11. 10:45 Modra – Blatné ObFZ-v, ObFZ-v
7.11. 11:00 Malinovo – Vajnory ObFZ-m, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 12. kolo
6.11. 13:30 Inter – NŠK 1922 Bohun, ObFZ-m
6.11. 14:00 Domino – Iskra Petržalka ObFZ-m, ObFZ-m
7.11. 09:00 IMAS – Ružinov Mikulecký, Kožuch
7.11. 10:00 Rohožník – Jarovce Kožuch, ObFZ-v
7.11. 10:30 Lamač – Záhorská Bystrica ObFZ-m, ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
6.11. 09.00-12.00 Rača – PŠC Pezinok Tanglmayer
6.11. 09.30-11.00 Modra – Bernolákovo Lalo
6.11. 10.00-11.15 FKP Bratislava – Žolík Malacky Šafárik
6.11. 13.00-12.00 Iskra Petržalka – Senec ObFZ-m
7.11. 09.00-12.00 Vrakuňa – Ružinov ObFZ-m
7.11. 09.00-12.00 Jarovce – Rusovce Hádek, Valko
7.11. 10.00-12.00 NŠK 1922 – IMAS ObFZ-m
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo
31.10 . 14.00 Ivanka P/B – Rovinka Hajnala, Parilák (SFZ) za Kožucha, Hudy, Líška
31.10. 14.00 Tomášov – Senec Malárik (SFZ) za Srnu, Hegedűs za Ralbovského, Ježík, Hájek
Seniori IV. liga Bratislava – 13. kolo
31.10. 14.00 Karlova Ves – Sv. Jur Chromý za SFZ, Tanglmayer, Ralbovský za Hegedűsa, Pavlík R.
31.10. 14.00 Závod – Vajnory Ruc za SFZ, Štofík za SFZ, Choreň za SFZ, Lazar
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo
29.10. 11:00 Rača – Malinovo Valko
31.10. 11:30 Ivanka P/B – Modra Hudy za Kožucha
31.10. 14:00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Srna za R
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo
30.10. 11:45 Rohožník – Záhorská Bystrica Lomňančík za ObFZ-v, Tománek E. za ObFZ-v, Janco za ObFZ-v
31.10. 10:30 Iskra Petržalka – Inter Samko za ObFZ-m, Štofík J. za ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
30.10. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Hádek, Almáši za ObFZ-v
Súťaže riadené SFZ
Ženy I. liga – 12. kolo
31.10. 10.30 Slovan – Nitra Hajnala, Martiš
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 9. kolo
29.10. 13.00 Petržalka – Myjava Hajnala
29.10. 13.00 NŠK 1922 – Trnava Martiš
Žiačky I. Liga – WU15 – 9. kolo
29.10. 15.00 Petržalka – Myjava Hajnala
29.10. 15.00 NŠK 1922 – Trnava Martiš
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo
30.10 . 14.00 Most P/B – PŠC Pezinok Hegedűs, Bláha, Martiš, Darlea
30.10 . 14.00 Vrakuňa – Bernolákovo Bohun, Šafárik, Lalo, Truchlý
31.10 . 10.30 Rača – Nová Dedinka Tománek, Martinkovič, Bogdáň, Príkopa
31.10 . 14.00 Ivanka P/B – Rovinka Hajnala, Kožuch, Hudy, Líška
31.10. 14.00 Dunajská Lužná – Rusovce Vašš, Dubravec, Kardelis, Schmidt
31.10. 14.00 Kalinkovo – Malacky Henček, Polák, Kachnič, Mydlárik
31.10. 14.00 D.N.Ves – Inter Lalo, Tramita, Martiš, Lônčik
31.10. 14.00 Tomášov – Senec Srna, Ralbovský, Ježík, Hájek
Seniori IV. liga Bratislava – 12. kolo
30.10. 14.00 Domino – NŠK 1922 Dubravec, Szakáll, Gosiorovský, Perašin
30.10 14.00 Lamač – Veľké Leváre Tramita, Tanglmayer, Bródy, Keller
30.10. 14.00 Jakubov – Slovenský Grob Polák, Kožuch, Mikulecký, Dobrovský
31.10. 14.00 Láb – Čunovo Hádek, Piatka, Valko, Hlavenka
31.10. 14.00 Karlova Ves – Sv. Jur SFZ, Tanglmayer, Hegedűs, Pavlík R.
31.10. 14.00 Závod – Vajnory SFZ, SFZ, SFZ, Lazar
31.10. 14.00 Jablonové – Jarovce Bláha, Šafárik, Štepanovský, Farkaš
31.10. 14.00 Kostolište – CFK Pezinok Krčová, Mikulecký, Bródy, Slezák
31.10. 14.00 Limbach – Vištuk Fischer, Gosiorovský, Foltín, Jablonický
St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo
28.10. 09:00 Dúbravka – Domino ObFZ-m, ObFZ-m
28.10. 10:00 Bernolákovo – IMAS Piatka, Valko
28.10. 10:30 Rača – Ružinov ObFZ-m, ObFZ-m
30.10. 09:30 Malacky – NŠK 1922 Hudy, Tománek
30.10. 10:00 Dunajská Lužná – Ivanka P/B Hajnala, Krčová
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo
29.10. 11:00 Rača – Malinovo ObFZ-m, ObFZ-m
30.10. 14:00 Vajnory – Vrakuňa Martinkovič, Foltín
31.10. 11:30 Ivanka P/B – Modra Kožuch, Hudy
31.10. 14:00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná ObFZ-v, ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo
30.10. 11:30 Jarovce – Domino Fischer, Ralbovský
30.10. 11:45 Rohožník – Záhorská Bystrica ObFZ-v, ObFZ-v
31.10. 10:30 Iskra Petržalka – Inter ObFZ-m, ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
30.10. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa ObFZ-v
31.10. 09.00-11.00 Jarovce – Iskra Petržalka Fischer
31.10. 09.30-11.15 Žolík Malacky – NŠK 1922 Mikulecký
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo
23.10. 10.00-12.30 Senec – Karlova Ves Bohun, Kožuch, Foltín, Príkopa
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo
28.10. 12.00-14.30 Domino – Zlaté Moravce Hajnala, Martiš, Hádek, Schmidt
28.10. 12.00-14.30 Inter – Piešťany Krčová, Šafárik, Polák, Líška
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 12. kolo
23.10. 11.00-13.15 Petržalka – Košice Bláha, Šafárik, Ďurčo
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 13. kolo
28.10. 10.00-12.15 Slovan – Petržalka Tanglmayer, Foltín, Bródy
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
23.10. 10.00-12.00 Domino – Dunajská Streda Uram, Čižmár, Tanglmayer
23.10. 10.00-12.00 Inter – Zlaté Moravce Vašš, Kachnič, Mikulecký
24.10. 10.00-12.00 Slovan – Karlova Ves Ďurčo, Henček, Srna
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo
28.10. 14.00-16.00 Petržalka – Spartak Trnava Tománek, Hudy, Mikulecký
28.10. 14.00-16.00 Slovan – Skalica Bláha, Fischer, Bogdáň
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 7. kolo
23.10. 16.00 Petržalka – Nové Zámky Mikulecký
Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo
23.10. 18.00 Petržalka – Nové Zámky Mikulecký
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 12. kolo
22.10 . 18.30 Senec – D.N.Ves Lalo, Ďurčo, Srna, Schmidt
23.10 . 14.00 Inter – Kalinkovo Tománek, Polakovič, Martiš, Líška
23.10 . 14.00 Bernolákovo – Most P/B Tramita, Štepanovský, Hajnala, Perašin
23.10 . 14.00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Henček, Hudy, Polák, Jablonický
24.10. 14.00 Rovinka – Tomášov Bláha, Kardelis, Martiš, Lazar
24.10. 14.00 Malacky – Rača Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Keller
24.10. 14.00 Nová Dedinka – Vrakuňa Vašš, Šafárik, Kachnič, Darlea
24.10. 14.00 Rusovce – Ivanka P/D Kožuch, Bogdáň, Ralbovský, Dobrovský
Seniori IV. liga Bratislava – 12. kolo
23.10. 13.30 NŠK 1922 – Láb Srna, Fischer, Bródy, Lônčik
23.10 14.00 Vištuk – Kostolište Lalo, Valko, Hádek, Mydlárik
23.10. 14.00 Sv. Jur – Domino Bogdáň, Gosiorovský, Kardelis, Truchlý
24.10. 14.00 Čunovo – Jakubov Uram, Štepanovský, Bródy, Príkopa
24.10. 14.00 Slovenský Grob – Lamač Hajnala, Bohun, Foltín, Pavlík R.
24.10. 14.00 Vajnory – Karlova Ves Krčová, Hádek, Valko, Hájek
24.10. 14.00 Veľké Leváre – Limbach Polakovič, Mikulecký, Hudy, Farkaš
24.10. 14.00 CFK Pezinok – Jablonové Dubravec, Piatka, Fischer, Slezák
24.10. 14.00 Jarovce – Závod Polák, Szakáll, Gosiorovský, Hlavenka
St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo
23.10. 09:00 IMAS – Rača ObFZ-v, ObFZ-v
23.10. 13:00 Ivanka P/D – NŠK 1922 Martinkovič, ObFZ-m
23.10. 14:00 Kráľová P/S – Bernolákovo Piatka, Dubravec
24.10. 12:00 Domino – PŠC Pezinok ObFZ-m, ObFZ-m
24.10. 13:00 Ružinov – Žolík Malacky ObFZ-m, ObFZ-m
St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo
28.10. 10:00 Bernolákovo – IMAS Piatka
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo
23.10. 13:00 Vrakuňa – Rača ObFZ-m, ObFZ-m
23.10. 14:00 Dunajská Lužná – Vajnory ObFZ-m, ObFZ-m
24.10. 10:30 Blatné – Ivanka P/D ObFZ-m, ObFZ-m
24.10. 10:45 Modra – PŠC Pezinok ObFZ-v, ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo
23.10. 11:30 Jarovce – Záhorská Bystrica Hegedűs
23.10. 14:30 Domino – Inter Čižmár, Uram
23.10. 14:30 Rohožník – Ružinov ObFZ-v, ObFZ-v
24.10. 09:00 IMAS – Iskra Petržalka Šafárik, Kožuch
24.10. 10:30 Lamač – NŠK 1922 Mikulecký, Polakovič
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo
26.10. 15:00 NŠK 1922 – IMAS Hajnala, Martiš
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 10. kolo
23.10. 09.00-10.45 Rača – IMAS Hajnala
23.10. 09.30-11.30 Modra – Žolík Malacky ObFZ-v
23.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Jarovce ObFZ-m
23.10. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Ružinov Ralbovský
23.10. 14.15-16.15 Senec – PŠC Pezinok Szakáll
24.10. 09.00-11.00 Vrakuňa – Bernolákovo Hajnala
24.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Rusovce ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo
28.10. 09.30-11.30 Modra – IMAS ObFZ-v
28.10. 12.30-14.15 Bernolákovo – Rača ObFZ-m
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo
17.10 . 15.00 Ivanka P/D – PŠC Pezinok Pavlíková, Šafárik, Bogdáň za Lala, Keller
17.10. 15.00 Most P/B – Nová Dedinka Bohun, Tramita, Lauer za SFZ, Lônčik
Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo
17.10. 15.00 Láb – Sv. Jur Henček, Bródy, Štepanovský, Pinček za SFZ
17.10. 15.00 Závod – CFK Pezinok Kožuch, Krčová, Straka za SFZ, Vnuk
17.10. 15.00 Kostolište – Veľké Leváre Chromý za SFZ, Malárik za SFZ, Roszbeck za SFZ, Dobrovský
17.10. 15.00 Limbach – Slovenský Grob Ježík, Hádek, Štofík za SFZ, Perašin
St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo
16.10. 14:00 Kráľová P/S – Rača Lalo, Bogdáň
17.10. 12:00 Domino – Bernolákovo Kravárik za ObFZ-m, Bodnár za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo
17.10. 10:45 Modra – Vajnory Tahotný (ObFZ-v) za Lala, Turanský za ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo
16.10. 11:30 Jarovce – Ružinov Tománek, Samko za ObFZ-m
16.10. 12:30 Záhorská Bystrica – Domino Ťažký za ObFZ-m, Bodnár za ObFZ-m
16.10. 14:30 Rohožník – NŠK 1922 Michalovič za ObFZ-v, Tománek E. za ObFZ-v
17.10. 12:30 IMAS – Inter Dujava P. za ObFZv, Bublávek za ObFZ-v
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 7. kolo
17.10. 09.00-10.45 IMAS – Vrakuňa Bublávek za ObFZ-v
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 12. kolo
16.10. 10.00-12.30 Inter – Šamorín Dubravec, Mikulecký, Čižmár, Darlea
16.10. 10.00-12.30 Domino – Skalica Foltín, Bródy, Fischer, Mydlárik
17.10. 10.00-12.30 Karlova Ves – Piešťany Bogdáň, Čižmár, Gosiorovský, Hájek
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 8. kolo
16.10. 10.00-12.00 Karlova Ves – Spartak Trnava Polakovič, Hajnala, Šafárik
17.10. 10.00-12.00 Petržalka – Domino Piatka, Valko, Srna
Ženy II. liga – 8. kolo
17.10. 10.00 Dunajská Lužná – Kozmos Hajnala
17.10. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Lužná Martiš
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 5. kolo
16.10. 17.00 Petržalka – Slovan Tománek
Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo
13.10. 15.00 Petržalka – Slovan Tománek
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 11. kolo
16.10 . 15.00 Vrakuňa – Malacky Hegedűs, Kardelis, Martinkovič, Hájek
17.10 . 10.30 Rača – Inter Ďurčo, Srna, Ježík, Jablonický
17.10 . 15.00 Rusovce – Rovinka Hajnala, Polák, Kardelis, Darlea
17.10 . 15.00 Ivanka P/D – PŠC Pezinok Pavlíková, Šafárik, Lalo, Keller
17.10. 15.00 Dunajská Lužná – Bernolákovo Bláha, Ralbovský, Kachnič, Mydlárik
17.10. 15.00 Most P/B – Nová Dedinka Bohun, Tramita, SFZ, Lônčik
17.10. 15.00 Kalinkovo – Senec Polakovič, Dubravec, Martiš, Príkopa
17.10. 15.00 D.N.Ves – Tomášov Vašš, Uram, Ďurčo, Truchlý
Seniori IV. liga Bratislava – 11. kolo
16.10. 15.00 Domino – Vajnory Fischer, Foltín, Bródy, Lazar
16.10 15.00 Lamač – Jakubov Krčová, Hádek, Valko, Hlavenka
17.10. 15.00 Čunovo – NŠK 1922 Srna, Piatka, Valko, Schmidt
17.10. 15.00 Láb – Sv. Jur Henček, Bródy, Štepanovský, SFZ
17.10. 15.00 Karlova Ves – Jarovce Hudy, Martinkovič, Foltín, Farkaš
17.10. 15.00 Závod – CFK Pezinok Kožuch, Krčová, SFZ, Vnuk
17.10. 15.00 Jablonové – Vištuk Tománek, Mikulecký, Hegedűs, Pavlík R.
17.10. 15.00 Kostolište – Veľké Leváre SFZ, SFZ, SFZ, Dobrovský
17.10. 15.00 Limbach – Slovenský Grob Ježík, Hádek, SFZ, Perašin
St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo
16.10. 14:00 Kráľová P/S – Rača Lalo, ObFZ-m
16.10. 15:30 IMAS – Žolík Malacky Hajnala, Polakovič
17.10. 09:00 Dúbravka – Ivanka P/D Hegedűs, Šafárik
17.10. 10:00 Ružinov – NŠK 1922 Bródy, Štepanovský
17.10. 12:00 Domino – Bernolákovo ObFZ-m, ObFZ-m
17.10. 12:30 Dunajská Lužná – PŠC Pezinok Ralbovský, Kachnič
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo
16.10. 13:00 Vrakuňa – Malinovo Martinkovič, Kardelis
16.10. 14:00 Dunajská Lužná – Rača Martiš, Srna
17.10. 10:30 Blatné – PŠC Pezinok Dubravec, Hádek
17.10. 10:45 Modra – Vajnory Lalo, ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo
16.10. 11:30 Jarovce – Ružinov Tománek, ObFZ-m
16.10. 12:30 Záhorská Bystrica – Domino ObFZ-m, ObFZ-m
16.10. 14:30 Rohožník – NŠK 1922 ObFZ-v, ObFZ-v
17.10. 10:30 Lamač – Iskra Petržalka Krčová, Kožuch
17.10. 12:30 IMAS – Inter ObFZ-m, ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 9. kolo
16.10. 09.00-11.00 Bernolákovo – Senec Bogdáň
16.10. 09.30-11.15 Rusovce – Modra Martiš
16.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Iskra Petržalka Štepanovský
16.10. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Ružinov Lalo
16.10. 11.00-12.45 Rača – Žolík Malacky Uram
17.10. 09.00-11.00 Jarovce – NŠK 1922 Kardelis
17.10. 09.00-10.45 IMAS – Vrakuňa ObFZ-m
Súťaže riadené SFZ
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 11. kolo
9.10. 13.00-15.15 Slovan – Podbrezová Martiš za Čižmára, Martinkovič, Šafárik (zmena hracieho času)
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo
8.10. 14.00-16.00 Karlova Ves – Levice Šafárik za Hajnalu, Martiš, Bródy
9.10. 09.00-11.00 Slovan – Petržalka Krčová, Martiš, Bródy (zmena hracieho času)
Ženy I. liga – 11. kolo
10.10. 18.00 Petržalka – Trnava Tanglmayer za Čižmára, Uram
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 8. kolo
9.10. 15.30 Slovan – Senica Martiš (odohrá sa v obrátenom poradí)
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 5. kolo
16.10. 17.00 Petržalka – Slovan Tománek (zmena hracieho dňa)
Žiačky I. Liga – WU15 – 8. kolo
9.10. 17.30 Slovan – Senica Martiš (odohrá sa v obrátenom poradí)
Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo
16.10. 17.00 Petržalka – Slovan Tománek (zmena hracieho dňa)
Súťaže riadené BFZ
St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo
9.10. 10:00 Žolík Malacky – Kráľová P/S Polák, Lomňančík za ObFZ-v
9.10. 13:00 Ivanka P/D – Ružinov Tománek, AR1
10.10. 09:00 NŠK 1922 – IMAS Uram, Foltín za Čižmára
10.10. 10:30 Rača – Domino Tománek, Koštrna za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo
9.10. 15:30 Vajnory – Blatné Piatka za Šafárika, Valko za Martinkoviča
9.10. 14:00 Malinovo – Dunajská Lužná Polakovič, Mikulecký (zmena hracie dňa, času)
10.10. 13:00 Rača – Modra Koštrna za ObFZ-m, Tománek
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo
10.10. 12:00 NŠK 1922 – Jarovce Foltín za Čižmára, Uram
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
9.10. 10.00-12.00 Senec – IMAS Kardelis za Hádeka
9.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – FKP Bratislava Hádek za Kardelisa
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo
10.10. 11.00-13.30 Senec – Piešťany Foltín, Tanglmayer, Štepanovský, Keller
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 11. kolo
9.10. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová Čižmár, Martinkovič, Šafárik
9.10. 11.00-13.15 Petržalka – Trenčín Fischer, Tramita, Gosiorovský
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo
8.10. 14.00-16.00 Karlova Ves – Levice Hajnala, Martiš, Bródy
9.10. 10.00-12.00 Slovan – Petržalka Krčová, Martiš, Bródy
9.10. 10.00-12.00 Domino – Nitra Hudy, Ralbovský, Kožuch
9.10. 10.00-12.00 Inter – Prievidza Bláha, Bogdáň, Ďurčo
Ženy I. liga – 11. kolo
10.10. 18.00 Petržalka – Trnava Čižmár, Uram
Ženy II. liga – 7. kolo
10.10. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Lužná Martiš
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 8. kolo
9.10. 15.30 Slovan – Senica Martiš
Dorastenky I. Liga – WU 19 – 5. kolo
13.10. 19.00 Petržalka – Slovan Tománek
Žiačky I. Liga – WU15 – 8. kolo
9.10. 17.30 Slovan – Senica Martiš
Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo
13.10. 17.00 Petržalka – Slovan Tománek
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 10. kolo
8.10 . 18.30 Senec – Rača Tománek, Hajnala, Krčová, Perašin
9.10 . 15.30 Inter – Vrakuňa Pavlíková, Vašš, Kardelis, Príkopa
9.10 . 15.30 Bernolákovo – Ivanka P/D Henček, Ralbovský, Štepanovský, Lazar
9.10 . 15.30 PŠC Pezinok – Rusovce Ďurčo, Bláha, Bogdáň, Dobrovský
10.10. 15.30 Rovinka – D.N.Ves Bohun, Srna, Lalo, Líška
10.10. 15.30 Tomášov – Kalinkovo Polakovič, Tramita, Polák, Schmidt
10.10. 15.30 Malacky – Most P/B Hudy, Kachnič, Martiš, Mydlárik
10.10. 15.30 Nová Dedinka – Dunajská Lužná Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Truchlý
Seniori IV. liga Bratislava – 10. kolo
9.10. 15.30 Vištuk – Závod Uram, Lalo, Srna, Farkaš
9.10. 15.30 Láb – Vajnory Polák, Dubravec, Hádek, Lônčik
9.10. 15.30 Sv. Jur – NŠK 1922 Hajnala, Foltín, Tanglmayer, Hlavenka
10.10. 15.30 Čunovo – Lamač Fischer, Krčová, Hádek, Hájek
10.10. 15.30 Jakubov – Limbach Bláha, Mikulecký, Ďurčo, Vnuk
10.10. 15.30 Slovenský Grob – Kostolište Vašš, Szakáll, Dubravec, Slezák
10.10. 15.30 Veľké Leváre – Jablonové Bogdáň, Kožuch, Piatka , Jablonický
10.10. 15.30 CFK Pezinok – Karlova Ves Kardelis, Valko, Ralbovský, Pavlík R.
10.10. 15.30 Jarovce – Domino Šafárik, Gosiorovský, Bródy, Darlea
St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo
9.10. 10:00 Žolík Malacky – Kráľová P/S Polák, ObFZ-v
9.10. 10:00 PŠC Pezinok – Dúbravka Piatka, Valko
9.10. 13:00 Ivanka P/D – Ružinov Tománek, Kachnič
10.10. 09:00 NŠK 1922 – IMAS Uram, Čižmár
10.10. 10:00 Bernolákovo – Dunajská Lužná Piatka, Bogdáň
10.10. 10:30 Rača – Domino Tománek, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo
9.10. 15:30 Vajnory – Blatné Šafárik, Martinkovič
10.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/D Lalo, Srna
10.10. 13:00 Malinovo – Dunajská Lužná ObFZ-m, ObFZ-m
10.10. 13:00 Rača – Modra ObFZ-m, Tománek
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo
9.10. 14:30 Domino – IMAS Kožuch, Hudy
9.10. 15:30 Inter – Lamač Bródy, Krčová
10.10. 10:30 Iskra Petržalka – Rohožník Bródy, Gosiorovský
10.10. 12:00 NŠK 1922 – Jarovce Čižmár, Uram
10.10. 12:00 Ružinov – Záhorská Bystrica Hádek, Krčová
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
9.10. 09.00-11.00 Ružinov – Bernolákovo Hajnala
9.10. 09.00-10.45 Rača – Rusovce Štepanovský
9.10. 09.30-11.30 Modra – Jarovce Lalo
9.10. 10.00-12.00 Senec – IMAS Hádek
9.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – FKP Bratislava Kardelis
9.10. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Hegedűs
10.10. 09.00-11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky Hajnala
6.10.2021 – Miniturnaj trangel ( BFZ,ZsFZ, Szekesfehervár) U13,U14 od 9:00 do cca 15:00 ihrisko D. Lužná : Hajnala, Martiš, Křivan, Hlavenka
6.10.2021 – Župná olympiáda študentov župných stredných škôl – UT Mladá Garda od 8 : 00 do 14:00 : Šafárik, Bláha, Bródy, Ľupták, Koštrna, Turanský
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo
6.10. 14.00-16.30 Senec – Zlaté Moravce Piatka, Hádek, Valko za Kardelisa, Vnuk
6.10. 11.00-13.30 Karlova Ves – Krakovany Krčová, Bohun, Foltín, Keller
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
2.10. 10.00-12.00 Petržalka – Spartak Trnava Polakovič za Tománka, Hudy, Mikulecký (odložené na neurčito)
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
6.10. 17.00-19.00 Petržalka – Dunajská Streda Fischer, Hajnala za Urama, Bródy
Dorastenky I. Liga – WU 19– 7. kolo
2.10. 09.00 NŠK 1922 – Nitra Krčová za Martiša
2.10. 15.00 Petržalka – Nové Zámky Martinkovič za Tanglmayera
Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo
2.10. 11.00 NŠK 1922 – Nitra Krčová za Martiša
2.10. 17.00 Petržalka – Nové Zámky Martinkovič za Tanglmayera
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo
3.10 . 10.30 Rača – Tomášov Bláha, Henček, Chromý (SFZ) za Lala, Hájek
Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo
2.10. 15.30 Domino– CFK Pezinok Henček za Foltína, Valko, Bródy, Mydlárik
3.10. 15.30 Kostolište – Jakubov Parilák za SFZ, Lauer za SFZ, Malárik za SFZ, Truchlý
St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo
2.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/B Lalo, Huska za ObFZ-v
3.10. 10:30 Kráľová P/S – NŠK 1922 Piatka
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo
3.10. 10:45 Modra – Malinovo Lalo, Huska za ObFZ-v
12.10. 16:00 Ivanka P/B – Vajnory Martiš, Kachnič (zmena termínu)
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo
2.10. 11:30 Jarovce – Iskra Petržalka Gosiorovský za Krčovú
2.10. 12:30 Záhorská Bystrica – NŠK 1922 Bláha, Kravárik (ObFZ-m) za AR1
3.10. 10:00 Rohožník – Inter Chranček za ObFZ-v, Ďuďák za (ObFZ-v)
3.10. 12:00 Ružinov– Domino Tanglmayer za Henčeka
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 7. kolo
2.10. 09.30-11.00 Rusovce – Vrakuňa Tabiš za ObFZ-m
2.10. 09.30-11.00 Žolík Malacky – Senec Lomňančík za ObFZ-v
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
6.10. 15.00-16.30 Iskra Petržalka – Bernolákovo Martiš za Urama
7.10. 15.00-16.30 Senec – Rusovce Hádek
6.10.2021 – Miniturnaj trangel ( BFZ,ZsFZ, Szekesfehervár) U13,U14 od 9:00 do cca 15:00 ihrisko D. Lužná : Hajnala, Martiš, Křivan
6.10.2021 – Župná olympiáda študentov župných stredných škôl – UT Mladá Garda od 8 : 00 do 14:00 : Šafárik, Bláha, Bródy, Ľupták, Koštrna, Turanský
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 10. kolo
2.10. 10.00-12.30 Senec – Partizánske Šafárik, Čižmár, Štepanovský, Lônčik
2.10. 10.00-12.30 Inter – Krakovany Kardelis, Polák, Kožuch, Slezák
2.10. 10.00-12.30 Domino – Komárno Henček, Bródy, Valko, Dobrovský
3.10. 10.00-12.30 Karlova Ves – Šamorín Srna, Bogdáň, Uram, Líška
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
2.10. 10.00-12.00 Petržalka – Spartak Trnava Tománek, Hudy, Mikulecký
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
6.10. 17.00-19.00 Petržalka – Dunajská Streda Fischer, Uram, Bródy
Ženy II. liga – 6. kolo
2.10. 15.00 Kozmos – Prievidza Mikulecký
3.10. 10.00 Dunajská Lužná – Kopčany Kardelis, Kožuch
Dorastenky I. Liga – WU 19– 7. kolo
2.10. 09.00 NŠK 1922 – Nitra Martiš
2.10. 15.00 Petržalka – Nové Zámky Tanglmayer
Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo
2.10. 11.00 NŠK 1922 – Nitra Martiš
2.10. 17.00 Petržalka – Nové Zámky Tanglmayer
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo
2.10 . 15.30 PŠC Pezinok – Rovinka Hegedűs, Polakovič, Tramita, Perašin
2.10 . 15.30 Vrakuňa – Senec Hudy, Srna, Dubravec, Darlea
3.10 . 10.30 Rača – Tomášov Bláha, Henček, Lalo, Hájek
3.10 . 15.30 Rusovce – Bernolákovo Vašš, Ježík, Hajnala, Lônčik
3.10. 15.30 Ivanka P/D – Nová Dedinka Tománek, Kachnič, Martiš, Jablonický
3.10. 15.30 Dunajská Lužná – Malacky Krčová, Šafárik, Ralbovský, Lazar
3.10. 15.30 Most P/B – Inter Bohun, Kožuch, Kardelis, Schmidt
3.10. 15.30 Kalinkovo – D.N.Ves Pavlíková, Štepanovský, Martinkovič, Dobrovský
Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo
2.10. 15.30 NŠK 1922 – Vajnory Uram, Krčová, Martiš, Líška
2.10. 15.30 Domino– CFK Pezinok Foltín, Valko, Bródy, Mydlárik
2.10. 15.30 Karlova Ves – Vištuk Bogdáň, Ralbovský, Piatka, Vnuk
3.10. 15.30 Čunovo – Sv. Jur Mikulecký, Tanglmayer, Henček, Farkaš
3.10. 15.30 Láb – Jarovce Hádek, Piatka, Hegedűs, Príkopa
3.10. 15.30 Závod – Veľké Leváre Polakovič, Bródy, Dubravec, Pavlík R.
3.10. 15.30 Jablonové – Slovenský Grob Fischer, Gosiorovský, Tramita, Keller
3.10. 15.30 Kostolište – Jakubov SFZ, SFZ, SFZ, Truchlý
3.10. 15.30 Limbach – Lamač Polák, Hudy, Lalo, Slezák
St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo
2.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/B Lalo, ObFZ-v
2.10. 10:30 Rača – Dunajská Lužná Martinkovič, Tanglmayer
2.10. 14:00 Kráľová P/S – NŠK 1922 ObFZ-m, ObFZ-m
2.10. 15:30 IMAS – Ružinov Kožuch, Polák
3.10. 09:00 Dúbravka – Bernolákovo Hajnala, Šafárik
3.10. 12:00 Domino – Žolík Malacky Hajnala, Martiš
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo
2.10. 13:00 Dunajská Lužná – Vrakuňa Kachnič, AR1
3.10. 10:30 Blatné – Rača Dubravec, ObFZ-v
3.10. 10:45 Modra – Malinovo ObFZ-v, ObFZ-v
3.10. 13:00 Ivanka P/B – Vajnory Martiš, Kachnič
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo
2.10. 11:30 Jarovce – Iskra Petržalka Krčová, Uram
2.10. 12:30 Záhorská Bystrica – NŠK 1922 Bláha, AR1
3.10. 10:00 Rohožník – Inter ObFZ-v, ObFZ-v
3.10. 10:30 Lamač – IMAS Štepanovský, AR1
3.10. 12:00 Ružinov– Domino Henček, Tanglmayer
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
2.10. 09.00-11.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Piatka
2.10. 09.30-11.00 Rusovce – Vrakuňa ObFZ-m
2.10. 09.30-11.00 Žolík Malacky – Senec ObFZ-v
2.10. 10.00-11.00 FKP Bratislava – Modra Ralbovský
3.10. 09.00-11.00 Jarovce – Rača Fischer
3.10. 09.00-11.00 IMAS – Ružinov Tramita
3.10. 10.00-11.00 NŠK 1922 – Iskra Petržalka ObFZ-m
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 8. kolo
25.9 . 16.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Bohun, Martiš za Vašša, Kachnič, Hájek
26.9. 16.00 Malacky – Ivanka P/B Choreň za Hudyho, Uram, Polakovič, Príkopa
26.9. 16.00 Nová Dedinka – Rusovce Ruc za Bláhu, Dubravec, Kardelis za Cvengroša, Mydlárik
26.9. 16.00 Tomášov – Vrakuňa Hegedűs, Martinkovič, Kachnič za Ježíka, Líška
Seniori IV. liga Bratislava – 8. kolo
25.9. 16.00 Vištuk – Domino Dúbravec, Srna, Bogdaň, Hlavenka za Slezáka
25.9. 16.00 Lamač – Kostolište Kožuch, Hádek za Čižmára, Szakáll, Jablonický
26.9. 16.00 Jakubov – Jablonové Chromý za Vašša, Lalo, Ralbovský, Schmidt
26.9. 16.00 Čunovo – Limbach Polák, Mikulecký, Hudy za Čižmára, Slezák za Hlavenka
26.9. 16.00 Závod – Slovenský Grob Bogdáň, Roszbeck za Dujavu, Krčová, Farkaš
26.9. 16.00 CFK Pezinok – Láb Srna, Lauer za Urama, Straka za Hádeka, Vnuk
26.9. 16.00 Jarovce – NŠK 1922 Parilák za Piatku, Valko, Bródy, Perašin
26.9. 16.00 Vajnory – Sv. Jur Šafárik, Foltín za Kachniča, Gosiorovský, Dobrovský
Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo
29.9. 16.00 Láb – Vištuk Fischer za Bláhu, Kožuch za Ježíka, Martinkovič, Hlavenka
St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo
25.9. 13:00 Ivanka P/D – IMAS Knopp za ObFZ-m, Vargová za ObFZ-m
25.9. 13:00 Ružinov – Kráľová P/S Bočák Jozef za ObFZ-m, Bodnár za ObFZ-m, Zaťko Slavomír
26.9. 09:00 NŠK 1922 – Domino Bródy, Henček za Gosiorovského
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo
25.9. 13:00 Vrakuňa – Modra Ťažký za ObFZ-m, Brož Oto za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo
25.9. 11:00 IMAS – Rohožník Hádek za Čižmára, Szakáll
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
25.9. 09.00-11.00 Ružinov – Žolík Malacky Stolárik za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m
25.9. 09.30-11.30 Modra – NŠK 1922 Turanský (ObFZ-v) za Bogdáňa
25.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – IMAS Tahotný za ObFZ-v
25.9. 10.00-12.00 Senec – Rusovce Piatka za Hádeka
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo
25.9. 10.00-12.30 Domino – Nitra Ďurčo, Štepanovský, Mikulecký, Pavlík R.
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 3. kolo
25.9. 11.00-13.15 Slovan – Senica Hajnala, Krčová, Tanglmayer
25.9. 11.00-13.15 Petržalka – Michalovce Polakovič, Hegedűs, Bródy
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo
25.9. 10.00-12.00 Slovan – Skalica Bláha, Fischer, Bogdáň
Ženy I. liga – 8. kolo
26.9. 18.00 Petržalka – Nové Zámky Bláha, Vašš
Ženy II. liga – 4. kolo
26.9. 11.00 NŠK 1922 – Komárno Martiš
Dorastenky I. Liga – WU 19– 4. kolo
25.9. 15.00 Slovan – NŠK 1922 Bláha
Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo
25.9. 17.00 Slovan – NŠK 1922 Bláha
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 8. kolo
24.9 . 18.30 Senec – Most P/B Pavlíková, Ďurčo, Krčová, Lazar
25.9 . 16.00 Inter – D. Lužbá Lalo, Ralbovský, Polák, Keller
25.9 . 16.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Bohun, Vašš, Kachnič, Hájek
26.9 . 16.00 Rovinka – Kalinkovo Henček, Martiš, Ďurčo, Lônčik
26.9. 16.00 D. N. Ves – Rača Tománek, Hajnala, Štepanovský, Truchlý
26.9. 16.00 Malacky – Ivanka P/B Hudy, Uram, Polakovič, Príkopa
26.9. 16.00 Nová Dedinka – Rusovce Bláha, Dubravec, Cvengroš, Mydlárik
26.9. 16.00 Tomášov – Vrakuňa Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Líška
Seniori IV. liga Bratislava – 8. kolo
25.9. 16.00 Lamač – Kostolište Kožuch, Čižmár, Szakáll, Jablonický
25.9. 16.00 Vištuk – Domino Dubravec, Srna, Bogdáň, Slezák
26.9. 16.00 Jakubov – Jablonové Vašš, Lalo, Ralbovský, Schmidt
26.9. 16.00 Čunovo – Limbach Polák, Mikulecký, Čižmár, Hlavenka
26.9. 16.00 Závod – Slovenský Grob Bogdáň, Dujava, Krčová, Farkaš
26.9. 16.00 Veľké Leváre – Karlova Ves Fischer, Tanglmayer, Kožuch, Darlea
26.9. 16.00 CFK Pezinok – Láb Srna, Uram, Hádek, Vnuk
26.9. 16.00 Jarovce – NŠK 1922 Piatka, Valko, Bródy, Perašin
26.9. 16.00 Vajnory – Sv. Jur Šafárik, Kachnič, Gosiorovský, Dobrovský
Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo
29.9. 16.00 Láb – Vištuk Bláha, Ježík, Martinkovič, Hlavenka
St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo
25.9. 10:00 Žolík Malacky – D.Lužná Polák, Kožuch
25.9. 13:00 Ivanka P/D – IMAS ObFZ-m, ObFZ-m
25.9. 13:00 Ružinov – Kráľová P/S ObFZ-m, ObFZ-m
26.9. 09:00 NŠK 1922 – Domino Bródy, Gosiorovský
26.9. 10:00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Piatka, Valko
26.9. 10:30 Rača – Dúbravka Martinkovič, Ježík
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo
24.9. 16:45 Malinovo – Blatné Piatka, Valko
25.9. 13:00 Vrakuňa – Modra ObFZ-m, ObFZ-m
25.9. 16:00 Vajnory – PŠC Pezinok Ďurčo, Henček
26.9. 13:00 Rača – Ivanka P/B Bohun, Foltín
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo
25.9. 11:00 IMAS – Rohožník Čižmár, Szakáll
25.9. 14:30 Domino – Lamač Štepanovský, Mikulecký
25.9. 16:00 Inter – Jarovce Krčová, Tanglmayer
26.9. 10:30 Iskra Petržalka – Záhorská Bystrica Vašš, Uram
26.9. 12:00 NŠK 1922 – Ružinov Gosiorovský, Bródy
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo
25.9. 09.00-11.00 Ružinov – Žolík Malacky ObFZ-m
25.9. 09.00-10.45 Rača – FKP Bratislava Srna
25.9. 09.30-11.30 Modra – NŠK 1922 Bogdáň
25.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – IMAS ObFZ-v
25.9. 10.00-12.00 Senec – Rusovce Hádek
25.9. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Bernolákovo Uram
26.9. 09.00-11.00 Vrakuňa – Jarovce Hajnala
Mini champions liga 2021 U12
29.9. 09.00-15.30 Hajnala, Martiš
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo
6.10. 14.00-16.30 Senec – Zlaté Moravce Piatka, Hádek, Kardelis, Vnuk (zmena termínu)
Ženy II. liga – 4. kolo
18.9. 16.00 Kozmos – Topoľčany Bogdáň, Gosiorovský za Šafárika
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 7. kolo
18.9 . 10.30 Rača – Kalinkovo Vašš, Ďurčo za Krčovú, Ježík, Jablonický
18.9 . 16.00 Bernolákovo – Rovinka Kožuch, Krčová za Ďurča, Tománek, Perašin
Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo
19.9. 16.00 Závod – Jakubov Ruc za SFZ, Straka za SFZ, Choreň za SFZ, Pinček za SFZ
19.9. 16.00 Kostolište – Limbach Šafárik, Fischer za Hajnalu, Dujava, Lazar
19.9. 16.00 Jablonové – Lamač Foltín, Polák za Krčovú, Bohun, Vnuk
St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo
18.9. 16:00 Kráľová P/S – IMAS Dubravec (zmena hracieho času)
19.9. 09:00 Dúbravka – Žolík Malacky Bláha, Bródy za Hegedűsa
18.9. 10:00 PŠC Pezinok – Rača Lalo, Turanský za ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo
18.9. 13:00 Ivanka P/D – Malinovo Tabiš za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m
19.9. 10:45 Modra – D. Lužná Tahotný za ObFZ-v, Almáši za ObFZ-v
19.9. 14:00 Rača – PŠC Pezinok Hádek
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo
19.9. 12:00 Rohožník – Lamač Ďuďák za ObFZ-v, Vicenová za ObFZ-v (zmena termínu, HP Malacky)
18.9. 09:00 NŠK 1922 – Domino Gosiorovský, Kravárik za ObFZ-m, Malatín Vladimír za ObFZ-m (zmena termínu)
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 5. kolo
19.9. 09.00-11.00 Jarovce – Senec Tabiš za ObFZ-m
18.9. 09.30-11.15 Rusovce – Ružinov Martiš za Ďurča
Turnaj regionálnych výberov U14
22.9. 10.00-12.00 Šafárik, Hádek za Urama, Bláha (HP NTC Senec)
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo
18.9. 10.00-12.30 Senec – Zlaté Moravce Piatka, Hádek, Kardelis, Vnuk
18.9. 10.00-12.30 Inter – Púchov Hajnala, Hegedűs, Uram, Líška
19.9. 11.00-13.30 Karlova Ves – Krakovany Krčová, Bohun, Foltín, Keller
Ženy I. liga – 8. kolo
19.9. 10.30 Slovan – Banská Bystrica Martiš, Tanglmayer
Ženy II. liga – 4. kolo
18.9. 16.00 Kozmos – Topoľčany Bogdáň, Šafárik
Dorastenky I. Liga – WU 19– 4. kolo
19.9. 09.00 NŠK 1922 – Dunajská Streda Mikulecký
Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo
19.9. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Streda Mikulecký
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 7. kolo
18.9 . 10.30 Rača – Kalinkovo Vašš, Krčová, Ježík, Jablonický
18.9 . 16.00 Vrakuňa – D. N. Ves Pavlíková, Bláha, Hajnala, Keller
18.9 . 16.00 Bernolákovo – Rovinka Kožuch, Ďurčo, Tománek, Perašin
18.9 . 16.00 PŠC Pezinok – Nová Dedinka Srna, Štepanovský, Cvengroš, Príkopa
19.9. 16.00 Rusovce – Malacky Cvengroš, Uram, Srna, Schmidt
19.9. 16.00 Ivanka P/D – Inter Hegedűs, Martiš, Kachnič, Dobrovský
19.9. 16.00 D. Lužná – Senec Hudy, Kožuch, Dubravec, Líška
19.9. 16.00 Most P/B – Tomášov Henček, Polakovič, Kardelis, Darlea
Seniori IV. liga Bratislava – 16. kolo
15.9. 16.30 Čunovo – Veľké Leváre Bogdáň, Hajnala, Fischer; Darlea
15.9. 16.30 Vištuk – Slovenský Grob Cvengroš, Martinkovič, Tanglmayer, Jablonický
15.9. 16.30 CFK Pezinok – Jakubov Hudy, Kožuch, Ježík, Keller
15.9. 16.30 Jarovce – Lamač Henček, Čižmár, Štepanovský, Slezák
15.9. 16.30 Vajnory – Limbach Krčová, Šafárik, Valko, Farkaš
15.9. 16.30 Sv. Jur – Kostolište Vašš, Kachnič, Piatka, Príkopa
15.9. 16.30 NŠK 1922 – Jablonové Srna, Hádek, Mikulecký, Dobrovský
15.9. 16.30 Láb – Závod Foltín, Bláha, Bródy, Hájek
15.9. 16.30 Domino – Karlova Ves Tománek, Polák, Kardelis, Vnuk
Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo
18.9. 13.30 NŠK 1922 – CFK Pezinok Polák, Valko, Čižmár, Farkaš
18.9. 16.00 Sv. Jur – Jarovce Hádek, Kardelis, Piatka, Hájek
18.9. 16.00 Domino – Veľké Leváre Ralbovský, Mikulecký, Bródy, Lônčik
18.9. 16.00 Karlova Ves – Slovenský Grob Uram, Tanglmayer, Hegedűs, Slezák
19.9. 16.00 Vajnory – Čunovo Tramita, Szakáll, Gosiorovský, Pavlík R.
19.9. 16.00 Láb – Vištuk Bláha, Ježík, Martinkovič, Hlavenka
19.9. 16.00 Závod – Jakubov SFZ, SFZ, SFZ, SFZ
19.9. 16.00 Jablonové – Lamač Foltín, Krčová, Bohun, Vnuk
19.9. 16.00 Kostolište – Limbach Šafárik, Hajnala, Dujava, Lazar
St. dorast SD3R – U19 – 7. kolo
18.9. 10:00 PŠC Pezinok – Rača Lalo, ObFZ-v
18.9. 10:00 Domino – Ružinov Čižmár, Valko
18.9. 14:00 Kráľová P/S – IMAS Dubravec,
19.9. 09:00 Dúbravka – Žolík Malacky Bláha, Hegedűs
19.9. 10:00 Bernolákovo – Ivanka P/D Hajnala
19.9. 13:30 D. Lužná – NŠK 1922 Kožuch, Hudy
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 5. kolo
18.9. 13:00 Ivanka P/D – Malinovo ObFZ-m, ObFZ-m
19.9. 10:30 Blatné – Vrakuňa Piatka, Valko
19.9. 10:45 Modra – D. Lužná ObFZ-v, ObFZ-v
19.9. 14:00 Rača – PŠC Pezinok ObFZ-m, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 5. kolo
18.9. 11:30 Jarovce – IMAS Bródy, Mikulecký
18.9. 12:30 Záhorská Bystrica – Inter Tománek, Kožuch
19.9. 10:00 Rohožník – Lamač ObFZ-v, ObFZ-v
19.9. 12:00 Ružinov – Iskra Petržalka Srna, Uram
19.9. 13:00 NŠK 1922 – Domino ObFZ-m, ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo
22.9. 16:30 NŠK 1922 – Lamač Polakovič, Ťažký (ObFZ-v)
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 5. kolo
18.9. 09.30-11.30 Modra – Iskra Petržalka Srna
18.9. 09.30-11.15 Rusovce – Ružinov Ďurčo
18.9. 09.30-11.15 Žolík Malacky – PŠC Pezinok Mikulecký
18.9. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Vrakuňa Bláha
19.9. 09.00-11.00 Jarovce – Senec ObFZ-m
19.9. 09.00-10.45 IMAS – Bernolákovo Dujava
19.9. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Rača Hádek
Turnaj regionálnych výberov U14
20.9. 10.00-12.00 Hádek, Piatka, Valko (HP Pezinok)
21.9. 10.00-12.00 Hajnala, Martiš, Hádek (HP Dunajská Lužná)
22.9. 10.00-12.00 Šafárik, Uram, Bláha (HP NTC Senec)
Súťaže riadené SFZ
Ženy II. liga – 3. kolo
12.9. 11.00 NŠK 1922 – Kozmos Martiš,
Súťaže riadené BFZ
St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo
12.9. 09:00 NŠK 1922 – Dúbravka Čižmár, Ralbovský (nehrá sa)
St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo
15.9. 13:30 PŠC Pezinok – Kráľová P/S Kožuch, Ježík
Seniori IV. liga Bratislava – 6. kolo
11.9. 16.30 Lamač – Závod Fischer, Gosiorovský, Martiš, Lônčik za Truchlého
11.9. 16.30 Vištuk – NŠK 1922 Hajnala, Pati Nagy, Kardelis, Truchlý za Lônčika
12.9. 16.30 CFK Pezinok – Sv. Jur Dubravec, Krčová za Patiho Nagya, Valko, Jablonický
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo
11.9. 16:30 Vajnory – Rača Čižmár za Foltína, Ralbovský za Štepanovského (zmena hracieho dňa, času, miesta)
12.9. 13:00 Malinovo – PŠC Pezinok Ťažký za ObFZ-m, Stolárik za ObFZ-m (zmena UHČ)
12.9. 13:00 Ivanka P/D – Kráľová P/S Janco (ObFZ-v) (zmena hracieho času)
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo
16.9. 16:30 PŠC Pezinok – Vajnory Srna, Tahotný za ObFZ-v
15.9. 13:30 Blatné – Malinovo Dubravec za Patiho Nagya, Olša D. (ObFZ-v) za Piatku (zmena hracieho dňa a času)
16.9. 16:30 Ivanka P/D – Rača Piatka za Hádeka, Pati Nagy za Valka
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
11.9. 09.00-11.00 Bernolákovo – Žolík Malacky Pati Nagy za Dubravca
11.9. 10.00-12.00 Senec – FKP Bratislava Dubravec za Patiho Nagya
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 7. kolo
12.9. 10.30-13.00 Domino – Dubnica nad Váhom Cvengroš, Bláha, Bródy, Príkopa
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 7. kolo
11.9. 11.00-13.15 Slovan – Dunajská Streda Srna, Tramita, Tanglmayer
11.9. 11.00-13.15 Petržalka – Nitra Piatka, Hádek, Valko
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
11.9. 10.00-12.00 Inter – Púchov Hajnala, Bródy, Foltín
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo
15.9. 10.00-12.00 Karlova Ves – Petržalka Hádek, Mikulecký, Srna
15.9. 10.00-12.00 Slovan – Skalica Bláha, Fischer, Bogdáň
15.9. 10.00-12.00 Domino – Zlaté Moravce Uram, Štepanovský, Šafárik
Ženy I. liga – 7. kolo
12.9. 17.00 Petržalka – Nitra Henček, Gosiorovský
Ženy II. liga – 3. kolo
11.9. 11.00 NŠK 1922 – Kozmos Martiš, Gosiorovský
Dorastenky I. Liga – WU 19– 4. kolo
15.9. 14.00 Slovan – Trnava Martiš
Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo
15.9. 16.00 Slovan – Trnava Martiš
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 6. kolo
10.9 . 18.30 Senec – Ivanka P/D Hegedűs, Dubravec, Ralbovský, Príkopa
11.9 . 16.30 Vrakuňa – Kalinkovo Tománek, Lalo, Bogdáň, Lazar
11.9 . 16.30 Inter – Rusovce Henček, Štepanovský, Krčová, Líška
12.9 . 16.30 Rovinka – Rača Polakovič, Cvengroš, Martiš, Hájek
12.9. 16.30 Nová Dedinka – Bernolákovo Hudy, Polák, Hajnala, Lônčik
12.9. 16.30 Malacky – PŠC Pezinok Ďurčo, Bláha, Kardelis, Darlea
12.9. 16.30 D.N.Ves – Most P/B Vašš, Ježík, Martinkovič, Perašin
12.9. 16.30 Tomášov – D.Lužná Bohun, Kachnič, Pati Nagy, Dobrovský
Seniori IV. liga Bratislava – 6. kolo
11.9. 16.30 Lamač – Závod Fischer, Gosiorovský, Martiš, Truchlý
11.9. 16.30 Vištuk – NŠK 1922 Hajnala, Pati Nagy, Kardelis, Lônčik
12.9. 16.30 Jakubov – Karlova Ves Tramita, Srna, Tománek, Farkaš
12.9. 16.30 Čunovo – Kostolište Bogdáň, Fischer, Bródy; Schmidt
12.9. 16.30 Jarovce – Vajnory Kožuch, Čižmár, Ralbovský, Hlavenka
12.9. 17.00 Limbach – Jablonové Piatka, Foltín, Tanglmayer, Slezák
12.9. 16.30 Slovenský Grob – Domino Hádek, Dujava, Mikulecký, Keller
12.9. 16.30 Veľké Leváre – Láb Uram, Hegedűs, Šafárik, Vnuk
12.9. 16.30 CFK Pezinok – Sv. Jur Dubravec, Pati Nagy, Valko, Jablonický
Seniori IV. liga Bratislava – 16. kolo
15.9. 16.30 Čunovo – Veľké Leváre Bogdáň, Hajnala, Fischer; Darlea
15.9. 16.30 Vištuk – Slovenský Grob Cvengroš, Martinkovič, Tanglmayer, Jablonický
15.9. 16.30 CFK Pezinok – Jakubov Hudy, Kožuch, Ježík, Keller
15.9. 16.30 Jarovce – Lamač Henček, Čižmár, Štepanovský, Slezák
15.9. 16.30 Vajnory – Limbach Krčová, Šafárik, Valko, Farkaš
15.9. 16.30 Sv. Jur – Kostolište Vašš, Kachnič, Piatka, Príkopa
15.9. 16.30 NŠK 1922 – Jablonové Srna, Hádek, Mikulecký, Dobrovský
15.9. 16.30 Láb – Závod Foltín, Bláha, Bródy, Hájek
15.9. 16.30 Domino – Karlova Ves Tománek, Polák, Kardelis, Vnuk
St. dorast SD3R – U19 – 6. kolo
11.9. 09:00 IMAS – Domino Polakovič, Polák
11.9. 10:00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok Hudy, Mikulecký
11.9. 13:00 Ružinov – D. Lužná Ďurčo, Šafárik
12.9. 09:00 NŠK 1922 – Dúbravka Čižmár, Ralbovský
12.9. 10:30 Rača – Bernolákovo Štepanovský, Foltín
12.9. 14:30 Ivanka P/D – Kráľová P/S ObFZ-mesto , ObFZ-mesto
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo
11.9. 11:00 Vrakuňa – Ivanka P/D Bohun, Bláha
11.9. 14:00 D. Lužná – Blatné Cvengroš, Vašš
12.9. 13:00 Rača – Vajnory Foltín, Štepanovský
12.9. 14:00 Malinovo – PŠC Pezinok ObFZ-mesto , ObFZ-mesto
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo
16.9. 16:30 Modra – Vrakuňa Ježík, Lalo
16.9. 16:30 Blatné – Malinovo Pati Nagy, Piatka
16.9. 16:30 Ivanka P/D – Rača Hádek, Valko
16.9. 16:30 PŠC Pezinok – Vajnory Srna, ObFZ-vidiek
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 4. kolo
11.9. 10:00 Domino – Rohožník Fischer
11.9. 11:00 IMAS – Záhorská Bystrica Polák, Polakovič
11.9. 16:30 Inter – Ružinov Bródy, Foltín
12.9. 10:30 Lamač – Jarovce Krčová, Gosiorovský
12.9. 10:30 Iskra Petržalka – NŠK 1922 Kardelis, Ďurčo
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 15. kolo
16.9. 16:30 Lamač – Domino Bláha
16.9. 16:30 Rohožník – IMAS Kožuch, Mikulecký
16.9. 16:30 Jarovce – Inter Fischer, Uram
16.9. 16:30 Záhorská Bystrica – Iskra Petržalka Polakovič
16.9. 16:30 Ružinov – NŠK 1922 Hádek, Valko
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 4. kolo
11.9. 09.00-11.00 Bernolákovo – Žolík Malacky Dubravec
11.9. 09.00-11.00 Ružinov – Jarovce Šafárik
11.9. 09.00-10.45 Rača – Modra Martinkovič
11.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Rusovce Ježík
11.9. 10.00-12.00 Senec – FKP Bratislava Pati Nagy
11.9. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – IMAS Hegedűs
12.9. 09.00-11.00 Vrakuňa – NŠK 1922 Hajnala
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 13. kolo
15.9. 09.00-10.45 IMAS – FKP Bratislava Hegedűs
15.9. 09.00-11.00 Bernolákovo – NŠK 1922 Hajnala
15.9. 09.00-11.00 Ružinov – Rača Bródy
15.9. 09.30-11.15 Rusovce – Iskra Petržalka Bohun
15.9. 09.30-11.15 Žolík Malacky – Jarovce Polák
15.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Modra Ježík
15.9. 10.00-12.00 Senec – Vrakuňa Piatka
Súťaže riadené SFZ
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo
5.9. 10.00-12.00 Petržalka – Levice Martiš za Krčovú, Dujava, Szakáll
Dorastenky I. Liga – WU 19– 3. kolo
4.9. 09.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce Krčová za Martiša
Žiačky I. Liga – WU15 – 3. kolo
4.9. 11.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce Krčová za Martiša
Ženy iI. liga – 6. kolo
5.9. 10.00 Kozmos – Zlaté Moravce Polakovič (HP D.N.Ves)
Dorastenky I. Liga – WU 19– 2. kolo
8.9. 14.00 Slovan – Nitra Bláha za Šafárika
Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo
8.9. 16.00 Slovan – Nitra Bláha za Šafárika
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo
5.9 . 16.30 Nová Dedinka – Rovinka Parilák (SFZ) za Tramitu, Uram, Lalo; Schmidt
St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo
4.9. 10:00 PŠC Pezinok – NŠK 1922 Lalo, Turanský za ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo
4.9. 13:00 Ivanka P/D – D. Lužná Tabiš za ObFZ-m, Abrman za ObFZ-m
5.9. 10:00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Lalo, Turanský za ObFZ-v
5.9. 10:30 Blatné – Modra Dubravec, Tramita za Valka
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
4.9. 09.30-11.30 Modra – Vrakuňa Hádek
4.9. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Ružinov Kravárik za ObFZ-m
5.9. 09.00-11.00 Jarovce – PŠC Pezinok Stolárik za ObFZ-m
5.9. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Senec Tanglmayer za Bródyho
Súťaže riadené ObFZ-vidiek
St. dorast IV. liga SD4V
5.9. 14:00 Závod – Svätý Jur Čižmár (BFZ) za R , Gosiorovský (BFZ) za AR1
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 6. kolo
4.9. 10.00-12.30 Senec – Skalica Hajnala, Dubravec, Piatka, Schmidt
5.9. 10.00-12.30 Inter – Domino Tománek, Kožuch, Ďurčo, Farkaš
5.9. 11.00-13.30 Karlova Ves – Púchov Srna, Henček, Valko, Perašin
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 3. kolo
4.9. 10.00-12.00 Karlova Ves – Skalica Hegedűs, Tanglmayer, Uram
4.9. 10.00-12.00 Slovan – Senica Čižmár, Bródy, Bogdáň
4.9. 10.00-12.00 Domino – Prievidza Henček, Štepanovský, Vašš
5.9. 10.00-12.00 Petržalka – Levice Krčová, Dujava, Szakáll
Ženy I. liga – 6. kolo
4.9. 15.00 Slovan – Žilina Tanglmayer, Hegedűs
Dorastenky I. Liga – WU 19– 3. kolo
4.9. 09.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce Martiš
4.9. 15.00 Petržalka – Senica Uram
Dorastenky I. Liga – WU 19– 2. kolo
8.9. 14.00 Slovan – Nitra Šafárik
Žiačky I. Liga – WU15 – 3. kolo
4.9. 11.00 NŠK 1922 – Zlaté Moravce Martiš
4.9. 17.00 Petržalka – Senica Uram
Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo
8.9. 16.00 Slovan – Nitra Šafárik
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 5. kolo
4.9 . 16.30 Bernolákovo – Malacky Lalo, Kachnič, Dubravec; Jablonický
4.9 . 16.30 PŠC Pezinok – Inter Bohun, Pati Nagy, Polák; Keller
4.9 . 16.30 Vrakuňa – Rača Vašš, Henček, Štepanovský; Dobrovský
5.9 . 16.30 Nová Dedinka – Rovinka Tramita, Uram, Lalo; Schmidt
5.9. 16.30 Rusovce – Senec Polakovič, Martiš, Martinkovič; Truchlý
5.9. 16.30 Ivanka – Tomášov Hajnala, Štepanovský, Ralbovský; Hájek
5.9. 16.30 D.Lužná – D.N.Ves Pavlíková, Kardelis, Kožuch; Perašin
5.9. 16.30 Most p/B – Kalinkovo Bláha, Kachnič, Bohun; Lônčik
Seniori IV. liga Bratislava – 5. kolo
4.9. 13.30 NŠK 1922 – Veľké Leváre Foltín, Martiš, Valko; Slezák
4.9. 16.30 Sv. Jur – Vištuk Fischer, Tománek, Kožuch; Vnuk
4.9. 16.30 Domino – Jakubov Bogdáň, Čižmár, Bródy; Pavlík R.
4.9. 16.30 Lamač – Karlova Ves Ralbovský, Bláha, Kardelis; Hlavenka
5.9. 16.30 Jarovce – Čunovo Krčová, Szakáll, Dujava; Príkopa
5.9. 16.30 Vajnory – CFK Pezinok Hádek, Bródy, Tanglmayer; Lazar
5.9. 16.30 Láb – Sl. Grob Piatka, Pati Nagy, Mikulecký; Darlea
5.9. 16.30 Závod – Limbach Ježík, Čižmár, Gosiorovský; Líška
5.9. 16.30 Jablonové – Kostolište Šafárik, Hegedűs, Bogdáň; Farkaš
St. dorast SD3R – U19 – 5. kolo
4.9. 10:00 PŠC Pezinok – NŠK 1922 Lalo, ObFZ-v
5.9. 09:00 Dúbravka – Ružinov Štepanovský, Šafárik
5.9. 10:00 Bernolákovo – Malacky Pati Nagy, Piatka
5.9. 10:30 Rača – Ivanka P/D Foltín, Martinkovič
5.9. 12:00 Domino – Kráľová P/S Uram, Tramita
5.9. 14:00 D. Lužná – IMAS Kardelis
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo
4.9. 13:00 Ivanka P/D – D. Lužná ObFZ-m, ObFZ-m
4.9. 16:30 Vajnory – Malinovo Ďurčo, Hajnala
5.9. 10:00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Lalo, ObFZ-v
5.9. 10:30 Blatné – Modra Dubravec, Valko
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 3. kolo
4.9. 11:30 Jarovce – Rohožník Fischer, Bohun
4.9. 12:30 Záhorská Bystrica – Lamač Polakovič, Mikulecký
5.9. 10:30 Iskra Petržalka – Domino Bohun, Fischer
5.9. 12:00 NŠK 1922 – Inter Bródy, Hádek
5.9. 12:00 Ružinov – IMAS Ralbovský, Hajnala
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 3. kolo
4.9. 09.00-10.45 Rača – Iskra Petržalka Martinkovič
4.9. 09.30-11.30 Modra – Vrakuňa ObFZ-v
4.9. 09.30-11.15 Rusovce – Bernolákovo Fischer
4.9. 09.30-11.15 Malacky – IMAS Polák
4.9. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Ružinov ObFZ-m
5.9. 09.00-11.00 Jarovce – PŠC Pezinok ObFZ-m
5.9. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Senec Bródy
Súťaže riadené SFZ
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 3. kolo
28.8. 11.00-13.15 Slovan – Banská Bystrica Krčová, Bláha za Martiša, Valko za Bláhu
28.8. 11.00-13.15 Petržalka – Spartak Trnava Hajnala, Piatka za Fischera, Gosiorovský
Dorastenky I. Liga – WU 19– 2. kolo
8.9. 14.00 Slovan – Nitra Šafárik (zmena termínu)
Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo
8.9. 16.00 Slovan – Nitra Šafárik (zmena termínu)
Súťaže riadené BFZ
Seniori IV. liga Bratislava – 4. kolo
29.8. 17.00 Kostolište – Závod Parilák R za SFZ, Malárik AR1 za SFZ, Lauer AR2 za SFZ; Slezák
Seniori IV. liga Bratislava – 17. kolo
1.9. 17.00 Závod – Domino Hegedűs za Tománka, Pati Nagy, Hádek; Lazar
1.9. 17.00 Lamač – Vajnory Tománek za Hegedűsa, Tanglmayer, Hajnala; Líška
St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo
28.8. 13:00 Ivanka P/D – Domino Kardelis, Hádek za AR1
28.8. 13:00 Ružinov – PŠC Pezinok Křivan (ObFZ-m) za Tramitu, Ťažký (ObFZ-m) za AR1
St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo
2.9. 17:00 Žolík Malacky – Ružinov Kožuch, Ďuďák za ObFZ-v
2.9. 17:00 PŠC Pezinok – Domino Ježík, Tahotný za ObFZ-v
2.9. 17:00 Dúbravka – D. Lužná Bláha za Štepanovského, Šafárik
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo
28.8. 12:30 D. Lužná – PŠC Pezinok Koštrna za ObFZ-m, Vargová za ObFZ-m
29.8. 10:45 Modra – Ivanka P/D Ježík, Turanský za ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo
28.8. 11:00 IMAS – NŠK 1922 Šafárik, Polakovič za Hegedűsa
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo
1.9. 17:00 Malinovo – Ivanka P/D Jacečko (ObFZ-m) za Bogdáňa, Kamenec za ObFZ-m, Koštrna za ObFZ-m
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo
1.9. 17:00 Domino – NŠK 1922 Ďurčo za Hegedűsa, Rataj (ObFZ-m) za Ďurča
1.9. 14:00 Inter – Záhorská Bystrica Valentýni (ObFZ-m) za R, Křivan (ObFZ-m) za AR1 (zmena hracieho času), HP Drieňová
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
28.8. 9.00-11.00 Ružinov – NŠK 1922 Koštrna za ObFZ-m, Šusták za ObFZ-m
28.8. 10.00-12.00 MŠK Senec – Modra Turanský (ObFZ-v) za Piatku
28.8. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Žolík Malacky Valentýni, Rataj za ObFZ-m
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo
28.8. 10.00-12.30 Domino – Lok. Trnava Foltín, Martiš, Tanglmayer, Jablonický
Slovnaft Cup – SFZ – 2.kolo
25.8. 17.00 Nová Dedinka – Rača Vašš, Hajnala za Ralbovského, Kachnič; Darlea
Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 3. kolo
28.8. 11.00-13.15 Slovan – Banská Bystrica Krčová, Martiš, Bláha
28.8. 11.00-13.15 Petržalka – Spartak Trnava Hajnala, Fischer, Gosiorovský
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo
28.8. 10.00-12.00 Inter – Domino Čižmár, Bródy, Uram
Ženy I. liga – 5. kolo
27.8. 18.30 Petržalka – Slovan Hajnala, Uram
Ženy II. liga – 1. kolo
29.8. 11.00 NŠK 1922 – Prievidza Tramita, Gosiorovský
Dorastenky I. Liga – WU 19– 2. kolo
29.8. 10.00 Slovan – Nitra Šafárik
Dorastenky I. Liga – WU 19– 1. kolo
1.9. 09.00 NŠK 1922 – Petržalka Henček
1.9. 10.00 Slovan – Myjava Martiš
Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo
29.8. 12.00 Slovan – Nitra Šafárik
Žiačky I. Liga – WU15 – 1. kolo
1.9. 11.00 NŠK 1922 – Petržalka Henček
1.9. 12.00 Slovan – Myjava Martiš
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 4. kolo
27.8 . 18.00 Senec – PŠC Pezinok Bláha, Tramita, Kardelis; Schmidt
28.8 . 10.00 Rača – Most P/B Srna, Štepanovský, Kožuch; Lazar
28.8 . 17.00 Inter – Bernolákovo Ďurčo, Lalo, Vašš; Truchlý
29.8 . 17.00 Rovinka – Vrakuňa Pavlíková, Martinkovič, Ježík; Líška
29.8. 17.00 Kalinkovo – D.Lužná Cvengroš, Ďurčo, Martiš; Keller
29.8. 17.00 Malacky – Nová Dedinka Henček, Hajnala, Kachnič; Dobrovský
29.8. 17.00 D.N.Ves – Ivanka P/D Hudy, Polakovič, Ralbovský; Jablonický
29.8. 17.00 Tomášov – Rusovce Hegedűs, Kardelis, Pati Nagy; Darlea
Seniori IV. liga Bratislava – 4. kolo
28.8. 17.00 Lamač – Domino Tramita, Martiš, Mikulecký; Hájek
28.8. 17.00 Jakubov – Láb Polakovič, Šafárik, Hegedűs; Lônčik
28.8. 17.00 Vištuk – Vajnory Hádek, Valko, Ježík; Farkaš
29.8. 17.00 Čunovo – Jablonove Uram, Tanglmayer, Bláha; Pavlík R.
29.8. 17.00 Kostolište – Závod SFZ, SFZ, SFZ; Slezák
29.8. 17.00 Limbach – Karlova Ves Krčová, Fischer, Gosiorovský; Vnuk
29.8. 17.00 Slovenský Grob – NŠK 1922 Polák, Srna, Dujava; Príkopa
29.8. 17.00 Veľké Leváre – Sv. Jur Mikulecký, Tománek, Kožuch; Perašin
29.8. 17.00 CFK Pezinok – Jarovce Vašš, Bródy, Čižmár; Mydlárik
Seniori IV. liga Bratislava – 17. kolo
1.9. 17.00 Karlova Ves – Čunovo Kožuch, Foltín, Ralbovský; Darlea
1.9. 17.00 Závod – Domino Tománek, Pati Nagy, Hádek; Lazar
1.9. 17.00 Jablonové – Láb Fischer, Martiš, Gosiorovský; Dobrovský
1.9. 17.00 Limbach – Sv. Jur Piatka, Ježík, Lalo; Lônčik
1.9. 17.00 Kostolište – NŠK 1922 Bláha, Krčová, Srna; Truchlý
1.9. 17.00 Lamač – Vajnory Hegedűs, Tanglmayer, Hajnala; Líška
1.9. 17.00 Jakubov – Jarovce Cvengroš, Bródy, Henček; Perašin
1.9. 17.00 Slovenský Grob – CFK Pezinok Bohun, Čižmár, Valko; Vnuk
1.9. 17.00 Veľké Leváre – Vištuk Vašš, Kardelis, Martinkovič; Schmidt
St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo
28.8. 09:00 IMAS – Dúbravka Polakovič, Šafárik
28.8. 10:00 Žolík Malacky – Rača Polák, Mikulecký
28.8. 13:00 Ivanka P/D – Domino Kardelis, AR1
28.8. 13:00 Ružinov – PŠC Pezinok Tramita, AR1
28.8. 14:00 Kráľová P/S – D. Lužná Pati Nagy, Dubravec
29.8. 09:00 NŠK 1922 – Bernolákovo Gosiorovský, Tramita
St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo
2.9. 17:00 NŠK 1922 – Ivanka P/D Tanglmayer, Henček
2.9. 17:00 Žolík Malacky – Ružinov Kožuch, ObFZ-v
2.9. 17:00 Rača – IMAS Foltín, Martinkovič
2.9. 17:00 Bernolákovo – Kráľová P/S Hajnala, Bogdáň
2.9. 17:00 PŠC Pezinok – Domino Ježík, ObFZ-v
2.9. 17:00 Dúbravka – D. Lužná Štepanovský, Šafárik
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo
28.8. 13:00 Vrakuňa – Vajnory Tramita, Mikulecký
28.8. 12:30 D. Lužná – PŠC Pezinok ObFZ-m, ObFZ-m
29.8. 10:45 Modra – Ivanka P/D Ježík, ObFZ-v
29.8. 14:30 Malinovo – Rača Piatka, Hádek
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo
1.9. 10:00 PŠC Pezinok – Rača Lalo, Ježík
1.9. 17:00 Malinovo – Ivanka P/D Bogdáň, ObFZ-m
1.9. 13:30 Vrakuňa – Blatné Martinkovič, Kardelis
1.9. 13:30 D.Lužná – Modra Krčová, Srna
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo
28.8. 11:00 IMAS – NŠK 1922 Šafárik, Hegedűs
28.8. 12:30 Záhorská Bystrica – Rohožník Vašš, Ďurčo
28.8. 14:30 Domino – Jarovce Tanglmayer, Foltín
28.8. 17:00 Inter – Iskra Petržalka Bláha, Krčová
29.8. 10:30 Lamač – Ružinov Ralbovský, Polakovič
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo
1.9. 13:30 Lamač – Rohožník Foltín, Ralbovský
1.9. 17:00 Domino – NŠK 1922 Hegedűs, Ďurčo
1.9. 10:00 Iskra Petržalka – Ružinov Fischer, Uram
1.9. 17:00 Inter – Záhorská Bystrica R, AR1
1.9. 13:00 IMAS – Jarovce Polák, Kožuch
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
28.8. 9.00-11.00 Bernolákovo – Jarovce Hádek
28.8. 9.00-11.00 Ružinov – NŠK 1922 ObFZ-m
28.8. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – FKP Bratislava Lalo
28.8. 10.00-12.00 MŠK Senec – Modra Piatka
28.8. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Žolík Malacky ObFZ-m
29.8. 09.00-10.45 IMAS – Rusovce Ďurčo
29.8. 09.00-11.00 Vrakuňa – Rača Hajnala
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo
21.8. 10.00-12.30 Inter – Dubnica nad Váhom Hudy, Cvengroš za Fischera, Polák, Hájek
22.8. 10.00-12.30 Karlova Ves – Domino Bohun, Polák za Tománka, Kožuch, Lônčik
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo
22.8. 10.00-12.00 Petržalka – Skalica Hajnala za Srnu, Hegedűs, Bogdáň
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo
22.8 . 17.00 Nová Dedinka – Inter Bohun, Lauer (SFZ), Roszbeck (SFZ) za Straku; Perašin
22.8. 17.00 Rusovce – D.N.Ves Hajnala, Ježík, Tramita za Martiša; Keller
22.8. 17.00 D.Lužná – Rača Choreň za Hegedűsa, Bogdáň, Ralbovský za Choreňa; Líška
Seniori IV. liga Bratislava – 3. kolo
22.8. 17.00 CFK Pezinok – Čunovo Fischer, Hegedűs za Ralbovského, Bródy; Slezák
22.8. 17.00 Jarovce – Vištuk Parilák (SFZ), Gosiorovský, Malárik (SFZ) za Szakálla; Truchlý
22.8. 17.00 Vajnory – Veľké Leváre Chromý (SFZ) za Ruca (SFZ), Martiš za Tramitu, Čižmár; Jablonický
St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo
21.8. 10:00 Žolík Malacky – Ivanka p/D Mikulecký za Poláka, Lomňančík za Mikuleckého
21.8. 10:00 PŠC Pezinok – IMAS Ježík, Tahotný za ObFZ-v
22.8. 10:00 Bernolákovo – Ružinov Dubravec za R, Pati Nagy za AR1 (zmena hracieho času)
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo
21.8. 17:00 Vajnory – D.Lužná Martiš, Hádek za Foltína
22.8. 10:00 PŠC Pezinok – Modra Ježík, Tahotný za ObFZ-v
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo
21.8. 12:30 Záhorská Bystrica – Jarovce Abrman (ObFZ-m) za Foltína, Vargová (obFZ-m) za Mikuleckého
22.8. 12:00 NŠK 1922 – Lamač Polakovič, Ťažký za ObFZ-m
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
21.8. 9.00-10.45 Rača – Senec Bródy za Foltína
21.8. 9.30-11.30 Modra – Ružinov Dujava Peter za Lala
21.8. 9.30-11.15 Rusovce – Žolík Malacky Valentýni za ObFZ-m, Tabiš za ObFZ-m
Súťaže riadené SFZ
St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo
21.8. 10.00-12.30 Senec – Komárno Tramita, Hádek, Piatka, Mydlárik
21.8. 10.00-12.30 Inter – Dubnica nad Váhom Hudy, Fischer, Polák, Hájek
22.8. 10.00-12.30 Karlova Ves – Domino Bohun, Tománek, Kožuch, Lônčik
Slovnaft Cup – SFZ – 2.kolo
18.8. 17.00 Senec – Tomášov Ďurčo, Lalo, Srna; Líška
25.8. 17.00 Nová Dedinka – Rača Vašš, Ralbovský, Kachnič; Darlea
St. žiaci I. Liga I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo
21.8. 10.00-12.00 Karlova Ves – Senica Vašš, Čižmár, Hegedűs
21.8. 10.00-12.00 Slovan – Inter Hajnala, Šafárik, Krčová
21.8. 10.00-12.00 Domino – Dubnica nad Váhom Fischer, Martiš, Gosiorovský
22.8. 10.00-12.00 Petržalka – Skalica Srna, Hegedűs, Bogdáň
Dorastenky I. Liga – WU 19– 1. kolo
22.8. 10.00 Slovan – Myjava Martiš (zmena termínu!!! 1.9.2021)
Žiačky I. Liga – WU15 – 1. kolo
22.8. 12.00 Slovan – Myjava Martiš (zmena termínu!!! 1.9.2021)
Súťaže riadené BFZ
Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo
21.8 . 17.00 Bernolákovo – Senec Lalo, Krčová, Šafárik; Príkopa
21.8 . 17.00 PŠC Pezinok – Tomášov Dubravec, Kardelis, Srna; Lônčik
22.8 . 17.00 Malacky – Rovinka Vašš, Štepanovský, Polakovič; Lazar
22.8 . 17.00 Nová Dedinka – Inter Bohun, Lauer, Straka; Perašin
22.8. 17.00 Rusovce – D.N.Ves Hajnala, Ježík, Martiš; Keller
22.8. 17.00 Ivanka – Kalinkovo Pati Nagy, Kardelis, Kachnič; Darlea
22.8. 17.00 D.Lužná – Rača Hegedűs, Bogdáň, Choreň; Líška
22.8. 17.30 Most p/B – Vrakuňa Tománek, Kožuch, Cvengroš; Hájek
Seniori IV. liga Bratislava – 3. kolo
21.8. 13.30 NŠK 1922 – Jakubov Kožuch, Pati Nagy, Valko; Vnuk
21.8. 17.00 Sv. Jur – Sl. Grob Ježík, Čižmár, Hegedűs; Schmidt
21.8. 17.00 Domino – Limbach Bogdáň, Gosiorovský, Fischer; Dobrovský
22.8. 17.00 CFK Pezinok – Čunovo Fischer, Ralbovský, Bródy; Slezák
22.8. 17.00 Jarovce – Vištuk Parilák, Gosiorovský, Szakáll; Truchlý
22.8. 17.00 Vajnory – Veľké Leváre Ruc, Tramita, Čižmár; Jablonický
22.8. 17.00 Láb – Lamač Piatka, Dujava, Hádek; Farkaš
22.8. 17.00 Karlova Ves – Kostolište Srna, Dubravec, Tanglmayer; Pavlík R.
22.8. 17.00 Závod – Jablonové Hudy, Foltín, Mikulecký; Hlavenka
St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo
21.8. 10:00 Žolík Malacky – Ivanka p/D Polák, Mikulecký
21.8. 10:00 PŠC Pezinok – IMAS Ježík, ObFZ-v
21.8. 10:00 D. Lužná – Domino Pati Nagy, Valko
22.8. 09:00 Dúbravka – Kráľová p/S Štepanovský, Šafárik
22.8. 10:30 Rača – NŠK 1922 Srna, Tanglmayer
22.8. 17:00 Bernolákovo – Ružinov R, AR1
Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo
21.8. 17:00 Vajnory – D.Lužná Martiš, Foltín
22.8. 10:00 PŠC Pezinok – Modra Ježík, ObFZ-v
22.8. 13:00 Rača – Vrakuňa Tanglmayer, Srna
22.8. 14:30 Ivanka p/D – Blatné Kardelis, Kachnič
Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo
21.8. 12:30 Záhorská Bystrica – Jarovce Foltín, Mikulecký
21.8. 17:00 Inter – Domino Bródy, Štepanovský
22.8. 10:30 Iskra Petržalka – IMAS Hádek, Piatka
22.8. 12:00 NŠK 1922 – Lamač Polakovič, ObFZ-m
22.8. 12:00 Ružinov – Rohožník Martiš, Gosiorovský
Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo
21.8. 9.00-10.45 Rača – Senec Foltín
21.8. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Bernolákovo Štepanovský
21.8. 9.30-11.30 Modra – Ružinov Lalo
21.8. 9.30-11.15 Rusovce – Žolík Malacky ObFZ-m
22.8. 9.00-11.00 Jarovce – IMAS Tramita
22.8. 10.00-11.45 NŠK 1922 – PŠC Pezinok Bródy
25.8. 16.00-14.15 Vrakuňa – Iskra Petržalka Hajnala